Post Reply 
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Author Message
Kijaszek Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #51
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Teraz całe forum vs. Gold? Bardzo dobrze panowie, tak trzymajcie.
09-12-2012 14:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Nie ma to jak diabolizowanie uczestników. Masz odmienne zdanie i potrafisz je uargumentować czy będziesz się doszukiwał negatywnych cech w społeczności forum?

W końcu to azyl w sieci dla hejterów.

Screw you guys, I'm goin' home!
09-12-2012 15:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kijaszek Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
W gruncie rzeczy zgadzam się z wami że płacz bo ktoś mi dał łapke w dół jest żałosny, szczególnie przy prawie 500 subskrybcjach. Ale sam wiem jakbym się czuł kiedy wszyscy byliby przeciwko mnie, i to nie jest miłe. Poza tym nie prowadzi do niczego.
09-12-2012 15:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Oh, bo łapka w dół oznacza, że nie cierpię danej osoby i chcę, aby zniknęła z jutuba, byłbym zapomniał.

Biedny musi być taki Uwe Boll. Wszyscy krytycy filmowi przeciwko niemu. Bo to nie tak, że jego filmu im się nie podobały. Oni go nienawidzili. Takie to smutne.
09-12-2012 17:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
@Kijaszek
Ten wątek nie jest akcją przeciwko Gold. Wypowiadający się tu w (w większości) skrytykowali jej zachowanie. Dowiadywanie się o swoich wadach z reguły nie jest przyjemne i jeśli ktoś nie potrafi podejść do tego chłodno, to powinien się zastanowić czy publikowanie swojej twórczości w Internecie ma sens.

Co do tego, że to do niczego nie prowadzi - to już zależy od otwartości na zdanie innych. Jednak muszę Ci przyznać, że sam bynajmniej nie miałem zamiaru edukować Gold. Po prostu miałem ochotę wyrazić zdanie i zakpić z tej oraz podobnych praktyk.

Screw you guys, I'm goin' home!
09-12-2012 19:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sadyslaw16 Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Niezła. Co ten youtube potrafi zrobić z ludźmi? Oznaka, że ma więcej łapek w dół a jeżeli w górę, oznacza iż powinna postarać się robić lepsze materiały, a nie użalać się jaka jest beznadziejna. Z jej postawą nigdy się nie wybije.
09-12-2012 22:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BabyBuns Offline

Posts: 2
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #57
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
eeh ludzie, dajcie spokój. Przybiło ją to, nagrała film, popłakała się. I z czego robicie halo? Teraz będziecie po niej jechać na forum? Obgadywać ją za plecami? Bez prawa obrony?
09-12-2012 23:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Lol? Przecież dziewczę zajrzało tu na forum, widziało ten temat. Nawet się w nim wypowiedziało. Nie przypominam sobie, żeby Gold7 została zbanowana czy coś, więc gdzie tu niby to całe "bez prawa obrony" czy "obgadywanie za plecami"? Wie, że temat tu jest, wypowiadać się w nim może jeśli czuje taką potrzebę.

Dodam, że w temacie skrytykowano jej postępowanie. Tylko tyle i aż tyle (aż tyle, bo niektórzy po prostu nie są w stanie zrozumieć, że nie każde zachowanie spotka się z poklaskiem i aprobatą...).
09-12-2012 23:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
@BabyBuns
Naprawdę tak ciężko jest przeczytać wątek przed wypowiedzeniem własnego zdania? Bądź grzecznym chłopcem/dziewczynką i odrób lekcje, a dopiero potem tu wróć.

Screw you guys, I'm goin' home!
10-12-2012 09:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Nowy jej film pokazuje, jaki jestem zły i podły :P Jak komuś się będzie chciało, to zobaczcie jaka jest drastyczna zmiana. Dziewczyna liczyła, że się wybije na tym, że będzie mnie obrażać. Widzi, że to nie skutkuje, to tworzy film, w którym mówi, że przeprasza i zwala winę, że tak się zachowują kobiety :)

Wiadomość do wszystkich kobiet - wytłumaczcie jej, że kobieta się tak nie zachowuje, tylko kapryśne dziecko, bo niestety takie dziewczynki utrwalają złe stereotypy o kobietach...
11-12-2012 16:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym? punio7 6 2.292 21-04-2014 11:06
Last Post: McSayerPL
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.792 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.250 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.474 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  [Problem]Nagrywanie w jakości HD duleba38 3 1.505 07-01-2012 17:06
Last Post: duleba38
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.546 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5