Post Reply 
Partnerstwo - FullScreen
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #41
RE: Partnerstwo - FullScreen
Jednej rzeczy nie rozumie, żeby podpiąć konto do nich trzeba napisać do YOUTUBE. Maciek próbował na ten sam email napisać, że żąda odłączenia konta od ich sieci?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-10-2012 16:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Partnerstwo - FullScreen
Widzę,że mój temat żyje...i bardzo dobrze,bo przestrzega przed FS. I jak dobrze,że nie chcieli mnie przyjąć bo nie miałem 30k wyświetleń w miesiąc...teraz mam 42k i prawie 2,7k widzów i już miałem do nich pisać,na całe szczęście wszedłem w mój temat.

To ja mam taki offtop. To jakie są teraz najbardziej zaufane sieci partnerskie,do których,taka osoba jak np. ja,mogłaby się zgłosić?
28-10-2012 09:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Partnerstwo - FullScreen
Uwaga, uwaga, dostałem podsumowanie zarobków za wrzesień.
Są prawie równo 50% mniejsze, niż na adsense (z małymi odchyłami w zależności do którego miesiąca porównujemy).

Zarzucę potem jakimiś wykresikami.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
29-10-2012 01:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Partnerstwo - FullScreen
Tak więc... Po co się niektórzy pchają do FS skoro w Adsense mają więcej? ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
29-10-2012 08:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #45
RE: Partnerstwo - FullScreen
@up Zapewne dlatego, gdyż ktoś im nagadał np. że jak jakiemuś widzowi się będzie nudzić i będzie ci ciągle klikał w reklamy, to potem zablokują ci możliwość zarabiania, uznając, że robi to na twe zlecenie :)

Możliwe też, że po prostu myślą, że inne firmy płacą lepiej i popełniają przez to duży błąd
29-10-2012 10:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #46
RE: Partnerstwo - FullScreen
Quote:Zapewne dlatego, gdyż ktoś im nagadał np. że jak jakiemuś widzowi się będzie nudzić i będzie ci ciągle klikał w reklamy, to potem zablokują ci możliwość zarabiania, uznając, że robi to na twe zlecenie :)
Nie chodzi o celowe klikanie, a o opłacalność i skuteczność reklamy. Wieszałbyś banner reklamowy w dzielnicy znanej z wandalizmu wobec nich?
29-10-2012 11:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #47
RE: Partnerstwo - FullScreen
Dobra, odłączyli mnie bez problemu, mam z powrotem adsense i youtubowego partnera.
Jeszcze obiecany wykresik:
[Image: m0pg2r.jpg]

Niebieska linia to średnie zarobki z adsense (uśrednione z kilku miesięcy, także wiadomo: czasem jest mniej, czasem więcej, ale średnia jest właśnie taka). Wykres w tle zajumany z dashboardu fullscreena, także różowe kropki = zarobki z fullscreena.

Nie będę się bawił w interpretowanie tego wykresu, myślę, że każdy z was wyciągnie swoje wnioski, ale chyba widać, że zarobki są znacznie niższe niż na adsense. Dodatkowo ja miałem umowę 80/20%, a mniejszym youtuberom dają zazwyczaj 60/40%, więc dołączając tam, będziecie mieli prawdopodobnie jeszcze mniejsze zarobki.

Także podsumowując, fullscreen może być dobrą siecią dla małych youtuberów, którzy np. mają problemy z dostaniem youtubowego partnera, albo wyłączają im w co drugim filmie reklamy. Tylko musicie pamiętać, że w Polsce będziecie zarabiać dużo mniej, niż zagranicą. I musicie zrobić mały research i dowiedzieć się kogo warto mieć za swojego menedżera, bo Kurtis którego mi przypisali był kompletnie niekompetentny.

Dodatkowo ja byłem tam chyba 25 największym partnerem jeśli chodzi o ilość subów w ich sieci, a przypominam, że jak w Polsce 200k subów to duża liczba, to np. w USA 2 miliony widzów to duża liczba, więc to chyba świadczy o tym, jakich ludzi tam zapraszają (czyt. każdego, byleby statystyki rosły ;)).

Fullscreen może być fajny za jakiś rok-dwa, bo widać, że się do niektórych rzeczy przykładają (mają dashboard, reklamy gorilla, teraz forum odpalili), ale na ten moment imo się nie nadaje dla polaków i lepiej zostać przy zwykłym youtubowym partnerze i adsense.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
(This post was last modified: 24-11-2012 18:27 by skkf.)
24-11-2012 18:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Partnerstwo - FullScreen
Ja bym chciał zauważyć, że te zarobki na wykresie są brutto a nie netto więc w zależności od umowy mogą być 20% (tak powinno być u ciebie skkf) a u innuych o 40% niżej niż ta kreska czerwona;)

Nie zmienia to jednak faktu, że zarobki są i nie na poziomie 25% z adsense tylko raczej 50% ;) Tragedii nie ma.

Nie wiem czy skkf patrzyłeś ale możesz wejśc sobie w dokładne zarobki i zobaczyć ile każdy film zarobił. Możesz też nagrać film z innym userem i z automatu wpisać mu % zarobków jakie ma dostać (nie wiem na jakiej zasadzie to działa bo pytają o email więc albo on musi być w fullscreen albo to na adsense idzie albo na paypall).

Dla mnie adsense to nie jest opcja, za łatwo bana zebrać i tyle.

Ciekaw jestem jak te gorille wypłacają bo kasa wydaje się być niezła i nawet niektóre kampanie są dla polaków dostępne;)

skkf a do czego ty tego managera w ogole potrzebowales?;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-11-2012 18:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Partnerstwo - FullScreen
(25-11-2012 18:12 )Sou Wrote:  Ja bym chciał zauważyć, że te zarobki na wykresie są brutto a nie netto więc w zależności od umowy mogą być 20% (tak powinno być u ciebie skkf) a u innuych o 40% niżej niż ta kreska czerwona;)
Racja, zapomniałem o tym.

(25-11-2012 18:12 )Sou Wrote:  Nie zmienia to jednak faktu, że zarobki są i nie na poziomie 25% z adsense tylko raczej 50% ;) Tragedii nie ma.
Wiesz, dla mniejszych partnerów to czy dostaną kilkanaście dolarów mniej, czy więcej nie robi różnicy, ale u tych dużych, różnica potrafi wynosić nawet kilka tysięcy zł.

(25-11-2012 18:12 )Sou Wrote:  Dla mnie adsense to nie jest opcja, za łatwo bana zebrać i tyle.
Może i łatwo, słyszałem różne historie, ale sam mam adsense od ponad 5 lat i nigdy żadnych problemów nie miałem.


(25-11-2012 18:12 )Sou Wrote:  Ciekaw jestem jak te gorille wypłacają bo kasa wydaje się być niezła i nawet niektóre kampanie są dla polaków dostępne;)
"You get paid for Gorilla campaigns on the same schedule as your YouTube earnings. For example, a campaign ending in March will be paid at the end of April (please note that it is based on the end date of the campaign, not the begin date). Gorilla earnings are not subject to the $100 minimum threshold. If you earn more than $1 from your Gorilla submission, you will be paid; earnings less than $1 will not carry over."

Ano, wydają się fajne, szkoda tylko, że były dwie na ostatnie 3 miesiące i żadna z nich nie była dostępna dla polaków.

(25-11-2012 18:12 )Sou Wrote:  skkf a do czego ty tego managera w ogole potrzebowales?;p
Prędzej, czy później będziesz musiał się o coś spytać. Póki zadajesz proste, niekonfliktowe pytania, to jest ok, gorzej, jak musisz się czegoś dowiedzieć, albo poprosić o coś, co jest im nie na rękę, to nagle nabierają wody w usta. A przynajmniej mój manager tak miał.
Oprócz tego robią niezłe przekręty z umowami, ale na ten temat musiałby się ktoś inny wypowiedzieć.

W każdym razie ja bym na nich uważał.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
25-11-2012 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Partnerstwo - FullScreen
Co do Gorilli to przez ostatnie 3 miesiące była jedna chyba dostępna dla polaków, reklama tego kanału z memami chyba.

Co do banów na adsense no to na pewno trudniej "załatwić" bana komuś kto ma dziesiątki tysięcy wejść na filmy dziennie niż komuś kto ma ich kilka tyś:p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-11-2012 23:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Partnerstwo - pytanie Gilathiss 1 903 09-03-2014 13:24
Last Post: Maskikon
  Przetłumaczona umowa z fullscreen SVMM 0 671 25-02-2014 15:08
Last Post: SVMM
  Partnerstwo TGN Miwoli 4 1.428 22-12-2013 15:51
Last Post: Miwoli
  Fullscreen - pytanie Muskownica 0 663 17-03-2013 13:01
Last Post: Muskownica
  Partnerstwo i wynikający problem - help! flazax 1 863 15-03-2013 15:06
Last Post: Kadżitas
  Partnerstwo na YT MachienzoPL 14 3.677 28-02-2013 22:47
Last Post: fszeker
  Partnerstwo RPM Network geforcPL 0 1.114 07-02-2013 02:51
Last Post: geforcPL
  Partnerstwo RPM - pytanie Anakonda016 9 3.741 17-01-2013 05:18
Last Post: fszeker
  Partnerstwo a Usuniecie Kanału Anakonda016 6 1.607 12-01-2013 19:24
Last Post: Anakonda016
  Pomoc partnerstwo SzymonOwca 4 1.315 15-11-2012 16:33
Last Post: Sou

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5