Post Reply 
Koniec Grażynki.
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Koniec Grażynki.
Dobra a tak na poważnie to jedna rzecz mi nie pasuje. Robią film o tym że ludzie nie odróżniają rzeczywistości od tej medialnej/internetowej ściemy która ma ich bardziej interesować... i pokazują urywki filmów które też są "naściemniane" (koleś z kilofem chociażby). To samo z komentarzami pisanymi przez 15 latków które w 99% są ściemą w internecie bo przecież nikt tej babki by nie chciał zabić...

Wpuścili ludzi w pewną konwencję, a potem się dziwią że ją podłapali. Niech z panią grażynką zrobią konferencję i zaproszą na nią 15 latków to raczej nikt z kilofem tam nie przyjdzie ani nie będzie jej z sali wyzywał od szmat i kurw...

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
21-07-2012 11:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Koniec Grażynki.
Dla mnie to byłą psychdela, jak pokazali tego gościa z kilofem dresa i Roja, i jeszcze ta muzyka...
21-07-2012 11:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
danio485 Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Koniec Grażynki.
(21-07-2012 11:46 )Sou Wrote:  Dobra a tak na poważnie to jedna rzecz mi nie pasuje. Robią film o tym że ludzie nie odróżniają rzeczywistości od tej medialnej/internetowej ściemy która ma ich bardziej interesować... i pokazują urywki filmów które też są "naściemniane" (koleś z kilofem chociażby). To samo z komentarzami pisanymi przez 15 latków które w 99% są ściemą w internecie bo przecież nikt tej babki by nie chciał zabić...

Wpuścili ludzi w pewną konwencję, a potem się dziwią że ją podłapali. Niech z panią grażynką zrobią konferencję i zaproszą na nią 15 latków to raczej nikt z kilofem tam nie przyjdzie ani nie będzie jej z sali wyzywał od szmat i kurw...


Racja. Nikt by jej nie zabił, a pogróżki wynikają z tego, że niektórzy ludzie źle rozumieją pojęcie wolności słowa w Internecie (tak jak to nadmienił autor projektu w filmie). Czują się bezkarni i myślą, że nikt im nic nie zrobi (nie grożą im żadne sankcje itp.). Założę się, że na konferencji Grażyny Żarko nikt nie powiedziałby na nią złego słowa, bo by się po prostu bał.
21-07-2012 12:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Koniec Grażynki.
Hym, Jojo traci widzów przez ten incydent.


(This post was last modified: 21-07-2012 12:20 by AcreedPL.)
21-07-2012 12:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mikidius Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Koniec Grażynki.
Traci? Nie sądzę, jakoś nikt tam nie ma mu tego za złe że zrobił taki, a nie inny filmik o niej.
21-07-2012 12:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Koniec Grażynki.
Dla mnie to jest dziwne, że ktoś bawi się w internety, ale chciałby żeby traktowano go jakby zrobił wystąpienie na auli uniwersytetu ;] To normalne, że tutaj wszystko jest przejaskrawione, ludzie się popisują nawet durnymi komentarzami.

Najlepszy jest ten tekst, że oni nic na tym nie zarabiają pieniędzy ;) A podlizanie się towarzystwu wzajemnej adoracji i wejście do śmietanki ekspertów od nowych mediów to co jest? Teraz pewnie pół roku będą się bujać zapraszani na różne imprezy itd, aż w końcu będzie trzeba zrobić kolejny "projekt za darmo" :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
21-07-2012 12:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Koniec Grażynki.
Ciekawe czy Bartek zrobi kolejny projekt.
21-07-2012 12:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Koniec Grażynki.
Szacun dla Roja, że ładnie przeprosił, bo myślę, że nie wszystkich byłoby na to stać.
21-07-2012 13:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Koniec Grażynki.
Heh widze ze tutaj ta prowokacja roku rowniez dotarla. W moim filmiku dorzucilem nawet cytat ze swojego postu ktory na tym forum pisalem. Takich intryg brakuje na YT :)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
21-07-2012 13:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Koniec Grażynki.
Wydaje mi się, że większość tych złych komentarzy była napisana przez widzów Joja. W końcu znakiem rozpoznawczym tarczowników jest brak kultury...

I ja się jeszcze pochwalę, że w 10:00 w filmiku "Gr@żyna" moja wiadomość jest rozwinięta :D Nadchodzi czas sławy.
21-07-2012 13:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5