Post Reply 
Ciekawy konkurs
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Ciekawy konkurs
(12-03-2012 11:20 )kaszubiak Wrote:  Konkurs jest dla Twoich widzów. Na swoim kanale możesz robić sobie co chcesz. Wrzucając info o konkursie liczyłeś na co? Miałeś świadomość, że nie wszyscy są tu Twoimi widzami?

Dokładnie

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
12-03-2012 11:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Ciekawy konkurs
(12-03-2012 11:36 )Sou Wrote:  Dokładnie

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Na co liczyłeś wrzucając info o swoim konkursie do nie swoich widzów?
12-03-2012 11:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Ciekawy konkurs
Na poinformowanie o konkursie nie tylko swoich widzów. Przecież napisałem w 1 poście;o

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
12-03-2012 11:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: Ciekawy konkurs
Okej. Czyli jak najlepiej to nazwać? Reklamą? Dla mnie w tym przypadku "poinformowanie=reklama". Zwłaszcza, że robi to sam autor konkursu. Jeśli znasz stosunek członków tego forum do jakiejkolwiek formy reklamy, to wiedziałbyś, że spotkasz się z krytyką takiej inicjatywy.

Pozdro
12-03-2012 11:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Ciekawy konkurs
Wystrzegaj się postrzegania członków tego forum jako jednolicie myślącego ogółu, Kaszubiaku.

[Image: aqI8D.jpg]
12-03-2012 11:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Ciekawy konkurs
Regulamin jest dla każdego taki sam.
12-03-2012 11:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #27
RE: Ciekawy konkurs
Chodzi mi o styl twojej wypowiedzi.

Quote:Jeśli znasz stosunek członków tego forum do jakiejkolwiek formy reklamy, to wiedziałbyś, że spotkasz się z krytyką takiej inicjatywy.

Uważam to za niefortunne uogólnienie. Kurna, czemu ja wypisuję takie pseudoyntelignetne pierdy? Źle sformułowałeś wypowiedź, tyle. Admini/modzi to nie wszyscy członkowie forum.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 12-03-2012 12:00 by Gik.)
12-03-2012 11:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #28
RE: Ciekawy konkurs
Prawda Gik. Masz rację. Wcięło mi tam wyraz "część", albo "niektórzy".
12-03-2012 12:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kolatka Offline
*

Posts: 3
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Ciekawy konkurs
Według mnie ten konkurs jest dobry. Wystarczy wyciąć parę scen i się postarać przy montażu. Nagroda też fajna według mnie. Nie subskybuję go, ale gdybym miał więcej czasu, to bym wziął udział. Nie wiem czemu, tak bardzo się czepiacie. Sou poinformował o swoim konkursie, załatwił sponsora, nie wymaga subskrybcji jego kanału.

Zgadzam się, że jest to forma reklamy, ale czy komuś to szkodzi? Kto chce, to wejdzie, kto nie, to nie. Proste.
13-03-2012 23:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Ciekawy konkurs
lol, jaka nienawiść z was płynie, facet robi konkurs i chce, żeby ktoś wziął w nim udział, nie daje minecrafta więc jest dobrze... czekaj...

wha... wha... whaaaaaat!? KONKURS ! HEJTUJEMY GO ! TUTAJ NIE MA KONKURSÓW ! PRZECIEŻ KONKURSY ROBIĄ LUDZIE CO CHCĄ WIDZÓW ! HEJT ! HEJT ! HEJT !

No ludzie, ogarnijcie się, ktokolwiek wchodzi tutaj napotyka się na taką samą odpowiedź "Jesteśmy super ironicznym gronem, jesteśmy inteligentni, zniszczymy cię w dyskusji ! hejho ! hejho ! To najmądrzejsze forum na świecie ! hejho ! hejho !".
18-03-2012 10:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5