Post Reply 
Bezdomny Jasiu
Author Message
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Bezdomny Jasiu
Sorry, ale nie uwierzę w akcję gościa który swoje widzki traktuje jak- za przeproszeniem administracji- "kurwy"
29-08-2012 14:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Bezdomny Jasiu
(29-08-2012 14:17 )MrChmielOO Wrote:  swoje widzki traktuje jak- za przeproszeniem administracji- "kurwy"

Hm ?:]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
29-08-2012 14:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Bezdomny Jasiu
^^ Też nie poniemaju XD

TO MNIE ŚMIESZY
29-08-2012 15:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Bezdomny Jasiu
@up

panimaju* nie kalecz pieknego języka rosyjskiego proszę
29-08-2012 16:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Bezdomny Jasiu




Zobaczymy czy nagra gdy mu daje te całe pieniądze. Jestem ciekaw jednego, jak powiedział miesiąc w noclegowni to 300 zł chce wykupić na rok czyli będzie go to kosztowało 3600zł + wykupienie tam mu licencji ny znowu był elektrykiem.

Żeby kasa z partnera wyszła na ok 3600zł film musi być wyświetlony ponad 1,5mln razy i każde wyświetlenie musi być monetyzowane. Dla mnie ten film zatrzyma się na max 0,5mln wyś z czego jakieś 100k nie będzie monetyzowane. Czyli z własnej kieszeni musiał by wyłożyć ponad 2400zł wg. mnie nie ma takiej opcji by tyle na to wyłożył.
29-08-2012 22:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Bezdomny Jasiu
^^ Ten filmik to prawdziwy dowód wszystkiego. Inteligentni będą wiedzieli o co chodzi.

TO MNIE ŚMIESZY
29-08-2012 22:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Bezdomny Jasiu
Jak że ciekawa rozmowa się na facebooku rozwineła z kolorowym:

Ja:"Jego film musiał by być wyświetlony co najmniej 1,5mln razy i wszystkie wyświetlenia musiały by być monetyzowane. Czyli nie ma opcji by na rok mu to wykupił, a ze swojej kieszeni więcej niż 300 zł to mu nie da. Więc myślę że jasiu w noclegowni spędzi jakieś 3 miesiące. 2 miesiące z zarobku z filmiku 1 z kieszeni kolorowego."

Kolorowy:" kurwa Kuba nie pierdol głupot bo nie wiesz nic a mówisz. jestem w stanie mu wykupic to na rok"

Ja:"Kolorowy skąd ta złość? Nic nie wiem? Jedyne czego nie wiem to ilość kasy jaką możesz mu dać z wałsnej kieszeni bo stawki na YT znam :)"

Kolorowy:" no czyli nie wiesz nic, bo Twoje wiadomosci mijają się z tym co moge mu zaoferować właśnie z kasy z youtube"

Ja:" Widzę, ze masz jakieś lepsze stawki od mojego partnera mimo iż jesteśmy z tej samej sieci partnerskiej o.o Chyba, że jakieś 100k ludzi kliknęło w reklamę to wtedy rzeczywiście dochód mógł być dużo większy."

Kolorowy: Już nic nie napisał, a szkoda nawiązała się taka rozmowa na poziomie.
30-08-2012 00:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Bezdomny Jasiu
"Na razie tylko jest taki problem że muszę go znaleźć" - no jasne :)

[Image: t43eX.jpg]
30-08-2012 12:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Bezdomny Jasiu
Nawet jeżeli mu wykupi tą noclegownie to i tak inwestycja daleko dystansowa. 2k subskrypcji w 2 dni. Więc następne filmy obejrzy co najmniej 1 tysiąc ludzi więcej. Co ciekawe usunął z filmu adnotacje do subskrypcji kanału.
30-08-2012 12:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Bezdomny Jasiu
Dzięki za ten link, na kanale kolorowego byłem kilka razy i, cholera, wnerwił mnie ten koleś na tyle, że nawet nie psuję sobie nerwów żeby oglądać jego nowe produkcje.

Nie rozumiem fenomenu tego filmu. Chociaż w sumie wystarczy nałożyć jakiś fajny filtr i od razu się człowiekowi zrobi Jasia szkoda. jeżeli ktoś chce pomóc to niech rzuca kasiorę na fundację Anny Dymnej, Caritas, albo niech w ogóle sam pójdzie do ludzi biednych i im da chleb.

Poza tym kolorowy nie jest dla mnie wiarygodny. Ja nie podejrzewam o go to, że koleś jest aż takim ch*jem żeby na jakimś bezdomnym zarabiać, ale ile on ma lat? 15-latek chce ogarniać pracę i całe życie pijakowi? To się nadaje do kabaretu. Mam nadzieję, że ta pseudo-drama się szybko skończy żebym nie musiał oglądać vlogów tego pana, nie lubię kozaczków tego typu.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
30-08-2012 12:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5