Thread Closed 
Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Author Message
Wawrzyn3 Offline
*

Posts: 9
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Alternatywa była by interesującym pomysłem, ale cóż, czy się wybije? Nie wiadomo. Osobiście mógłbym powiedzieć, że mógłbym brać w czymś takim udział, aczkolwiek jestem tak naprawdę nikim na scenie ZW tak samo jak na tym forum, gdyż to pierwszy post ;p Ale zgodzić się trzeba z tym, że kto normalny zasponsoruje coś, co bardzo prawdopodobnie nie wypali. Masz pomysł, to niestety trzeba zrobić wszystko samemu, a potem ewentualnie można się prosić innych ale również w nienatarczywy sposób tak mi się wydaje.
17-09-2011 15:38
Find all posts by this user
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(17-09-2011 15:19 )baku10x Wrote:  Ten sponsor później może coś z tego miec ;-)

po pierwsze - z tego co rozumiem, to chcesz nagrywac z serwera multi ale nie masz servera multi wiec istnienie tego teoretycznego sponsora jest warunkiem koniecznym i bez niego calosc lezy.

po drugie - niby co mialby miec taki sponsor. Albo inaczej - skoro kto inny wyklada kase na serwer (lub inaczej go organizuje) to po co jestes mu potrzebny Ty?
17-09-2011 16:56
Find all posts by this user
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Patrząc na to, że reputacja zaczeła mi rosnąć w górę, a jest to oznaka tego, że nie staram się wystarczająco włączę się do dyskusji
Po primo, jaka jest szansa na to, że "Kanciaste coś" będzie miało jakąkolwiek widownie? Zawołacie MikizMiki lub innego pana Minecrafta? Defacto, jeden projekt multi, to i tak za dużo, jak na polską scena "KlocKrafta"
Secundo, Co miałby sponsor ze sponsorowania serveru dla grupki ludzi bez pomysłu? Załóżmy że sponsorowałby was hosting X, co by z tego miał, reklame na waszym kanale z 10000 widzów, na którym średnia wiekowa widza to ~14 lat i szanse na kupno servera lub innej usługi sa mniejsze~równe 0?
Imho, ten pomysł jest spalony, niedopracowany i po prostu kiepski, ale to tylko moja, subiektywna i debilna opinia na temat panów minecraftów.

A tu tak na przyszłość cytat gdyby był potrzebny

(13-09-2011 15:09 )Mazzir Wrote:  Hmm.. Po części się zgodzę! Ten Minecraft to same problemy bo z oglądalnością Portala jest kiepsko!
^ z tematu o twoim kanale, alias http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid...01#pid8501
(This post was last modified: 17-09-2011 19:48 by Wan1Mas.)
17-09-2011 19:26
Find all posts by this user
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Masz coś do Mikiego to masz coś do mnie ^^ A poważnie weź sobie za cel i strolluj ludzi z kwadratowej wyżyny jak już chcesz zmienić świat na lepsze.. Ja pomysł popieram, ale jak będzie już serwer..

Usunięta przez moderację.
17-09-2011 21:10
Find all posts by this user
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Dobra, widzę że treść dłuższa niż 3 zdania jest za ciężka,


(17-09-2011 19:26 )IConquer Wrote:  Po primo, jaka jest szansa na to, że "Kanciaste coś" będzie miało jakąkolwiek widownie?
Secundo, Co miałby sponsor ze sponsorowania serveru dla grupki ludzi bez pomysłu?
17-09-2011 22:08
Find all posts by this user
QJcina Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Moim zdaniem pomysł jest chybiony? Dlaczego? Pewnie nie powiem (napiszę?) nic nowego, ale sponsor musiałby być tym biblijnym samarytaninem, który bezinteresownie łazi i rozdaje kasę. On by nie miał nic (no może poza szpanem na mieście u 12-14), a wy byście sobie korzystali z jego serwera.
No i grający/towarzyszący. Hmm... Pewnie jacyś początkujący, których się słuchać nie chce. Tutaj odwołam się do oryginału. Zauważ, że CTSG & team potrafią mówić ciekawie, bo już jakiś czas to robią. Naprawdę wątpię, czy wejdzie do tego kilka osób ze stażem większym niż 2-3 miesiące na yt.
A na koniec sam debilizm idei. Dajcie mi firmę, dom, samochód służbowy, 20 tysi miesięcznie wypłaty, a ja sobie będę z kolegami prowadzić tą firmę, a jak już coś osiągniemy to powiem, że daliście na to kasę. Ja to tak widzę.
18-09-2011 07:33
Find all posts by this user
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Mówiłęm, że sponsor by coś z tego miał. Nie mowię, że odrazu tylko po jakimś czasie. "CTSG & Team" jakoś jest tam wiele osob zupełnie nie znanych. "Madzik89" denerwująca już, bo znajduje sie w każdym odcinku (rzygac sie chce). Nie wiem czy na ty jest jakies 3-4 miesiące. I jest zwykłym szarym graczem, który sie kurczowo trzyma CTSG.
18-09-2011 08:24
Find all posts by this user
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(18-09-2011 08:24 )baku10x Wrote:  Mówiłęm, że sponsor by coś z tego miał. Nie mowię, że odrazu tylko po jakimś czasie.

Po tych wszystkich postach innych użytkowników iż to nie działa w ten sposób, mogę już dodać tylko jedno:

[Image: cant-tell-if-stupid-or-trolling-jpg.6665]

(18-09-2011 08:24 )baku10x Wrote:  I jest zwykłym szarym graczem, który sie kurczowo trzyma CTSG.
No i co z tego? Sam też pisałeś iż nie miałbyś popularnych ludzi u siebie.

[Image: 88440151.gif]
18-09-2011 08:52
Visit this user's website Find all posts by this user
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
To się robi bez sensu. Najpierw coś osiągnij a potem bierz się za takie coś.

Usunięta przez moderację.
18-09-2011 08:54
Find all posts by this user
TheKonZeb Offline
*

Posts: 72
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(18-09-2011 08:24 )baku10x Wrote:  Mówiłęm, że sponsor by coś z tego miał. Nie mowię, że odrazu tylko po jakimś czasie.
Ciekawe co?
Będzie serwer - To napisz, zobaczymy co i jak.
18-09-2011 08:55
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5