Post Reply 
Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Author Message
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Według mnie dowodem jest iż... i teraz uwaga -> Ma o wiele mniejszą oglądalność niż powinien mieć. i nie jest to tylko spowodowane tym, że kradnie suby, ale i je kupuje.

TO MNIE ŚMIESZY
01-09-2012 23:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(01-09-2012 23:36 )ogm Wrote:  Według mnie dowodem jest iż... i teraz uwaga -> Ma o wiele mniejszą oglądalność niż powinien mieć. i nie jest to tylko spowodowane tym, że kradnie suby, ale i je kupuje.
To nie dowód, to przypuszczenie. Przegrałeś.

[Image: t43eX.jpg]
01-09-2012 23:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
To nie zawody. Ale skoro tak bardzo Ci zależy.....

TO MNIE ŚMIESZY
01-09-2012 23:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Jak już coś postujesz, to rób to z sensem, a nie wystawiasz nam tutaj klopsika na stół.

@topic: Co o tym myślę? Zwykła głupota, ale skoro ktoś lubi patrzeć na cyferki, to jego sprawa. I tak ich nikt nie zna i nie będzie znać, a więc nie ma co nad tym mocno dyskutować, bo temat się szybko wyczerpuje.
02-09-2012 00:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Kupowanie subów? Plz zwykłe martwe suby ktoś dał suba i zapomniał o kolesiu.

Jeżeli miałby partnera od TGN to by musiał mieć w polecanych ich główny kanał oraz w bannerze odnośnik do ich głównego kanału.

Co do rocka, wiadomo ma masę subów i mało wyświetleń, ale bardziej bierze się to stąd, że prowadzi sporo serii. 40k ludzi obejrzy coś o gw2, a 30k ludzi zobaczy jego tubę, ale to nie muszą być Ci sami widzowie. Zapewne wśród nich są tacy co oglądają wszystko jak leci, ale niektórzy tylko daną serię.
02-09-2012 00:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nempik7 Offline
*

Posts: 6
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Jakie wy głupie jesteście "codziennie robi nowe konta?" Pfff... tak jasne bo nie mam co robić. Kiedys korzystałem z takiej stronki i tylko sprawdzałem i dostałem 100 subów i skończyłem podam tylko skrót "YLH" podałem ją Quackowi (Plakoish) i on nabijał codziennie suby. Już od dawna na to nie wchodze bo wolę mieć suby równo z wyświetleniami
09-09-2012 12:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
......

TO MNIE ŚMIESZY
(This post was last modified: 09-09-2012 13:37 by ogm.)
09-09-2012 13:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Skoro się zainteresowałeś tym tematem to widocznie Cię dotyczy. Fajnie że jesteście powiązani z Plakoishem szydło wychodzi z worka heh. Codziennie Ci dochodzi paręnaście widzów a wyświetleń spośród 11 filmików średnio po 60 z czego jeden należący do Cezika i ściema że niby ktoś by miał mu usunąć ten filmik heheh fajne zagrywki. Aha i fajnie że masz fanpejdź bo to całkiem rozsądne go mieć ponad 2 tygodnie i czekać nadal na pierwsze lubię to no i oczywiście dobrze też jest robić konkurs dla samego siebie i losować gift kody z czego zwycięzca jest jednym z Twoich multi kont.
(This post was last modified: 09-09-2012 16:54 by john.)
09-09-2012 16:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 12:24 )Nempik7 Wrote:  Jakie wy głupie jesteście [...] Kiedys korzystałem z takiej stronki i tylko sprawdzałem i dostałem 100 subów i skończyłem podam tylko skrót "YLH" podałem ją Quackowi (Plakoish) i on nabijał codziennie suby. Już od dawna na to nie wchodze bo wolę mieć suby równo z wyświetleniami

Quote:wolę mieć suby równo z wyświetleniami

Quote:wolę mieć suby równo z wyświetleniami

Quote:wolę mieć suby równo z wyświetleniami

Lol.

[Image: mgfd.jpg]

[Image: ergsf.jpg]

Quote:wolę mieć suby równo z wyświetleniami

:<

[spoiler='Odpowiedni temat na lecpleju.pl']http://letsplej.pl/t-8830-nempik7[/spoiler]

Quote:Widzę, że twoje posty dorównują twojemu zjebanemu awatarowi. Czekasz, aż ci ktoś robaka wrzuci?...

A ja widzę, że oprócz tego, że nie potrafisz dyskutować, co już raz udowodniłeś na "szałcie", powinieneś brać tabsy na uspokojenie, okaż przynajmniej minimalne ilości kultury w netach.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 09-09-2012 18:33 by Infelicity.)
09-09-2012 18:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Radosny offtop white'a oraz ogma przeniosłem do osobnego tematu. Have fun.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
09-09-2012 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o moim projekcie. MultiQbek 4 1.430 25-03-2012 20:15
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5