Post Reply 
Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
(25-04-2012 12:25 )Sou Wrote:  A jest ktoś taki kto ma dużo widzów na YT, zarabia pieniądze... i jest spoko?;] Rodak oczywiście :)

Rozumiem że ktoś kto ma dużo widzów na tubie od razu odznacza się "byciem spoko"? Już widzę Rojka jadącego przez miasto w Lowriderze i PimpGlassach z Rockiem na tylnym siedzeniu wraz z pannami, "bądźcie miłe to was polecę w filmiku" derp.

(25-04-2012 12:11 )Gik Wrote:  Fajnych idoli ma dzisiejsza dzieciarnia. MegaZajka. VViczejwen. Rock. Rojo. Kina. Ludzie, od których można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o życiu.
A byłeś ty przynajmniej w wojsku? Hihi
25-04-2012 13:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Quote:Rozumiem że ktoś kto ma dużo widzów na tubie od razu odznacza się "byciem spoko"?

Z uwagi na to że każdy co innego uznaje za "spoko" to na pewno nie. Zadaje od 3 postów bardzo proste pytanie i liczę na prostą odpowiedź w postaci nicka osoby na polskim YT, która zdaniem autora postu (odpowiedzi na pytanie) jest warta oglądania/subskrybowania i robi dobre materiały. Dodatkowo dodaje kryterium że ta osoba musi mieć dużo widzów (powiedzmy >30k) i zarabiać na tym (jak ktoś ma >30k to w sumie trudno nie zarabiać;)).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-04-2012 13:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
@up
Napisałbym co nieco o gościach z RedLetterMedia, ale oni nie są polaczkami, więc cóż, odpowiadając na twoje pytanie, Sou - nie ma nikogo takiego. A przynajmniej w chwili obecnej nie jestem w stanie pomyśleć kimkolwiek, kogo filmiki bym lubił.

@Wan
Wybacz, wybrałem studia :(

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 25-04-2012 14:52 by Gik.)
25-04-2012 14:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
(25-04-2012 13:53 )Sou Wrote:  Dodatkowo dodaje kryterium że ta osoba musi mieć dużo widzów (powiedzmy >30k) i zarabiać na tym (jak ktoś ma >30k to w sumie trudno nie zarabiać;)).

Taki sobie Mr.Gimper , ma -30k widzów a robi lepsze jakościowo filmy od takich MMM. czy np Maciaszka z Miszorem w roli głównej.
25-04-2012 16:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Nie powiedziałbym, że filmy Gimpera są genialne (wkurza mnie czasem gimnazjalny humor niektórych gości z jego circle-jerka, czy np. irytujący głos Esgarota), jednakże sądzę, że i tak są lepsze od tych "znanych i lubianych" pokroju Maciaszka, Bungo czy Rojewskiego. Jeżeli chodzi o jakość, to i o kilka poziomów wyżej, niż wcześniej wspomnieni. Też nie spuszcza się o byle szit, jak to robi Rock (np. jego gameplay z Mass Effect 3 Demo).

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 25-04-2012 17:29 by Infelicity.)
25-04-2012 17:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Hmm rzeczywiście ten Gimperr całkiem spoko materiały kręci. Widać, że jest sobą. To "spuszczanie się" Rock'a przy grach typu WOW to po prostu dostosowywanie komentarza do publiki. I on o tym wie i wy i ja że inaczej kompletnie kręci materiały dla 14 latków a inaczej dla ludzi "z zewnątrz" ;) Rojo to się chyba niczym kompletnie nie przejmuje...

Dla mnie absolutny mistrz to jest Arhn.eu (http://www.youtube.com/watch?v=llMAZBuG9bE) o_O Niektóre jego materiały możnaby wstawić do TV jako pełny materiał bo są tak profesjonalnie zrobione. Tylko widzów niestety nie ma zbyt wielu :/

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-04-2012 18:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
To przypominało spotkanie fanów z jakimś pisarzem, aktorem. Ile zdjęć! Jakie masy ludzi!
Gik, czemu tam Ciebie nie było?
25-04-2012 18:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #28
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
(25-04-2012 18:34 )Sou Wrote:  Hmm rzeczywiście ten Gimperr całkiem spoko materiały kręci. Widać, że jest sobą. To "spuszczanie się" Rock'a przy grach typu WOW to po prostu dostosowywanie komentarza do publiki. I on o tym wie i wy i ja że inaczej kompletnie kręci materiały dla 14 latków a inaczej dla ludzi "z zewnątrz" ;) Rojo to się chyba niczym kompletnie nie przejmuje...

Tak swoją drogą, to ciekawe, co Rojo sobie myśli, kiedy jest na takim zlocie ciągle zaczepiany przez bandę gimnazjalistów o autograf, lub wspólne wspólne zdjęcie. Muszę mu kiedyś wysłać prośbę o przysłanie mi pocztą swojego autografu, ciekawe co odpisze.

@Roofix
Górny Ślunsk? Wybacz, za biedne tereny jak dla światowca z Warszaffki :(

[Image: aqI8D.jpg]
25-04-2012 20:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Zapomniałem Warszaffiaki nie zadają się z plebsem ;)
Ciekawe, czy następnym razem na zlocie dołączy do nich np MegaZajka.
(This post was last modified: 25-04-2012 20:24 by Roofix.)
25-04-2012 20:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Słyszałem że w warszawie z widzami spotyka się w Złotych Tarasach... ;d

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-04-2012 21:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Reklamowanie się - gdzie najlepiej? Vedoos 18 6.741 26-07-2012 21:56
Last Post: ogm

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5