Post Reply 
Jakvbek
Author Message
szczurex Offline
*

Posts: 5
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Jakvbek
Nie ma MC, głos jest nagrywany czysto i przyjemnie się słucha (choć troszkę szumi),
widać że wiesz co mówisz i nie zacinasz się...

Kanał też świeci jakąś różnorodnością i widać że nie jest typowym "kolejnym kanałem LP" :)
22-01-2012 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Jakvbek
Generalnie jest OK, choć mam zastrzeżenia do materiału "O grach BTW: "Podsumowanie roku 2011 i Oczekiwania na 2012".
Późne pojawienie się obrazu to spore niedociągnięcie. Dźwięki w tle są zbyt głośne w stosunku do twojego komentarza. Głośność twojego komentarza jest nierówna. Zdarza ci się zaciąć (komentarz). Pieprzysz ("o grach BTW, czyli o grach >>by the way<<, czyli o grach >>przy okazji<<..." - rozumiesz?).
25-01-2012 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Jakvbek
(25-01-2012 21:18 )ADominacja Wrote:  Generalnie jest OK, choć mam zastrzeżenia do materiału "O grach BTW: "Podsumowanie roku 2011 i Oczekiwania na 2012".
Późne pojawienie się obrazu to spore niedociągnięcie. Dźwięki w tle są zbyt głośne w stosunku do twojego komentarza. Głośność twojego komentarza jest nierówna. Zdarza ci się zaciąć (komentarz). Pieprzysz ("o grach BTW, czyli o grach >>by the way<<, czyli o grach >>przy okazji<<..." - rozumiesz?).

Wiem, mikrofon był jeszcze wtedy stary :) Nie miałem pomysłu co wstawić przez te 45sekund. A co to tego "pieprzenia", to jest to celowe. Tak jakby wizytówka tej mojej serii :) Specjalnie się tak powtarzam.
30-01-2012 13:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
budyniek Offline
*

Posts: 8
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Jakvbek
Plusy:
-Głos
-Jakość audio
-HD
-Dużo różnych serii
-Tło
-Awatar

Minusy:
-Brak FAQ
30-01-2012 20:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Jakvbek
(30-01-2012 20:56 )budyniek Wrote:  Plusy:
-Głos
-Jakość audio
-HD
-Dużo różnych serii
-Tło
-Awatar

Minusy:
-Brak FAQ

Dzięki za opinię :) Co do minusów, to nie widze potrzeby robienia takiego FAQ :) Poza tym, nawet nie wiem gdzie je zrobić :D
31-01-2012 16:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Jakvbek
Proszę ponownie o opinię :) Stuknęła mi 2setka widzów :)
08-02-2012 20:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Jakvbek
Proszę o opinię :)
22-02-2012 19:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakvbek Offline
*

Posts: 39
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Jakvbek
Hej Ponownie zwracam się z prośbą o opinię :) Dzięki poleceniu na kanale Roja, udało mi się dobić do 400 widzów :) Powiedzcie mi co poprawić?
06-03-2012 15:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5