Post Reply 
Bezdomny Jasiu
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Bezdomny Jasiu
Otóż kolorowy dodał film:




Który ma na celu pomocy bezdomnemu widocznemu na filmiku. O ile idea fajna wg. mnie to przycisk subskrybcji kanału trochę nie na miejscu. Widać że kolorowy wie jak zdobyć widzów ponieważ film błyskawicznie wylądował na kwejku, bestach, demotywatorach itd. W dzień zgarnął 1k subów gdy normalnie zbiera ich 100-300, a akcja dopiero się zaczęła.
Oczywiście nie odbierzcie to jako płaczu mojego, że koleś potrafi zebrać suba, a ja nie tylko wydaję mi się, że adnotacja subskrybuj kanał trochę nie na miejscu szczególnie, że ten filmik ma pomóc przede wszystkim bezdomnemu. Jakie jest wasze zdanie? :)
28-08-2012 23:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Bezdomny Jasiu
Dał gościowi 5 zł na piwo i nakręcił filmik jak pier*doli głupoty. Robi wszystkich w bambuko i sam zbiera kase. Tyle z tego. Żyjemy w świecie ideałów.

TO MNIE ŚMIESZY
28-08-2012 23:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
senegha12 Offline
*

Posts: 34
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Bezdomny Jasiu
Up ma rację. Polać mu. Ostatnio każdy leci na komerchę :)
28-08-2012 23:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Bezdomny Jasiu
(28-08-2012 23:28 )ogm Wrote:  Dał gościowi 5 zł na piwo i nakręcił filmik jak pier*doli głupoty. Robi wszystkich w bambuko i sam zbiera kase. Tyle z tego. Żyjemy w świecie ideałów.

A to wszystko wybzdurane domysłami oraz nie poparte żadnymi konkretnymi argumentami z dowodami. Nikt prócz nich nie wie czy to jest prawda, czy fikcja.
28-08-2012 23:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Bezdomny Jasiu
(28-08-2012 23:36 )Rangy Wrote:  
(28-08-2012 23:28 )ogm Wrote:  Dał gościowi 5 zł na piwo i nakręcił filmik jak pier*doli głupoty. Robi wszystkich w bambuko i sam zbiera kase. Tyle z tego. Żyjemy w świecie ideałów.

A to wszystko wybzdurane domysłami oraz nie poparte żadnymi konkretnymi argumentami z dowodami. Nikt prócz nich nie wie czy to jest prawda, czy fikcja.
Jaki jest więc sens wydawania na to choćby złotówki bądź promowania tej akcji jeżeli nie ma żadnej pewności czy ten bezdomny faktycznie otrzyma jakiekolwiek pieniądze?

[Image: t43eX.jpg]
29-08-2012 01:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Bezdomny Jasiu
Ta akcja jest żałosna, a kanał tego kolesia juz w ogóle kłuje w oczy, nakłada na swoje gówni warte filmy tyle edycji, przeskoków, cięć, zmian kolorów, przyspieszeń, zwolnień że mnie łeb po obejrzeniu jednego z nich bolał.

A skoro ma dla bezdomnego przekazać cały dochód z filmu, to skoro jest taki dobroczynny powinien dać mu jeszcze jakieś peniądze od siebie.
(This post was last modified: 29-08-2012 01:22 by Argemen.)
29-08-2012 01:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Bezdomny Jasiu
Jak siedziałem na ławce przed pałacem kultury w wawce to z 4 na godzinę takich "jasiów" podchodziło. Za dwie fajki każdy by taki film dał ze sobą nakręcić;] Obejrzałem tylko kawałek bo ani tam ani tutaj nie chce mi się tego słuchać. Dodatkowo bez dowodów i świadków to te historie mogą być kompletnie zmyślone, oni są w tym całkiem nieźli.

Co do przycisku subskrybcji to lekka przesada, swoją drogą film nie ma nic z kanałem wspólnego, na co liczą subskrybujący ? Że "co tydzień nowy bezdomny, subskrybuj aby nie przegapić"?:D

Kolorowy miał z tego co pamiętam spoko tego vloga i akcja bezdomny jest kompletnie wzięta z sufitu ;o

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
29-08-2012 06:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Bezdomny Jasiu
Quote:Co do przycisku subskrybcji to lekka przesada, swoją drogą film nie ma nic z kanałem wspólnego, na co liczą subskrybujący ? Że "co tydzień nowy bezdomny, subskrybuj aby nie przegapić"?:D
Tak się chwilę nad tym zastanowiłem i przycisk subskrybji bardzo strategicznie umieszczony. Kolorowy pewnie wiedział, że zaraz ten film wyląduje na kwejku, bestach itp. gdzie nie ma belki nad filmem, w której jest przycisk subskrybuj, dodatkowo z tych stron jest najwięcej wyświetleń, ale przecież nie są one monetyzowane. Nie ma nakładki na początek filmu ani też oglądający nie widzi reklamy koło filmu gdy ogląda przez np. kwejk.pl
Wiec co najmniej połowa tych wyświetleń jest bez jakiegokolwiek zarobku, ale suby lecą bo adnotacja jest.
29-08-2012 09:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Bezdomny Jasiu
Po pierwsze. Nie ma żadnego dowodu na to, gdzie te pieniądze trafią. Autor filmu mówi o wykupieniu noclegowni na rok i załatwieniu mu pracy. Wszystko świetnie, tylko jak na razie rzuca puste słowa na wiatr, w nijaki sposób je potwierdzając. Jeśli nagra film, na którym będzie dowód na jego "miłościwy czyn", to nie mam pretensji.
Ale, po drugie. Zupełnie niepasująca do sytuacji adnotacja "subskrybuj", czyli gość jest nastawiony na czysty zysk w postaci nowych widzów choćby z tej akcji. Tylko tak jak trafnie Soushibo napisał wygląda to, jakby ludzie mieli subskrybować go za nowych bezdomnych.
Inna sprawa, że kiedy napisałem pod filmem o nietakcie związanym z tą adnotacją, to mój komentarz został usunięty, a jego widzowie piszą o osobach mających wątpliwości związane z tą akcją "gimbusiątka" i "kolorowy chce dobrze, zaufajcie mi (choć nie mam żadnego na to dowodu - dopisek mój)".
No i właśnie ta niepewność, czy akcja nie jest przypadkiem picem na wodę. Sam autor napisał "pieniądze mu przekaże, jeśli go spotkam czy jakoś tak". Lol.

[Image: Media-Manipulation-Optical-Illusion1.jpg]

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
29-08-2012 10:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Bezdomny Jasiu
Zasada jest prosta albo pomagać wszystkim albo nikomu. To że kolorowy kłamie to tylko moje domysły. Ja mam zasadę ograniczonego zaufania do internetu i internautów. Nie wiem czym zasłużył sobie jasiu żeby akurat go wybrać i dlatego cała akcja nie podoba mi się.

TO MNIE ŚMIESZY
29-08-2012 11:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5