Post Reply 
Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Myślicie, że da się jakoś przełożyć subskrypcje na wyświetlenia? Tzn. na przykład jak ktoś ma 100 widzów, to powinno temu odpowiadać X wyświetleń?
17-09-2012 22:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
No tak bo wystarczy spojrzeć na duże kanały i zauważyć, że suby=wyświetlenia na filmie... LOL?:p Chyba nie myślicie, że jak ktoś ma 10k subów i 5k wyświetleń na filmie to te 5k to są jego subskrybenci? Z 2k pewnie tak ale reszta to przypadkowi ludzie. Przecież macie statystyki i widzicie ile z subskrybcji jest wejść a ile z całej reszty. Wrzucasz film i pierwszego dnia masz na nim swoich subskrybentów (i to też nie całość), a później to już lecą wyświetlenia z wszystkiego innego.

Ktoś napisał wcześniej, że u Rocka jedni oglądają coś a inni coś innego. I tak właśnie jest. Ja np jak już to obejrzę tubę jakąś, moi znajomi podobnie. I nie są to martwe suby tylko po prostu ludzie którzy nie grają w gry ;) Wbrew pozorom takich osób u Rocka jest pełno.

Co do skoków subów jak w temacie. Nie chce mi się wnikać co tam Plakoish zrobił że mu kilka subów doszło, ale nie można generalizować i oskarżać, czasem wystarczy komentarz na kanale od jakiegoś większego kanału i nagle suby wpadają (równolegle z wyświetleniami;) ).

Sam sub w postaci cyferki może zadziałać na psychikę młodego nastolatka idącego za stadem "ktoś go subskrybuje to i ja będę" "nikt go nie subskrybuje to ja też nie". Tylko w dłuższym rozrachunku jak ktoś robi chuj%$# materiały to i tak tego nikt nie będzie oglądał, a jak robi dobre to się same obronią.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
18-09-2012 06:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o moim projekcie. MultiQbek 4 1.430 25-03-2012 20:15
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5