Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #51
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Ano to, że przed chwilą pisałeś o braku ejcz di i panoramy w temacie o nazwie takiej, a nie innej.
(This post was last modified: 19-06-2011 19:05 by appareil.)
19-06-2011 19:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #52
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Tak, napisałem, że mnie to odrzuca. Ale nie rozumiem, po co wszedłeś na czas renderowania (jak już napisałem, Zagrajmer sam się decyduje na to)

@Down: Teeeraaaz rozuuumiem ! : D
(This post was last modified: 19-06-2011 19:42 by MrZupapl.)
19-06-2011 19:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #53
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Bo ktoś zasugerował, że po co się kłócić o te rozdzielczości, skoro przy wrzucaniu HD można i tak je włączyć, odnosiłem się do jego wypowiedzi. Myślę, że quota dostatecznie to sugerowała.
19-06-2011 19:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #54
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(19-06-2011 12:11 )Falc00n Wrote:  Nie trawię jedynie 240p, ale umówmy się, że to już porażka.

Dodam.


Nowy ode mnie:

(ciężki) Oczojebny quasi-watermark
Po co? Jeśli chcesz koniecznie zawrzeć swój podpis, zrób go pastelowym (najlepiej białym) kolorem, półprzezroczysty. Mały. Weź pod uwagę, że przy tak długich filmach jak "Zagrajmy", watermarki będą wyświetlane całymi godzinami! Widzieliście kiedyś film w kinie, posiadający jakikolwiek watermark? Dosyć często to świadczy o sileniu się na "profesjonalny wygląd", działając zupełnie odwrotnie. Z kolei jeśli chcesz podpisać film - najlepszym podpisem jest Twój głos!

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 19-11-2011 22:04 by Kern3l.)
19-06-2011 23:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarrotPL Offline
*

Posts: 19
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #55
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Do naśladowania innych się przyczepie, ponieważ czasami ktoś gdzieś usłyszy i powie to u siebie, jednak można to mówić z umiarem, jeśli ktoś usłyszy o kogoś słowo jakieś i one będzie zajebiste a w swoich lp będzie je monotonie powtarzał to prawda będzie do żenujące .

Zagrajmerów powinna tyczyć jedna zasada :

Rób zagrajmy z tego w co lubisz grać a nie tego co jest popularne.

Moje konto youtube : http://www.youtube.com/user/CarrotPL
20-06-2011 10:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #56
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Mówienie podczas dialogu postaci
Bardzo mnie denerwuje, gdy chcę usłyszeć co mają do powiedzenia bohaterzy gry, a zagrajmer zaczyna mówić o zupełnie czymś innym. Widziałem przypadek, w którym prowadzący zaczął prowadzić wykład o przygotowywaniu jajecznicy podczas dialogu postaci...
20-06-2011 12:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #57
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Quote:Nie trawię jedynie 240p, ale umówmy się, że to już porażka.
To też dość relatywne. Większość filmów w takiej rozdzielczość brzmi i wygląda tragicznie. Sorenson, w którym na yt zakodowane są filmy w tej rozdzielczości, też nie jest najlepszym kodekiem. Jednak, jeśli jednak CGA jest rozdzielczością natywną dla danej gry (Atari, Commodore, pierwsze PC) to nie widzę problemu. Zwłaszcza, upscaling z reguły wychodzi gorzej.
20-06-2011 12:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #58
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(20-06-2011 10:45 )CarrotPL Wrote:  Do naśladowania innych się przyczepie, ponieważ czasami ktoś gdzieś usłyszy i powie to u siebie, jednak można to mówić z umiarem, jeśli ktoś usłyszy o kogoś słowo jakieś i one będzie zajebiste a w swoich lp będzie je monotonie powtarzał to prawda będzie do żenujące .

Dodam.

(20-06-2011 12:15 )Falc00n Wrote:  Mówienie podczas dialogu postaci
Bardzo mnie denerwuje, gdy chcę usłyszeć co mają do powiedzenia bohaterzy gry, a zagrajmer zaczyna mówić o zupełnie czymś innym. Widziałem przypadek, w którym prowadzący zaczął prowadzić wykład o przygotowywaniu jajecznicy podczas dialogu postaci...

Istotnie, jest do duża wada. Tylko zastanawiam się nad kalibrem - chyba dodam do "ciężkich".

(20-06-2011 12:17 )apparatus Wrote:  
Quote:Nie trawię jedynie 240p, ale umówmy się, że to już porażka.
To też dość relatywne. Większość filmów w takiej rozdzielczość brzmi i wygląda tragicznie. Sorenson, w którym na yt zakodowane są filmy w tej rozdzielczości, też nie jest najlepszym kodekiem. Jednak, jeśli jednak CGA jest rozdzielczością natywną dla danej gry (Atari, Commodore, pierwsze PC) to nie widzę problemu. Zwłaszcza, upscaling z reguły wychodzi gorzej.

Dokładnie ta sama dyskusja już się przetoczyła i została scalona z resztą... Zastanawiam się, czy wywalić tę dodatkową kwestię, czy dodać Twoje weto, wyglądające bardzo podobnie.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
20-06-2011 16:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #59
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Quote:Dokładnie ta sama dyskusja już się przetoczyła i została scalona z resztą... Zastanawiam się, czy wywalić tę dodatkową kwestię, czy dodać Twoje weto, wyglądające bardzo podobnie.
Nie obraziłbym się.
20-06-2011 16:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #60
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Scalone.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
20-06-2011 17:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5