Post Reply 
Zrzeszanie się zagrajmerów.
Author Message
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Nie sądzę by z takim nastawieniem potrwało to zbyt długo. Jeszcze jeden film o tak mizernej jakości może konkretnie zrazić ludzi do projektu ZRG. Nie rozumiem samego pomysłu zaproszenia Kiny do tej akcji, ale niestety mimo swoich pokaźnych rozmiarów, wpycha się gdzie się da.
Gdyby pokazywała minimum zaangażowania ze swojej strony - nie ma problemu. Ale Kina kasuje wszystkie negatywne komentarze, a za mocniejsze opinie - blokuje, nie chcąc przyjąć do siebie żadnego słowa krytyki.

Moje komentarze też na początku zostały usunięte, choć nie było ku temu żadnego powodu. Ten niżej chociażby:
[Image: skryn.png]
Po wytknięciu jej faktu iż usuwa komentarze, zaprzestała tego i pokazała swoją postawę "nie zamierzam przyjmować żadnych rad, jak się nie podoba to spadaj, ten film jest dla moich 150 fanboyów a nie dla widzów jakiegoś tam Gimpera czy Niekrytego".

Cóż, jeżeli nie pojmie że wprowadzanie prywaty na kanał ZRG nie będzie tolerowane - osobiście napiszę prośbę o usunięcie jej z projektu, myślę że powodów dostarczyła już dość.

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 27-03-2012 19:04 by Gimper.)
27-03-2012 19:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kiwiku Offline
*

Posts: 10
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Cała ta akcja pójdzie w chuj.

Kiwi to życie.
27-03-2012 19:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Na razie zresztą nie zaprezentowała sobą niczego dobrego. Zupełnie tak jakby autorom się nie chciało. Kina? Beznadziejnej jakości filmik z żartami nie na poziomie, kiepskim dźwiękiem i ziewającą nudą. Rock? To samo od ok. 23 filmów "Batylfilda", nic nowego. Husiek? Poradnik do Terrarii, stare jak świat. Machinima? Wrzucili pierwszy lepszy film, wyrwany z fabuły, z kiepską jakością audio i cienkimi głosami niektórych bohaterów.

Na razie bardzo bidnie, jeżeli się tego nie poprawi, to akcja wg. mnie będzie całkowitym niewypałem.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
27-03-2012 19:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Kinę miałem okazję poznać jak jeszcze nie miała partnerstwa i tylu widzów. Powiem tyle, od kiedy dostała agorę poprzewracało jej się w dupie. Jeśli już wiedziała, że ten projekt będzie oglądany przez dużą liczbę osób, to mogła chociaż przywiązać wagę do jakości tego filmu. A takiej jakości filmu spodziewałbym się po 12latku nagrywającym minecrafta kotletem schabowym. Co do gry, popełniła błąd biorąc tytuł, którego nie zna. Jej komentarz jest przez to wyprany z jakiejkolwiek treści mogącej potencjalnego widza zaciekawić. Jestem jeszcze ciekaw co Młotka przedstawi. Pewnie będzie jutro. Jeśli poziom będzie podobny to już nawet z ciekawości przestanę tam zaglądać.
27-03-2012 19:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Ech, założę się, że będzie typowo Niezapominajkowy. :<

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
27-03-2012 19:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aaron Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
No fakt, na razie nic ciekawego tam nie ma, obawiam się, że osoby biorące udział w tym "projekcie" jednak będą więcej pracy wkładali w swój kanał, aniżeli w ZRG - przykład? RockAlone2K, jak dla mnie mało zaangażowania, wyglądało to tak jak by robił to na siłę a przecież nie o to tutaj chodzi. Zobaczymy co będzie później, jeżeli chodzi o Kinę...tego głosu nie da się słuchać... robi to co lubi, szanuje to ale szkoda, że nie docierają do niej jakiekolwiek wskazówki, rady, krytyka.
27-03-2012 22:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
Wiecie, jednym z największych czynników które wpływają na jej odbiór to jej nieprzyjemny głos. Nie wiem kto by chciał jej tak słuchać, ale nie ma głosu do komentarza czegokolwiek.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
28-03-2012 07:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
IMO głos ma taki sobie. Ni to dobry na kobietę, ni to zły, lecz jej komentarz podczas którego się nudzę jest po prostu... nudzący? Nie ma ręki do niektórych gier, a może nawet większości, bo nie oglądam(ałem) jej wszystkich materiałów.

Czy my przypadkiem nie offtopujemy?
28-03-2012 11:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aaron Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
(28-03-2012 11:38 )Rangy Wrote:  Czy my przypadkiem nie offtopujemy?

Rozmawiamy o ZRG, Kina jest częścią ZRG więc raczej nie...
28-03-2012 12:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Zrzeszanie się zagrajmerów.
(28-03-2012 12:04 )Aaron Wrote:  
(28-03-2012 11:38 )Rangy Wrote:  Czy my przypadkiem nie offtopujemy?

Rozmawiamy o ZRG, Kina jest częścią ZRG więc raczej nie...

Quote:Hej!
Chciałem poznać wasze zdanie na temat "wspólnych" kanałów kilku zagrajmerów. Gdy np. pięciu się dogaduje, tworzy nowy kanał na YT i wrzucają tam regularnie odcinki jakiejś serii. Podoba wam się to, czy też nie? Macie w ogóle jakieś zdanie na ten temat (znając to forum to macie: >)?

Wróćmy do całości projektu... a temat chyba został już wyczerpany nt. ZRG, bo tylko Kina coś odwala, a temat ma na celu wyrażenie poglądu i opinii nt. wspólnych kanałów.
(This post was last modified: 28-03-2012 12:11 by Rangy.)
28-03-2012 12:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Lajwstrimy zagrajmerów Gik 8 2.681 12-02-2012 15:19
Last Post: witcher1998
  Wskazówki dla Zagrajmerów punio7 2 1.742 25-01-2012 10:10
Last Post: JohnDoe
  Prośba do "Zagrajmerów". HoGar 15 5.054 29-07-2011 13:52
Last Post: Hobbit2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5