Post Reply 
O Bladebeliiarze słów kilka...
Author Message
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Jak on był w wojsku to tylko obierał ziemniaki, zmywał naczynia i jak mówi Seed, szorował kibel. Chociaż nawet na tych stanowiskach wymagana jest odrobina dyscypliny i opanowania, a jemu tych dwóch rzeczy wyraźnie brakuje. Jego popularność? Pierwszy raz usłyszałem o nim, od znajomego i to był mój jedyny kontakt z nim. Jego widzami są tylko dzieciaki wrzeszczące JP i lubiące jak ktoś nakurwia w co drugim słowu.
09-08-2011 13:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Jedyne co mnie w nim zainteresowało to zagrajmy z Trapped dead chyba jedyne polskie ale nie wytrzymałem po paru odcinkach .
09-08-2011 14:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
loban1970 Offline
*

Posts: 45
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Mi on przypomina słabą werbalną wersję jackass. Dlaczego ma tylu widzów? Powodem pewnie jest to ,że ludzie lubują się w braku poprawności politycznej.
11-08-2011 13:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
O jej, o jej. Bladebeliar to nędzny facet, niby można się trochę bać - bo jak VV ma tyle widzów to on też może mieć tyle, a potem jakiś flame i kolejny czas na śmianie się z sytuacji i dyskutowanie z debilem.

Niestety, tylko tyle można z niego wyciągnąć, za dużo jest dzieci(( umysłem, nie wiekiem )) na youtubie i będą ciągle przybywać tak więc niestety będzie zdobywał popularność, oczywiście niestety dla ludzi, których to boli, bo widzę, że niektórych to boli.

Ps: Co do przekleństw w Let's Play nie mam nic przeciwko, bo ktoś przeklina na skype, na dworze, a w Let's Play nie? Dlaczego? Przecież Let's Play to takie przekazanie czystego siebie do internetu, nie rozumiem ludzi, którzy krytykują bo ktoś powie przekleństwo bo się zdenerwuje, czy raczej ... wkurwi. Ludzie mówią, że przekleństwa są oznaką głupoty, ale przecież przekleństwa są umowne i tylko dodają "mocy" wypowiedziom, jak gra jest świetna, to się mówi, że jest zajebista, a nie, że jest "fajna"...

Ps2: Nie bronie Bladebeliara pierwszym PS, jakby ktoś nie zrozumiał ;).
11-08-2011 14:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bladebeliar Offline
*

Posts: 9
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Czołem Ludziki !!!
Dzięki za Reklamę =)
Strasznie mnie lubicie, nie wiem, jak wam podziękuje =D
Trzeba mieć Dystans =]
A pamiętajcie ''Bycie sobą boli innych"
*Dziwnie się przygląda na tych biednych ludzików*

//trolololo, jak nie masz nic do dodania w dyskusji to nie pisz nic

http://www.youtube.com/view_play_list?p=...49E8281E04
(This post was last modified: 15-08-2011 20:21 by punio7.)
15-08-2011 20:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Nieważne, jak mówią. Ważne, żeby mówili.

Czyżbyś aspirował do miana zagrajmerskiej Dody?
15-08-2011 20:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Blade jest bardzo inteligentnym człowiekiem. W końcu doskonale rozumie czym jest antyreklama i jak ona działa. Zapewne to podziękowanie było z dozą ironii, pogrubienie zastosował po to, aby osoby o słabszym wzroku mogły spokojnie przeczytać jego jakże ambitne wypowiedzi.
Dodatkowo porusza ważną kwestię, jaką jest bycie sobą. Breivik wziął sobie je do serca.
15-08-2011 20:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jednoraz Offline

Posts: 10
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Przecież Bladebeliar to spoko typ ku^wa, ogarnia te ku$wa gry lepiej niż wy ku%wa, dobra a tak na poważnie, jego fejm wypływa z tego, z czego samego wypływa fejm CTSG lub innego Majnkraffta, daje swoim widzom "średnia wieku umysłowego 13" co chcą. U majnkraftów jest to NoobCraft, a u niego bluzg zamiast przecinków i podejście Wazki G. Polski Youtube kuleje, są na nim dzieci, debile, i w jakichś 30% ogarnięci ludzie, problem w tym że są wymieszani z dzieciarnią i ciężko ich odróżnić przez to że się nie wychylają.
Kanal Bladebeliar pro tip:
Styl: Parodie
(This post was last modified: 15-08-2011 22:13 by Jednoraz.)
15-08-2011 22:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Nowe szaty miszcza:
http://www.youtube.com/user/Bladebeliiar

Zwróćcie uwagę na opis kanału. Beliar chyba nadal ma traumę z zadziwiająco małej tolerancji ludzi na jego żałośnie niski poziom kultury słowa.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
15-08-2011 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Taoczin Offline
*

Posts: 13
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Nie no ja to mogę podsumować tylko tak że szanowny pan kolega Bladebeliiar musiał mieć straszną chcicę skoro zgłasza się gimper do ciebie z tak niecodzienną prośbą ;)
16-08-2011 05:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5