Post Reply 
Wypłata zarobków
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Wypłata zarobków
Jako, że na koncie osiągnąłem próg wypłacalności czyli ponad 70 euro mam do was pytanie kiedy zostanie to przelane na konto w banku? Od któregoś czerwca mam to w nie wypłaconych zarobkach i chyba jest tak że automatycznie się to przelewa jeżeli przekroczy 70 euro więc moje pytanie kiedy to będzie na koncie?
16-06-2012 14:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Wypłata zarobków
Wypłata z Adsense będzie w drugiej połowie następnego miesiąca po osiągnięciu progu.
Czyli jak na koniec czerwca będziesz miał powiedzmy 75€, do 15 lipca będzie to weryfikowane i podliczane, i gdzieś od 15 do 31 lipca dostaniesz przelew jeżeli masz aktywowane konto wprowadzone do profilu. Uwaga - konto bankowe w ustawieniach Adsense musisz zostać skonfigurowane do 15 dnia miesiąca żeby wypłata się odbyła.

[Image: t43eX.jpg]
16-06-2012 14:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Wypłata zarobków
ok czyli dostane to 15 - 31 czerwiec, dzięki gimper ;)
a jeszcze jedna sprawa czy wam też nie ładuje normalnej wersji adsense? Bo mi nie ładuje normalnej ładuje tylko gdy kliknę na wersję dla niskiej prędkości łącza.
(This post was last modified: 16-06-2012 14:38 by kubn2.)
16-06-2012 14:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Wypłata zarobków
To ja może ja zadam swoje pytanie tu, żeby stu tematów nie robić. Jak jest z odliczaniem podatku od tego? Wiem, że Tobie Gimper chyba odlicza agora jeśli się nie mylę.
16-06-2012 22:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Wypłata zarobków
Quote:Jak jest z odliczaniem podatku od tego? Wiem, że Tobie Gimper chyba odlicza agora jeśli się nie mylę.
Z AdSense trzeba odprowadzać 19% podatku dochodowego, z tego co dowiedziałem się w urzędzie to wystarczy to uregulować przy składaniu PITa za poprzedni rok, dlatego trzeba odkładać z każdej wypłaty po 19% żeby problemu nie było potem.

[Image: t43eX.jpg]
17-06-2012 09:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5