Post Reply 
Zarabianie - Adsense
Author Message
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Zarabianie - Adsense
Nie , że jest gów.. nic nie wart , jego posty nie są przydatne.. ekhm , nawet nie są na temat.
i Przepraszam za Offtop.
10-12-2011 19:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Zarabianie - Adsense
Tak swoją droga to może nie offtopując

Wybierasz opcje gra wideło

i wklejasz
Posiadam konieczne prawa lub wyraźną zgodę do wykorzystania komercyjnego całego materiału wideo oraz audio.
10-12-2011 19:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BumblleHead Offline
*

Posts: 63
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Zarabianie - Adsense
Teraz ja mam pytanie. Aktualnie dałem się "namówić" przez YT na AdSense ale po czasie zablokowali mi tę usługę (tłumacząc się tak, że gówno mi powiedzieli, za przeproszeniem). Jeżeli kiedykolwiek (ah te marzenia) udałoby mi się zdobyć partnera, to czy można AdSense przywrócić? Jak nie to trudno, ale wolę widzieć.
10-12-2011 19:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Zarabianie - Adsense
@BumblleHead

Na 99% nie dostaniesz już na to konto partnerstwa, czy z AdSense jeszcze raz, czy normalnego partnera.

Tak miało kilka osób które po dłuższej działalności na YT przez, albo swoją głupotę, albo niedopatrzenie ze strony YouTube, zostały skazane na zamknięcie swoich kont i założenie nowych.

Dla tego z AdSense sprawa jest dość ślizga :(

@OffTop
Wszystkie osoby które prowadzą "GamePlaye" i zarabiają "kokosy" dla mnie są jak żebracy na ulicy.... nic taki nie daje z siebie a jeszcze mu mało.

Tak samo jest z niektórymi osobami tutaj....
Nie dały z siebie nic, bo wrzucić film z tego jak taka osoba normalnie gra nie jest wyczynem który powinno się nagradzać, jak dla mnie takie konta powinny być blokowane.

Gdyby choćby dawały takie osoby komentarz głosowy, mówiły co robią, opowiadały o czymś to taki materiał już by był zaliczany pod Let's Play i miał by dużo większą wartość niż zwykłe przechodzenie gry... Nie ważne jaki komentarz to by był, mogło by być słabo.... ale już ludzie by wiedzieli że choćby w najmniejszym stopniu autor chciał dać coś od siebie.

Mimo że gram w WoW'a to lubię oglądać serię Rock'a odnośnie tej gry, co byście o nim nie mówili (sam zbyt dobrego zdania o nim nie mam) to ten Let's Play jest naprawdę fajny, mimo że robię te same dungeony co on, ba, nawet Raidy czyli jestem ponad to co on robi... to lubię sobie obejrzeć jego Let's Play bo zawsze coś ciekawego ma do powiedzenia.
10-12-2011 20:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Zarabianie - Adsense
Zakreble idź już z tym do psychologa bo widzę, że masz już jakiś kompleks na moim punkcie. A może ci to zarabianie nie wyszło i teraz zazdrościsz?

Był temat w którym o tym pisaliśmy, sam stwierdziłeś, ze "koniec dyskusji" a teraz znowu zaczynasz i powtarzasz się jak "Kevin sam w domu" na święta. Chcesz o czymś pogadać, zmień płytę bo jeśli tak swoich widzów zanudzasz tym samym to już wiesz czemu ci nie wyszło.

EOT
(This post was last modified: 10-12-2011 20:19 by vlodek2532.)
10-12-2011 20:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Zarabianie - Adsense
(10-12-2011 09:13 )Blitz Wrote:  Jeżeli chcesz zrobić coś dobrego , nagraj coś MNIEJ znanego

Hah, łatwo być oryginalnym. Trudno być lepszym. Od kiedy "oryginalne" implikuje "dobre"?

(10-12-2011 19:46 )BumblleHead Wrote:  Teraz ja mam pytanie. Aktualnie dałem się "namówić" przez YT na AdSense ale po czasie zablokowali mi tę usługę (tłumacząc się tak, że gówno mi powiedzieli, za przeproszeniem).

Masz jakieś przypuszczenia, z jakiego powodu to się stało?

(10-12-2011 20:11 )Zakreble Wrote:  Na 99% nie dostaniesz już na to konto partnerstwa, czy z AdSense jeszcze raz, czy normalnego partnera.

Tak miało kilka osób które po dłuższej działalności na YT przez, albo swoją głupotę, albo niedopatrzenie ze strony YouTube, zostały skazane na zamknięcie swoich kont i założenie nowych.

Moment, czy oby na pewno to jest identyczna sytuacja? Z tego co wiem, takie przypadki miały miejsce jedynie gdy ktoś rażąco naruszył czyjeś prawa autorskie i np. dostał maila z ostrzeżeniem. Wtedy droga do programu partnerskiego była zamknięta.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
10-12-2011 21:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Zarabianie - Adsense
@vlodek2532

Wiem wiem, mówiłem że koniec tematu ale miałem też nadzieje że ty zaczniesz gadać na temat :( Przejechałem się z tym.

Na całe moje szczęście nie zarabiam na partnerstwie kokosów, za to mam ponad 2k widzów dzięki którym czuje, że moja praca nie idzie na marne.

Liczy się widz, nie pieniądz. Jeśli widz jest zadowolony to ja też jestem. Niestety u Ciebie nie liczy się widz tylko to 100zł. Może kiedyś dojdziesz do tego, że osoby siedzące na YT nie są tylko do nabijania wyświetleń.

@Kern3l
Niestety nie mylę się, miałem znajomego który miał 20k widzów i kiedyś dostał propozycję od AdSense, YouTube po paru dniach odebrał mu możliwość zarobku przez reklamy gdyż nie zweryfikowali jego konta dokładnie i wyszły jakieś nieścisłości związane z płatnościami nie z jego winy. Jak już dorobił się 20k widzów dostał jakąś ofertę (nie pamiętam dokładnie jaką) że może dostać normalnego partnera, po tym jak wyraził chęć na otrzymanie partnerstwa przyszedł e mail zwrotny że jego konto jednak nie może zostać podłączone pod partnerstwo, gdyż wcześniej pojawiły się jakieś nieścisłości i zasugerowali mu by zrobił nowe konto.

Smutna prawda... ostatnio nawet Gnomek miał problem z partnerem, lecz nie było to przez AdSense a jakiś inny stary projekt partnerstwa, wszystko opisał w AudioLogu (przesłuchałem to z czystej ciekawości, bo jakoś przypadkiem trafiłem na tego AL'a)
(This post was last modified: 10-12-2011 21:36 by Zakreble.)
10-12-2011 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BumblleHead Offline
*

Posts: 63
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Zarabianie - Adsense
Nie chciałbym tworzyć nowego konta gdyż jest to...cóż, po prst za dużo roboty. Na razie zostawię jak jest. Jeżeli będę chciał partenrstwo a będą problemy z "prawami autorskimi" to wtedy założę nowe, ale zanim to nastąpi (o ile nastąpi) to jeszcze trochę, więc... zobaczymy jak to będzie. Dzięki za odpowiedzi.
10-12-2011 22:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Zarabianie - Adsense
(10-12-2011 21:35 )Zakreble Wrote:  Wiem wiem, mówiłem że koniec tematu ale miałem też nadzieje że ty zaczniesz gadać na temat :( Przejechałem się z tym

Ja odpowiedziałem na temat jakbyś nie zauważył. Poza tym co by ci szkodziło, jakbyś ty odpowiedział? Skoro wbiłeś w temat to czemu się nie wypowiedziałeś?

(10-12-2011 21:35 )Zakreble Wrote:  Na całe moje szczęście nie zarabiam na partnerstwie kokosów, za to mam ponad 2k widzów dzięki którym czuje, że moja praca nie idzie na marne.

Całe szczęście? Co złego jest w tym, że zarobisz przy okazji na te ajtemki do lolka. A moja praca idzie na marne? Widać skoro ludzie to oglądają to nie sądzę. Przypomnę 1 mój film = 2/3 twoich wszystkich. Poza tym po co robisz filmy z LoL'a których jest pełno na YT po co wrzucać to samo po raz kolejny.

(10-12-2011 21:35 )Zakreble Wrote:  Liczy się widz, nie pieniądz. Jeśli widz jest zadowolony to ja też jestem. Niestety u Ciebie nie liczy się widz tylko to 100zł. Może kiedyś dojdziesz do tego, że osoby siedzące na YT nie są tylko do nabijania wyświetleń.

Nagrywam filmy od ponad 3 lat przez które nie zarabiałem kasy a ty mi mówisz, ze lecę na flotę jak jakiś sezonowiec?

Ogarnij rozkminę i nie ośmieszaj się więcej. Nie odpowiem bo nie jesteś tego wart a bezimiennie to rzucaj sobie odzywki do kolegów LoL'a a nie do mnie. Idź leczyć swoje kompleksy i żalić się do kolegów na meczach. Ty też mnie wyzwiesz 1vs1 w LoL'a na PW?

PIS JOŁ
(This post was last modified: 10-12-2011 22:08 by vlodek2532.)
10-12-2011 22:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Zarabianie - Adsense
@vlodek2532

1.Filmów z LoL'a jest pełno w sieci, lecz niestety na moje całe szczęście mam jak na razie kanał który ma tylko jedną grę typu "Let's Play" Reszta to poradniki które pomagają ludziom, a na polskim YT wątpię byś znalazł setki takich filmików jakie ja robię. Śmiem twierdzić że mój kanał jest jednym z bardziej ogarniętych w tym zagadnieniu.

2. Dokładnie, całe szczęście że nie zarabiam na razie kokosów na YT bo zapewne napisał bym coś w Twoim stylu "Mam 300 widzów a i tak ciągnę kasę" Nie powiem jeśli będzie dawało mi to większy zysk to będę się cieszyć i na pewno nie "Rozpuszczę" tych pieniędzy na Stream'ie tylko zorganizuję coś ciekawego dla moich widzów.

3."Nagrywam filmy od ponad 3 lat".... I dokładnie Twoje filmy są tak porywające że masz 300 widzów którzy pewnie oczekując czegoś ciekawszego podarowali Tobie Suba, niestety przejechali się.

4. Gratulacje dla Pana vlodek2532 za bardzo oryginalny nick i za 2/3 więcej odsłon filmów niż ja. Tylko szkoda że ja dodałem 25 filmów a ty aż AŻ AAAAŻŻŻŻ 427!

~~~~~~~~
Tak jak mówiłem liczy się JAKOŚĆ nie ILOŚĆ... a może się mylę ? Niech ktoś da bezstronną opinię. Byłbym wdzięczny.

~~
@Edit

Żeby nie dawać Tobie satysfakcji, to ludzie mnie prosili o nagranie jakiegoś Let's Play'a (Boże jak to się odmienia) dla tego na moim kanale pokaże się seria z WoW'a
(This post was last modified: 10-12-2011 22:45 by Zakreble.)
10-12-2011 22:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Brak pieniędzy w Adsense RafsonGames 9 2.557 15-05-2013 13:10
Last Post: RafsonGames
  Zniknęła zakładka zarabianie john 2 1.453 19-03-2013 15:27
Last Post: john
  Zablokowane adsense a zewnętrzny partner AxmPl 4 1.725 02-03-2013 23:43
Last Post: The Meldero
  Problem z AdSense Azyl 3 1.208 28-02-2013 18:30
Last Post: Kosciel
  Połączenie YT z Adsense john 0 720 27-02-2013 01:21
Last Post: john
  Youtube - Zarabianie nVm 2 1.158 05-01-2013 12:44
Last Post: nVm
  Pytania dotyczące Adsense qwerty1991 11 2.805 19-12-2012 20:42
Last Post: fszeker
  Rozliczanie się z adsense Verti 4 1.364 17-12-2012 08:36
Last Post: JudiMakeFun
  AdSense czoczo 4 1.346 17-12-2012 00:35
Last Post: czoczo
  Pomocy z adsense doli24 7 1.598 16-12-2012 08:28
Last Post: doli24

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5