Post Reply 
Polska wersja retsupurae
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Polska wersja retsupurae
@punio7 - Istnieje kilka grup angielskojęzycznych zajmujących się retsupurae, jeszcze się nie spotkałem, żeby najeżdżali na kogoś bez żadnego powodu. W najgorszym wypadkach ich komentarz był mało zabawny.

@ModronCube - Być może zdecydowana większość nie zakończy działalności, ale przynajmniej inni będą mieli się z czego pośmiać. A na polskim YT jest tyle chłamu, że to aż się prosi o krytykę.

[Image: aqI8D.jpg]
10-03-2011 19:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Polska wersja retsupurae
(10-03-2011 19:39 )Gik Wrote:  @ModronCube - Być może zdecydowana większość nie zakończy działalności

Moim zdaniem po prostu zrobią wielką aferę (jak przykładowo niezapominajka lub VVitchaven, oczywiście jeżeli będą znani tak jak oni lub prawie jak oni) i wrócą po paru dniach "tylko dla widzów" lub coś w tym stylu.

W skrócie to trza by było się na bezsensowne afery przygotować ^^
11-03-2011 06:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Polska wersja retsupurae
Te "wielkie afery" tylko przysparzają atakującym nowych widzów.

[Image: aqI8D.jpg]
11-03-2011 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Polska wersja retsupurae
(11-03-2011 20:51 )Gik Wrote:  Te "wielkie afery" tylko przysparzają atakującym nowych widzów.

Możesz rozwinąć?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
12-03-2011 00:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Polska wersja retsupurae
Ja np. o N666 nie wiedziałem nic, dopóki nie wszedłem na to forum i nie zacząłem czytać tych afer.

[Image: 88440151.gif]
12-03-2011 13:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Polska wersja retsupurae
(12-03-2011 00:09 )ModronCube Wrote:  
(11-03-2011 20:51 )Gik Wrote:  Te "wielkie afery" tylko przysparzają atakującym nowych widzów.

Możesz rozwinąć?

ObsessionOctopus przed tą całą niby aferą z Niezapominajką miał wrzucone na swój kanał kilka filmów. Na około miesięcznym filmie było 40 - parę wyświetleń. Od czasów wcześniej wspomnianego wydarzenia każdy jego nowy film ma po dwóch, trzech dniach ok. 200 wyświetleń.

Chodzi mi o to, że najeżdżając na kogoś na YT tylko zdobywa się rozgłos, a co za tym idzie - widzów. Jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie prowadził kanał retsupurae, to szybko zdobędzie popularność.

[Image: aqI8D.jpg]
12-03-2011 18:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Polska wersja retsupurae
Quote:ObsessionOctopus przed tą całą niby aferą z Niezapominajką miał wrzucone na swój kanał kilka filmów. Na około miesięcznym filmie było 40 - parę wyświetleń. Od czasów wcześniej wspomnianego wydarzenia każdy jego nowy film ma po dwóch, trzech dniach ok. 200 wyświetleń.

O ile się orientuję, to ten użytkownik ma około setki widzów, których zresztą losowo kasuje. Fakt, dużo ludzi o nim usłyszało, więcej jednak blokowało oraz wyzywało na jego oraz innych kanałach. Nie sądzę zatem, by celem takich komentarzy była sława, odkąd przeważnie rodzi ona butthurt fanbojów. LCSintrax - sam widziałem na kilku kanałach, jak prosił o usuwanie z polecanych, po przepychankach z Witchavenem ubyło mu 150 widzów, więcej go blokowało, jeszcze więcej bluzgało (naliczyłem ponad sześćdziesiąt stron komentarzy). Znów - sława? Nie wygląda mi na taką.

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o atakach oraz najeżdżaniu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
12-03-2011 19:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Polska wersja retsupurae
Najeżdżanie - otwarte naśmiewanie się z głosu, dykcji, sposobu mówienia zagrajmera itd, itp. Stanowi to większość zawartości filmików angielskiego retsupurae. Typowy przykład najeżdżania: http://www.youtube.com/watch?v=hu6lUsOtjkY 80% filmiku stanowi wyśmiewanie sposobu mówienia zagrajmera, sporadycznie wspominają o tym, co powinno się znaleźć w filmie.

Poza tym - oni baaardzo rzadko komentują zagrajmy kogoś znanego. Wyjątkiem jest najwyraźniej ten koleś, ale sami powiedzcie - nie należało się mu? Żeby była jasność - tutaj mamy raczej dotyczenia z krytyką filmiku, a nie otwartym naśmiewaniem się. W większości.
http://www.youtube.com/watch?v=-lTnbgHeZ...ideo_title

Niezapominajka, Człowiek z Wyżyn, czy inny Wirgiliusz mają filmiki na co najmniej dobrym poziomie i nie ma się do czego za bardzo przyczepiać, a co za tym idzie - nie ma sensu robić filmiku. No, wyjątkiem mógłby być VVitchaven.

Do czego zmierzam: jak już robić retsupurae, to wykorzystując głównie materiały mało znanych ludzi.

Tu miał być link do wyjątkowo debilnego zagrajmy w Metin2, ale autor na najwyraźniej wykasował filmik, co sprawia, że jestem bardzo nieszczęśliwy

[Image: aqI8D.jpg]
12-03-2011 21:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Polska wersja retsupurae
Quote:80% filmiku stanowi wyśmiewanie sposobu mówienia zagrajmera, sporadycznie wspominają o tym, co powinno się znaleźć w filmie.
Bo tak na dobrą sprawę, to w Zagrajmy w może być w zasadzie wszystko.
Natomiast wielu ludzi robi Zagrajmy z podejściem "Śpiewać każdy może" i to jest dużo gorsze.
(This post was last modified: 12-03-2011 22:35 by appareil.)
12-03-2011 22:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Polska wersja retsupurae
Quote:Do czego zmierzam: jak już robić retsupurae, to wykorzystując głównie materiały mało znanych ludzi.

Nic odkrywczego, serio.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
13-03-2011 03:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  League of Legends ECC Polska 28-29 lipca 2012 punio7 5 3.707 30-07-2012 18:48
Last Post: Airn
  Jaki wynik obstawiacie? (Polska - Rosja) Tylak21 8 1.989 28-06-2012 00:16
Last Post: iskradeus

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5