Post Reply 
Agora - Polski ING Media UK
Author Message
undero Offline
*

Posts: 42
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Agora - Polski ING Media UK
Dokładnie gdyby zaatakowała firma firmę to bez sądu by się nie obeszło....
22-08-2011 09:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Agora - Polski ING Media UK
Widzę, że Agora agresywnie sobie pogrywa. Nie wiem czy wiecie, ale Agora jest partnerem strategicznym YouTube i oferują oni (Agora) odpowiednik programu partnerskiego dla polskich kanałów. Sporo czołowych polskich partnerów podpisało z nimi umowy. Ze mną też się swojego czasu kontaktowali, oferowali nawet 3 razy wyższe zarobki (lul.), jakieś nowe funkcje edycji kanału i inne pierdoły spośród których jedyne co mnie interesowało to fakt, że oni robiliby za mnie rozliczenia podatkowe. Niby kuszące, ale jakoś nie mogłem im zaufać i się nie zgodziłem. Nie żałuję.

Co do roszczeń, to nigdy nie miałem z nimi problemów. Możecie przybliżyć jakie konkretnie materiały Wam pozgłaszali?

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
22-08-2011 09:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Agora - Polski ING Media UK
Odcinki Assassin's Creed 2. Prawie wszystkie miały roszczenia, ale to było półtora miesiąca temu, teraz usunąłem, nie bd z nimi walczył. No i teraz odcinek Brink. Masakra, nie dadzą spokojnie przesłać materiałów.

PS. Czy roszczenia mają wpływ na limity na YT? Usunęli mi limit i niedługo po tym dostałem roszczenie do Brink. Czy mogą teraz znów dać limit na 15 minut?
22-08-2011 09:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Agora - Polski ING Media UK
@CTSG U mnie w co drugim odcinku z Assasin's Creed 2 mam roszczenia od nich (Agory) i IMG media UK.

@RomanSzondi
(22-08-2011 09:42 )RomanSzondi Wrote:  Czy roszczenia mają wpływ na limity na YT? Usunęli mi limit i niedługo po tym dostałem roszczenie do Brink. Czy mogą teraz znów dać limit na 15 minut?

Chyba mogą, lecz przykładowo mi przez roszczenia limitu znowu nie nałożyli. Być może dlatego, że na każde roszczenie wysyłam spór.
(This post was last modified: 22-08-2011 09:48 by RomanPL79.)
22-08-2011 09:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Agora - Polski ING Media UK
(22-08-2011 09:42 )RomanSzondi Wrote:  PS. Czy roszczenia mają wpływ na limity na YT? Usunęli mi limit i niedługo po tym dostałem roszczenie do Brink. Czy mogą teraz znów dać limit na 15 minut?
Tak, obie rzeczy mogą być powiązane. Moderator odwiedził Twój kanał weryfikując roszczenie i przy okazji zobaczył, że produkujesz dużo contentu i robisz to regularnie, więc postanowił zdjąć Ci limit.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
22-08-2011 09:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Agora - Polski ING Media UK
(22-08-2011 09:37 )CTSG Wrote:  Widzę, że Agora agresywnie sobie pogrywa. Nie wiem czy wiecie, ale Agora jest partnerem strategicznym YouTube i oferują oni (Agora) odpowiednik programu partnerskiego dla polskich kanałów. Sporo czołowych polskich partnerów podpisało z nimi umowy. Ze mną też się swojego czasu kontaktowali, oferowali nawet 3 razy wyższe zarobki (lul.), jakieś nowe funkcje edycji kanału i inne pierdoły spośród których jedyne co mnie interesowało to fakt, że oni robiliby za mnie rozliczenia podatkowe. Niby kuszące, ale jakoś nie mogłem im zaufać i się nie zgodziłem. Nie żałuję.

A te umowy są podpisywane na określony czas ? Musisz spełniać jakieś nałożone przez ich warunki ? A jak skontaktowali się z tobą ? na PW ?

(22-08-2011 09:37 )CTSG Wrote:  Co do roszczeń, to nigdy nie miałem z nimi problemów. Możecie przybliżyć jakie konkretnie materiały Wam pozgłaszali?

1 odc. Bioshock i 5 odc. AC2 (zobacz mój ostatni filmik informacyjny gdzie w pewnym momencie pokazałem te roszczenia)
(This post was last modified: 22-08-2011 11:23 by Andzia639.)
22-08-2011 11:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Agora - Polski ING Media UK
(22-08-2011 11:22 )Andzia639 Wrote:  A te umowy są podpisywane na określony czas ? Musisz spełniać jakieś nałożone przez ich warunki ? A jak skontaktowali się z tobą ? na PW ?
Umowa na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Proponują to kanałom na których "da się zarobić". Kontaktują się z Tobą przez PW na YT za pośrednictwem jednego z popularnych partnerów, któremu najwidoczniej odpalają działkę za naganianie im ludzi.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
22-08-2011 11:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Agora - Polski ING Media UK
Z Agorą robi się coraz lepiej. Po pierwsze nie odpisują na mail a po drugie zgłaszają roszczenia do każdego nowego odcinka From Dust. Jednym słowem pokazali kim oni są - czyli jednym wielkim ******
25-08-2011 07:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Agora - Polski ING Media UK
Może jestem zbyt ograniczony, ale niech ktoś mi wyjaśni, jaki ma związek nagrywania LP z Agorą? Nie siedzę dobrzy w tej branży (nie nagrywam) i nie za bardzo łapię o co w tym chodzi. Z góry dzięki za odpowiedź.
25-08-2011 09:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Agora - Polski ING Media UK
No właśnie żaden. Agora zgłaszając roszczenia nie ma do nich najmniejszych praw. Ale posiadając prawa własności do filmu może umieszczać w nim reklamy i zarabiać na tym. Dlatego im więcej tym lepiej.

[Image: 88440151.gif]
25-08-2011 09:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.312 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Nitro polski Stallman Nitro 106 28.311 18-12-2012 22:59
Last Post: fszeker
  Agora - co to jest? Mandero 108 34.723 14-05-2012 18:34
Last Post: crafter771

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5