Post Reply 
Zarabianie na YT
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Zarabianie na YT
I jest to temat inne niż wszystkie. Zarabiam i chciałbym się spytać czy macie jakąś "formułę" by potwierdzić że macie prawa autorskie do filmiku? No jak się wysyła film i dodaje się go do programu to trzeba:
("Opisz swój materiał poniżej. W przypadku odpowiedzi „Tak” na którekolwiek z powyższych pytań koniecznie dołącz szczegółowe informacje o posiadanych prawach lub wyraźnym pozwoleniu na komercyjne wykorzystanie całego materiału wideo. Musisz mieć wszystkie niezbędne prawa do dystrybucji całej treści.")
Niby opisuje, ale rzadko kiedy zatwierdzają na google szukałem ale nie znalazłem jak to trzeba dokładanie opisać by zawsze lub prawie zawsze zatwierdzili.
25-02-2012 00:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Zarabianie na YT
A co to za materiały?
25-02-2012 06:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Zarabianie na YT
Zgaduję, że chodzi mu o widełka z gier, inaczej nie zakładałby tematu tutaj, tylko na forum ogrodniczym, lub jakimś dla autorów "bardziej" ciekawych widełek ale vlogi.

Myśl, Conquer. Materiał z gry materiałowi z gry nierówny. Co innego lecplej, co innego recenzja - apparatus

Myśl Apparatusie, każde widełko z gry to WIDEŁKO Z GRY.
(This post was last modified: 27-02-2012 20:44 by Wan1Mas.)
25-02-2012 09:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Zarabianie na YT
materiały to typowe let's playe z gier
25-02-2012 11:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Zarabianie na YT
(25-02-2012 11:39 )kubn2 Wrote:  materiały to typowe let's playe z gier

Na "typowych" let's playach zgier nie wolno ci zarabiać. Formułkę wpisz jaką chcesz. Jak będziesz się starał o partnera to wszystkie filmy stracą możliwość zarabiania, przy okazji tobie też zablokują możliwość monetyzacji czegokolwiek a o partnerstwie będziesz mógł zapomnieć;)

Wyraźnie jest napisane na YT że nie wolno takich materiałów monetyzować.

Tutaj masz tutorial na ten temat: http://youtu.be/nZaLZ4Y64FE?hd=1

Nie umiesz angielskiego? Babka tłumaczy, że żeby monetyzować film z Minecrafta, musi on być "edukacyjny" albo twój komentarz musi mieć szczególną wartość. "Wideo pokazujące zwykłe granie w grę lub używanie programu przez wydłużony okres (etended time) nie może być monetyzowane".

Czyli jak już masz film z Minecrafta UCZĄCY jak zrobić farmę grzybów np to wpisujesz w Claimie "Ten film przedstawia instrukcję jak krok po kroku zbudować farmę w minecrafcie. Film zawiera ciągły komentarz tego co dzieje się na ekranie. Oto link do licencji gry Minecraft:"

coś nie mogę znaleźć tej licencji ale może to wystarczy: http://www.minecraft.net/brand-guidelines

I tyle;]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-02-2012 15:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Zarabianie na YT
to jakim cudem rockalone2k na swoich filmach gdzie jest gameplay zarabia i ma reklamy? I na YT jest napisane że jeżeli nie posiadam zgody to mogę tylko takie ala poradniki robić, a jeżeli mam zgodę to mogę wykorzystywać materiał komercyjnie.
25-02-2012 20:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Zarabianie na YT
Quote:to jakim cudem rockalone2k na swoich filmach gdzie jest gameplay zarabia i ma reklamy?
Quote:jeżeli mam zgodę to mogę wykorzystywać materiał komercyjnie
Sam sobie odpowiadasz.
25-02-2012 22:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Zarabianie na YT
Tylko ja się nie pytam czy mogę, tylko co napisać by zatwierdzili mój film do zarabiania.
25-02-2012 23:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Zarabianie na YT
Stary, napisz cokolwiek i ci zatwierdzą bo nikt tego nie czyta. Jak w końcu zaczniesz zarabiać i ktoś się pofatyguje przeglądnąć twój kanał to po prostu zablokują ci możliwość zarabiania i nie wiem co tam jeszcze.

Rock chyba coś tam miał wspólnego z Agora? Jak tak to oni na pewno mają umowy z polskimi wydawcami gier i jako ich pracownik może sobie na tym zarabiać.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
26-02-2012 16:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Zarabianie na YT
Quote:Stary, napisz cokolwiek i ci zatwierdzą bo nikt tego nie czyta.
Bullshit.

[Image: t43eX.jpg]
26-02-2012 18:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zablokowane Zarabianie S0NikX 11 4.609 21-08-2012 23:56
Last Post: lowo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5