Post Reply 
Partnerstwo - FullScreen
Author Message
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Partnerstwo - FullScreen
Zauważyłem, że coraz więcej osób bierze u nich partnera. Nie słyszałem jeszcze żadnych skarg, firma wydaje się być chyba w porządku, chyba, że jest jakiś ukryty haczyk...
21-08-2012 11:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Partnerstwo - FullScreen
Wiesz, przydałoby się wiedzieć coś więcej niż, że firma nie kradnie;d Rozumiem, że po pomarańczce to jedyne wymaganie dla niektórych (:D), ale jakby ktoś napisał jakie polacy miewają u nich CPM albo jak działa support, jakie dodatkowe funkcje oferuje ich partner (serie/live/costam). ?;.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
21-08-2012 14:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Partnerstwo - FullScreen
Jestem w fullscreenie od niecałych dwóch tygodni i z mojego punktu widzenia wygląda to tak:
Bardzo dobry kontakt (mam jednego z ich przedstawicieli na skype i zazwyczaj bez problemu można od razu dostać odpowiedź), dobrze zrobiony panel (jest to chyba pierwszy partner który coś takiego ma, do tej pory tylko adsense miało podobny panel jeśli się nie mylę) + różne dodatkowe funkcje dla członków, typu biblioteka z muzyką i dźwiękami, aplikacje na facebooka itp. itd.
Także jeśli chodzi o zaplecze techniczne, kontakt i ogólną współpracę wygląda to z mojej perspektywy lepiej niż nieźle.

Co do zarobków to akurat tutaj na ten moment jest mizernie. W panelu jest opóźnienie z kwotami kilka dni do tyłu, a ponieważ miałem przerwę przez kilkanaście dni z wrzucaniem filmów, to póki co pokazują się jeszcze zarobki z okresu kiedy nie było filmów, ale mimo wszystko są one takie sobie. Wydaje mi się, że mimo wszystko lepsze stawki miało adsense, ale to muszę jeszcze zweryfikować, bo:
1) Czekam, aż pokażą się stawki za dni kiedy były przesłane filmy,
2) Są to kwoty orientacyjne i ostateczną, prawdziwą stawkę dostaje się dopiero na koniec miesiąca.

Także jak szukacie partnera który się będzie o was "troszczył" to polecam, a co do samych stawek to odezwę się jak zbiorę na ten temat więcej informacji.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
23-08-2012 17:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Partnerstwo - FullScreen
A panel ma coś wspólnego z google? Bo AdSense podobno ma jakąś funkcję dla sieci, która pozwala partnerom na zaglądanie w panel AdSense takiej sieci a nie ich własny. Dzięki czemu masz 100% pewności, że zarobki które są wyświetlane nie są przez nich modyfikowane (np zarobił twój kanał 10$ a oni napiszą, że 1$ i jak im to udowodnisz;p).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
24-08-2012 07:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
iFake Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Partnerstwo - FullScreen
[spoiler]1.Czy wprowadzono juz Możliwosc, Ze bez partnera mozna ustalac date kiedy sie przesle jesli tak to prosze powiedziec jak? 2.Od ilu widzów mozna miec partnera? 3.Czy zeby wyplacic kase z addsensey to czeba miec odpowiednia ilosc czy mozna np. 50 gr?[/spoiler]
Na większość z tych pytań masz odpowiedź na yt bądź adsense. Od siebie mogę tylko dodać 20%. Uprzejmie proszę o zignorowanie tego postu.
(This post was last modified: 26-08-2012 03:00 by appareil.)
25-08-2012 21:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RoseeJr Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Partnerstwo - FullScreen
Firma chyba dość wiarygodna. Należy/Należał do nich m.in: Kamil Scheicht (Tak się pisze?) MinecraftBremu czy GabuVlog. Mają dość małe wymagania, bo:
Widzowie: 500
Wyświetlenia całkowite: 30000
Wyświetlenia miesięcznie: 15000
28-08-2012 01:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
atin5555 Offline
*

Posts: 39
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Partnerstwo - FullScreen
(28-08-2012 01:17 )RoseeJr Wrote:  Firma chyba dość wiarygodna. Należy/Należał do nich m.in: Kamil Scheicht (Tak się pisze?) MinecraftBremu czy GabuVlog. Mają dość małe wymagania, bo:
Widzowie: 500
Wyświetlenia całkowite: 30000
Wyświetlenia miesięcznie: 15000

Podpisywałem z nimi umowę i wymagają 20 tyś wyświetleń miesięcznie. Oprócz tego 500 widzów jest chyba niepotrzebne, bo jak się do nich zgłaszałem (jakieś 2 tygodnie temu, miałem około 490), no chyba ze mi odpuścili. :)

Closterkeller <3
29-08-2012 02:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Marcin4007 Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Partnerstwo - FullScreen
Ja jestem aktualnie w Fullscreenie. Narazie nie narzekam zbytnio. Opiszę plusy i minusy.
Plusy:
-Kontakt z jednym z właścicieli firmy na skype
-Fajny przydatny Panel.
-Dobra pomoc techniczna jak się czegoś nie wie ( oczywiście z jednym włascicieli na skype)
-Możliwość wypłaty na PayPal
-Szybki support
-W panelu dźwięki , muzyka ogólnie biblioteczka muzyczna.
Minusy:
-Wypłata przy granicy 100$
-Firma bierze 30% zarobków a my 70%
-Dość małe wymagania (500 widzów)


Jak narazie to tyle. nie pasuje mi kompletnie że wypłata przy 100$ ;(
(This post was last modified: 29-08-2012 10:41 by Marcin4007.)
29-08-2012 10:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Partnerstwo - FullScreen
Odkopuję jak obiecałem. Jestem u nich ok. 1,5 miesiąca (mam kontrakt na 3 miesiące, także niedługo koniec, hurra) i jestem po pierwszej wypłacie.

Wnioski?
Ciężko dokładnie to oszacować, ale zarobki są mniej więcej na poziomie 1/3 (tak, JEDNEJ TRZECIEJ) tego co miałem z adsense.
"Menadżerzy" tłumaczą się, że był kiepski miesiąc, albo, że fullscreen dopiero startuje w Polsce, a za granicą zarobki są lepsze (super).

Ogólnie poprzednie zdanie podtrzymuję, panel jest zrobiony dobrze, kontakt jest niezły, ale co z tego, jak głupi adsense płaci więcej, nie mówiąc już o np. machinimie, gdzie przy dobrym kontrakcie zarobki potrafią być 6x większe ;).

Także szczerze odradzam, chyba, że nigdzie indziej was nie chcą, a musicie mieć sieć partnerską, bo inaczej zginiecie.

Jako ciekawostkę dodam, że napisałem do osoby zarządzającej całym tym projektem z wyrazem swojego niezadowolenia, a wręcz uczuciem oszukania, jak coś ciekawego odpiszą to dam znać. Chociaż koledze kazali siedzieć cicho i nic nie mówić, w zamian za skrócenie kontraktu, także nie sądzę, żeby coś sensownego z tego wynikło.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
04-10-2012 00:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Partnerstwo - FullScreen
Korzystając z okazji chciałbym się dowiedzieć, co właściwie daje taki kontakt z "opiekunem". To tylko zamiennik wyszukiwarki w sprawach jutubowych czy rzeczywiście jakąś pomoc można od takiego osobnika uzyskać? I jak taka pomoc wygląda? Jakieś wsparcie w przypadku roszczeń do filmów?

Screw you guys, I'm goin' home!
04-10-2012 01:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Partnerstwo - pytanie Gilathiss 1 904 09-03-2014 13:24
Last Post: Maskikon
  Przetłumaczona umowa z fullscreen SVMM 0 673 25-02-2014 15:08
Last Post: SVMM
  Partnerstwo TGN Miwoli 4 1.430 22-12-2013 15:51
Last Post: Miwoli
  Fullscreen - pytanie Muskownica 0 663 17-03-2013 13:01
Last Post: Muskownica
  Partnerstwo i wynikający problem - help! flazax 1 864 15-03-2013 15:06
Last Post: Kadżitas
  Partnerstwo na YT MachienzoPL 14 3.683 28-02-2013 22:47
Last Post: fszeker
  Partnerstwo RPM Network geforcPL 0 1.114 07-02-2013 02:51
Last Post: geforcPL
  Partnerstwo RPM - pytanie Anakonda016 9 3.742 17-01-2013 05:18
Last Post: fszeker
  Partnerstwo a Usuniecie Kanału Anakonda016 6 1.609 12-01-2013 19:24
Last Post: Anakonda016
  Pomoc partnerstwo SzymonOwca 4 1.316 15-11-2012 16:33
Last Post: Sou

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5