Post Reply 
Squbany23
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Squbany23
(27-03-2011 20:50 )Squbany Wrote:  @up Podałem link.Na dole postu nr 1 jest.Nie wściekam się tylko takie komentarze w których ewidentnie Modron się czepia byle czego przekładają się też na to co ja później napisałem.

Uważasz swoje filmiki za 'byle co'? Bo o nich piszę.


Quote:Nie znam rosyjskiego.Ale obejrzałem dużo filmików po polsku,po eng i wiedziałem co nie co.

So- każdy oglądający musi obejrzeć najpierw po polsku/angielsku. Nasuwa się zatem pytanie, po co w ogóle robisz swój własny, w niezrozumiałym dla większości języku. Wyjaśnisz?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
27-03-2011 21:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Squbany23
Nie wyjaśnie.Komuś się nie spodobało po 3 sekundach to wyłącza filmik.Ja jakoś nie specjalnie chodzi mi o menu w grach takich jak MW2 więc m.in dlatego rosyjski klucz kupiłem.

A mówiąc "byle czego" chodzi mi o pomniejsze detale w filmach jak właśnie język,czy opis kanału.
Po co tak drążysz ten temat?Nie podoba się komuś rosyjska wersja gry to wyłącza film.


Aha i chyba forum dotyczy zagrajmerów i filmików zagrajmy ,prawda?Więc nie rozumiem po co rozmawiasz o moich innych filmach,a napisałem aby nie zwracać na nie większej uwagi ,ponieważ sam zauważam braki w nich i decyzjach które podjąłem d.s kanału.
(This post was last modified: 27-03-2011 21:11 by Squbany.)
27-03-2011 21:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Squbany23
Mój komentarz dotyczący twoich obecnych filmów "zagrajmy w". Masz 4 filmy na wskroś, nie ma czego komentować.

I obczaj gdzieś stosowanie spacji przy znakach interpunkcyjnych.

[Image: 88440151.gif]
27-03-2011 21:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Squbany23
Ojejku przeszkadza Ci to bardzo prawda?Przepraszam Ciebie za to że mam dysleksję i problem z tymi odstępami podczas pisania na klawiaturze.Nie chciałem.

Mod Edit - Mówi się: dysleksja. Też na nią cierpię :(
(This post was last modified: 27-03-2011 21:22 by Gik.)
27-03-2011 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Squbany23
Uwierz mi naciskanie spacji PO znaku interpunkcyjnym potrafi opanować nawet największy dyslektyk, o dowolnym poziomie intelektualnym.

[Image: 88440151.gif]
27-03-2011 21:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Squbany23
(27-03-2011 21:09 )Squbany Wrote:  Nie wyjaśnie.Komuś się nie spodobało po 3 sekundach to wyłącza filmik.

Błąd- jeśli mam wiedzieć, czy coś się podoba czy nie, to oglądam całość. Wtedy mogę to nazwać OPINIĄ.

Quote:Ja jakoś nie specjalnie chodzi mi o menu w grach takich jak MW2 więc m.in dlatego rosyjski klucz kupiłem.

Z uporem maniaka nie rozumiesz jednej rzeczy- kwestia tego, co CIEBIE obchodziło przestała mieć znaczenie wraz z robieniem tego filmiku, który jest PUBLICZNY. Łapiesz?

Quote:A mówiąc "byle czego" chodzi mi o pomniejsze detale w filmach jak właśnie język,czy opis kanału.

Mea culpa - postaram się zwracać uwagę na to, co się nie podoba tobie. Tak, na pewno dam sobie radę.

Quote:Po co tak drążysz ten temat?Nie podoba się komuś rosyjska wersja gry to wyłącza film.

To po co w ogóle go wstawiać? I jeszcze nudzić komentarzem? Pytania transcendentalne.


Quote:Aha i chyba forum dotyczy zagrajmerów i filmików zagrajmy ,prawda?Więc nie rozumiem po co rozmawiasz o moich innych filmach,a napisałem aby nie zwracać na nie większej uwagi(...)

Zabroniłeś, czy jak? Zwróciłem, bo miałem ochotę i możliwość. Proste, prawda? No i twoim nudnym zagrajmy też coś skrobnąłem, nie umniejszaj roli mojego posta!

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
27-03-2011 21:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Squbany23
Postaram się nad tym popracować.Ale w moim przypadku sporo tracę na wypracowaniach z polskiego mimo jakichś tam korzyści.Cóż,trzeba z tym żyć jak z innymi niedogodnościami.

@Mordon
Nie podoba Ci się nie oglądaj.Ciekawe czy masz swój kanał na YT i czy idzie Ci lepiej ode mnie.Podaj link jeśli tak.Jeśli nie, mam gdzieś Twoje opinie nt. moich filmów.Też staram się pracować nad jakością komentarzu co widać np. po nowych zagrajmy w porównaniu do starych.Tak myślę.
(This post was last modified: 27-03-2011 21:31 by Squbany.)
27-03-2011 21:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Squbany23
Butthurt...

[Image: 88440151.gif]
27-03-2011 21:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Squbany23
(27-03-2011 21:28 )Squbany Wrote:  @Mordon
Nie podoba Ci się nie oglądaj.

Jakże przewidywalne zdanie, które w zamyśle ma spowodować opad mojej szczęki, zmieszanie i wzrok błędny.
Słuchaj, piszesz idiotyzmy. Raz jeszcze:
1.OGLĄDAM CAŁOŚĆ
2.STWIERDZAM CZY MI SIĘ PODOBA/NIE PODOBA.

Łapiesz? Już? Jeśli nie, poczytaj kilka razy.

Quote:Ciekawe czy masz swój kanał na YT i czy idzie Ci lepiej ode mnie.

Co to ma do rzeczy?

Quote:Podaj link jeśli tak.Jeśli nie, mam gdzieś Twoje opinie nt. moich filmów.

Każdego autora krytyki pod takie sito poddajesz? No, no. Cóż za wysublimowane metody.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
27-03-2011 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Squbany23
(27-03-2011 21:28 )Squbany Wrote:  Postaram się nad tym popracować.Ale w moim przypadku sporo tracę na wypracowaniach z polskiego mimo jakichś tam korzyści.Cóż,trzeba z tym żyć jak z innymi niedogodnościami.

To popracuj nad wciskaniem spacji po znakach interpunkcyjnych. Serio, twoje posty ciężko się czyta.

[Image: aqI8D.jpg]
27-03-2011 21:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5