Thread Closed 
Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Author Message
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(17-09-2011 08:20 )Sakulos Wrote:  Tez mam projekt:
Sakulos gra w gry!
Wy kupujecie jakas gre, wysylacie mi na moj adres, a ja w nią gram. No i prosze popularnego youtubera o wypromowanie mnie oczywiscie :)
Moge rowniez zagrac z kims w CO-OP, jezeli ktos kupi 2 egzemplarze tej samej gry.
Napiszcie co sądzicie :)

Popieram. Świetny pomysł, chętnie wezmę udział ^^

Usunięta przez moderację.
17-09-2011 09:19
Find all posts by this user
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(16-09-2011 21:03 )baku10x Wrote:  (...) Wiem, że coś takiego może nie wypalić i liczę się z tym.. Ale to pewnie, też dlatego że brakuje mi pewnej osoby.
Chodzi mi o sponsora, który by był wstanie płacić te 30-35zł miesięcznie na serwer 10slotowy. (...)

(...) //nie mam dziś humoru na linki do takich stron

MEH POMAGA! :D
(This post was last modified: 17-09-2011 12:22 by punio7.)
17-09-2011 12:07
Find all posts by this user
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Żeby nie było iż tylko rejdżujemy i podcinamy ci skrzydła- twój projekt ma szansę na pewien sukces, ale musisz zmienić założenia.

1. SAM stawiasz i zarządzasz serwerem. Jeżeli cię nie stać na opłaty miesięczne to postaw go samemu- wystarczy drugi, rzadko używany w domu komputer.
2. SAM zapraszasz poszczególnych zagrajmerów/gości do wzięcia w nim udziału biorąc pod uwagę iż nie każdy będzie chciał poświęcać swój czas dla nieznanego mu człowieka.
3. Nie zmuszasz nachalnie ludzi do promowania projektu, liczysz iż użytkownicy sam zechcą go promować. Jeżeli nie zechcą- to znaczy iż coś robisz źle i musisz się lepiej postarać.
4. Nie zakładasz iż popularne osoby będą chciały od razu wziąć w nim udział. Jeżeli start z mniej znanymi osobami ci wyjdzie i projekt będzie się kręcił wtedy może ktoś znany zechce wziąć w nim udział.
5. Wkładasz w to dużo pracy i starasz się wszystko usprawnić samemu, nie licząc na innych.

[Image: 88440151.gif]
17-09-2011 12:29
Visit this user's website Find all posts by this user
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Ja mogę pomóc, ale nie finansowo. Wystarczy serwer na craftserve 512MB a dla komfortowej gry 1GB i po sprawie.

Usunięta przez moderację.
17-09-2011 12:32
Find all posts by this user
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(17-09-2011 07:48 )punio7 Wrote:  Podsumowawszy, wymyśliłeś projekt który jest zerżnięciem popularnej serii popularnego YTubera, szukasz ludzi którzy w tym projekcie wystąpią, wypromują a następnie zapłacą za serwer. Wszystko ku promocji twojej wspaniałomyślnej osoby.

Ja osobiście nie piszę się.

takich ludzi nie potrzebuję, chce kogos kto bedzie gral dla przyjemności a nie dla narzekania.

(17-09-2011 08:20 )Sakulos Wrote:  Tez mam projekt:
Sakulos gra w gry!
Wy kupujecie jakas gre, wysylacie mi na moj adres, a ja w nią gram. No i prosze popularnego youtubera o wypromowanie mnie oczywiscie :)
Moge rowniez zagrac z kims w CO-OP, jezeli ktos kupi 2 egzemplarze tej samej gry.
Napiszcie co sądzicie :)


Takie coś mnei tu nie interesuje, to jest mój własny pomysł wiec nie wpierdzielaj się tam gdzie nie powinieneś :)

@punio7 nie chce aby ktoś popularny grał. Prosiłem tylko o promocje jezeli sie spodoba mu seria...
17-09-2011 13:53
Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Error 518: Ironia detection failed.
17-09-2011 14:38
Find all posts by this user
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(17-09-2011 13:53 )baku10x Wrote:  
(17-09-2011 07:48 )punio7 Wrote:  Podsumowawszy, wymyśliłeś projekt który jest zerżnięciem popularnej serii popularnego YTubera, szukasz ludzi którzy w tym projekcie wystąpią, wypromują a następnie zapłacą za serwer. Wszystko ku promocji twojej wspaniałomyślnej osoby.

Ja osobiście nie piszę się.

takich ludzi nie potrzebuję, chce kogos kto bedzie gral dla przyjemności a nie dla narzekania.

(17-09-2011 08:20 )Sakulos Wrote:  Tez mam projekt:
Sakulos gra w gry!
Wy kupujecie jakas gre, wysylacie mi na moj adres, a ja w nią gram. No i prosze popularnego youtubera o wypromowanie mnie oczywiscie :)
Moge rowniez zagrac z kims w CO-OP, jezeli ktos kupi 2 egzemplarze tej samej gry.
Napiszcie co sądzicie :)


Takie coś mnei tu nie interesuje, to jest mój własny pomysł wiec nie wpierdzielaj się tam gdzie nie powinieneś :)

@punio7 nie chce aby ktoś popularny grał. Prosiłem tylko o promocje jezeli sie spodoba mu seria...

Moze połączmy nasze projekty? MeinCrampf + gry na co-op ja i ty, a ludzie beda kupowac nam gry i placic za serwerrrr?
Prosz

Mój blog
[Image: xd.jpg]
17-09-2011 14:46
Visit this user's website Find all posts by this user
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Czlowieku, czy ja proszę o kupienie mi gry ? Źle wiażesz fakty, a starasz się zgrywać "inteligentnego". Napisalem, że szukam sponsora i już spamujecie na ten temat ile sie tylko da. Ja wam nie powiedziałem, że to wy musicie nim być, wiec na ch*j te teksy ?
17-09-2011 15:00
Find all posts by this user
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Źle mnie zrozumiałeś, ja Ci pokazałem jak to widzą inni. Myślisz, że ktoś da Ci coś za darmo? Na wszystko zapracować musisz sam. Tak jak mi nikt nie kupi gry, tak Tobie nikt nie zapłaci za serwer.

Pozdrawiam,
sss

Mój blog
[Image: xd.jpg]
17-09-2011 15:07
Visit this user's website Find all posts by this user
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Ten sponsor później może coś z tego miec ;-)
17-09-2011 15:19
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5