Post Reply 
Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Author Message
atin5555 Offline
*

Posts: 39
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
(17-09-2012 14:12 )BrzeziO Wrote:  Większość ludzi pousuwało te filmy kiedy zorientowali się, że chodzi o hype, i że cała akcja nie ma najmniejszego sensu.
Btw. ciocia, o której wspomniał jest cholernie bogata, ciekawe dlaczego ona nie pomogła tylko prosi o pomoc w internecie?:)

What? Cholernie bogata? Od kiedy ty znasz zarobki mojej rodziny?

(16-09-2012 19:43 )kubn2 Wrote:  
(16-09-2012 14:00 )atin5555 Wrote:  Oliwia jest moją siostrą cioteczną i to jej mama, moja ciocia, wiedząc o mojej aktywności na YT, zaproponowała coś takiego.
Widzę ciocia oblatana z YT.

(16-09-2012 14:00 )atin5555 Wrote:  Nie promowałem się na tej akcji, wybacz Brzezio, ludzie myślą nawet że to siostra BartkaZBartka...
Nie promowałeś się?
06.09.12 +5 subów przez kolejne 6 dni od 10-30 subów gdy w normalnym dniu masz od -1 do 4, nie wspominając o wyś.

(16-09-2012 14:00 )atin5555 Wrote:  PIENIĄDZE PRZECHODZĄ PRZEZ FUNDACJE - TO JEST DOWÓD NA WSZYSTKO. :)
Super, a jaki mamy dowód, że przechodzą przez fundację? Powiedzieć każdy może.

No i kasa z reklam z strony zapewne idzie na te dzieci, a nie na ciebie prawda?
No i gdzie te filmy ludzi na ggłównej stronie?

Akcja była prowadzona w styczniu, teraz ją wznowiłem a nowe subskrypcje pochodzą z filmu o najnowszym dodatku do TS3. :)

Closterkeller <3
(This post was last modified: 18-09-2012 14:29 by atin5555.)
18-09-2012 14:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
"What? Cholernie bogata? Od kiedy ty znasz zarobki mojej rodziny?" -- Chwaliłeś się nawet na "jasnym".
18-09-2012 20:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
atin5555 Offline
*

Posts: 39
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
(18-09-2012 20:11 )BrzeziO Wrote:  "What? Cholernie bogata? Od kiedy ty znasz zarobki mojej rodziny?" -- Chwaliłeś się nawet na "jasnym".

Huh, człowieku, ogarnij się. Pisałem zupełnie o kimś innym, a Ty dobrze o tym wiesz. Nie wypowiadam się dalej, szkoda mojego czasu, a poza tym widzę że to przekształca się w naszą publiczną kłótnie, gdzie nikt poza nami się nie wypowiada. Może lepszym rozwiązaniem jest rozmowa, prywatna? Ale nie, lepiej mnie zablokować i się na forum kłócić. -.-

Closterkeller <3
19-09-2012 20:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Stowarzyszenia muszą być rejestrowane. Z dwóch rodzajów - zwykłych i rejestrowych - tylko ten drugi może organizować zbiórki. Wymaga przy tym wyłożenia troszkę grosza i zarejestrowania go w Krajowym Rejestrze Sądowym, wraz z listą z członków.
Tak więc, atinie drogi, udostępnisz nam dane swojego Stowarzyszenia (w tym numer KRS) czy mogę już wywalać temat i zgłaszać odpowiednim służbom?
02-10-2012 17:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Dodam że te troszkę grosza to chyba z 30zł ;p Osób musi być 15 a formalności jak się przygotuje trwają 1-2 miesiące. Jak się kompletnych głupot nie popisze w statucie to zarejestrują bez problemu :)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
02-10-2012 23:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Kwestia tego, że Atin z tego co widzę jeszcze parę lat do osiemnastki ma, więc założycielem (a za takiego się podaje) być nie może.
03-10-2012 01:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
atin5555 Offline
*

Posts: 39
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
(03-10-2012 01:42 )apparatus Wrote:  Kwestia tego, że Atin z tego co widzę jeszcze parę lat do osiemnastki ma, więc założycielem (a za takiego się podaje) być nie może.

,,Stowarzyszenie Let's Playerów Pomagających Chorym Dzieciom'' - to tylko NAZWA akcji, której jestem założycielem.

Zajmujemy się PROMOWANIEM, pomocy dla chorych dzieci.

Co do pewności, czy kasa przechodzi przez fundacje, to przecież jest podany identyfikator. Mogę wam powiedzieć iż fundacja w której znajduje się Oliwia, to fundacja Matio. :)

Closterkeller <3
(This post was last modified: 03-10-2012 14:29 by atin5555.)
03-10-2012 14:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Nie można nazywać się stowarzyszeniem, jeśli stowarzyszeniem się nie jest, tak btw.
Ty na pewno się z jakimś tam prawnikiem konsultowałeś? Coś chyba o tym wspominałeś.
03-10-2012 14:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
(03-10-2012 14:30 )apparatus Wrote:  Nie można nazywać się stowarzyszeniem, jeśli stowarzyszeniem się nie jest, tak btw.

To to chyba raczej nikogo nie interesuje :D No bo kogo ? Jak nie ma oszustwa żadnego, nieuczciwej konkurencji, nie płacenia podatków itd itp To kto by się chciał zająć tym, że Pan X nagania ludzi fundacjom ?;d

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
03-10-2012 14:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Uchybienia w sytuacji gdy chodzi o pieniądze niejedną osobę zainteresują :)
03-10-2012 14:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5