Post Reply 
NiubilProductions
Author Message
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: NiubilProductions
Dobra, jak dostałem dużo złych opinii z przeklinania, na dobra ograniczę przeklinanie ale na pewno nie do samego 0, i nie powiedziałem że wy jesteście sprzedawczykami, powinieneś uważniej czytać moje wypowiedzi, tak dobrze myślisz przyszedłem się zareklamować ale z opinia że i tak mnie nikt nie przyjme bo zagrajmerów w Polsce jest coraz więcej, więc trudno teraz o sławę, graniem w gry chce zrobić mniej więcej pamiątke odcinek 13/14/15 nagram bez przeklinania, bo te nagrywałem jeszcze przed napisaniem tych postów i wy ocenicie czy lepiej z czy bez pozdrawiam wszystkich i na razie dziękuje za krytykę i za moje dziecinne zachowanie jeśli na takie wyszedłem, ale jestem jeszcze dzieckiem i ucze się na własnych błędach .
15-04-2011 21:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bigos Offline
*

Posts: 32
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: NiubilProductions
Naucz się poprawnie stawiać znaki interpunkcyjne. Co do tematu, to jeśli jesteś, jak sam określiłeś dzieckiem, to z jakiej racji klniesz, i to w dodatku nałogowo, jak sam to wyraziłeś.
15-04-2011 21:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: NiubilProductions
Bigos tak ci powiem że jak w tych czasach idziesz do szkoły, to zanim z niej wyjdziesz usłyszysz 1000 razy kur** 500 spier***** i tym podobne, w podstawówce już tak było i się tak nauczyłem że jak mnie coś wkurzy to nie powiem kurcze pieczone tylko kur** i to na ten temat.
16-04-2011 09:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: NiubilProductions
Jesteś konformistyczną pipką.

[Image: aqI8D.jpg]
16-04-2011 10:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: NiubilProductions
A nie pomyślałeś może kiedyś żeby przerwać to błędne koło? Ktoś użył wulgaryzmu, Ty usłyszałeś, zacząłeś używać, ktoś inny nauczył się od Ciebie... Znikąd się to nie wzięło. W swoich filmikach mógłbyś szerzyć kulturę i uczynić świat lepszym miejscem, a nie uczyć kolejne dzieciaki nowych przekleństw
16-04-2011 10:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: NiubilProductions
Gik, ale się teraz skompromitował i zszedłeś do poziomu podstawówki bo już bezprawnie obrażasz inne osoby, MugoX zresztą napisałem że już nie będę używał ich w swoich filmikach.
16-04-2011 15:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: NiubilProductions
Nie bezprawnie, tylko obraziłem cię na podstawie twojego posta.

[Image: aqI8D.jpg]
16-04-2011 19:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: NiubilProductions




Polecam obejrzeć od 4:30.

Autorze tegoż ściekowego filmiku - nie zasłonisz się tym, że klniesz, bo robią to inni, nie zasłonisz się tym, że przekleństwa są twoim prawdziwym ego, nie zasłonisz się dosłownie niczym, bo ta twórczość prezentuje tępego gówniarza, który przekleństwami chce zaimponować innym. To nie działa tak nigdy. Klnąc nie będziesz bardziej dorosły, tylko bardziej denny.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-04-2011 20:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: NiubilProductions
Prosze bardzo wolfenstain skasowany nowa seria bez przekliniania :
http://www.youtube.com/watch?v=64CIb3Jf34A
17-04-2011 13:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: NiubilProductions
17-04-2011 20:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5