Post Reply 
Nowe Partnerstwo
Author Message
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #1
Nowe Partnerstwo
Witam, otóż mam do was kilka pytań jeśli chodzi o nowe partnerstwo otrzymywane od youtube. Przez dość długi czas nie chciałem tego partnerstwa, bowiem uznałem, że lepiej mieć wcześniej większą ilość widzów, by takie podanie zostało rozpatrzone. Kilka dni temu, gdy osiągnąłem mój mały, postawiony przez siebie prób widzów napisać. Dzień później dostałem wiadomość, że wszystko poszło pomyślnie i mam niby tego partnera. Tylko wygląda to tak, że miałem włączyć zarabianie, przy minimum jednym swoim filmie. Włączyłem przy wszystkich, bo co mi tam! ;) Bez powodu youtube wyłączył w ponad 80 filmach (na ok. 230 wrzuconych) możliwość zarabiania, pisząc, że nie mają pewności czy mam prawa autorskie.. Szkoda tylko, że na moim kanale są same let's playe, w których oprócz mojego głosu nie ma niczego więcej, więc ocb.... Szukałem na ten temat paru informacji i trafiłem na film użytkownika acetylen42, w którym wyjaśnił wiele na temat tego partnerstwa. Jednak wciąż mam pewne pytania. Przy wypełnianiu informacji (chyba do ad sense, albo i tego partnerstwa na yt też, bo teraz to prawie to samo...) miałem podać swoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon itp. Jeśli uzyskam więc określony limit (chyba 70 euro, co nie) to w jaki sposób mam dostać te pieniądze, bo o koncie bankowym nie było mowy? Czek jakiś, czy coś?

Mam jeszcze takie pytanie, czy wszyscy też tak mają, że jak wrzucają nowy film na youtube, to wybierając opcję "zarabianie" muszą czekać aż youtube to zweryfikuje? Ja niestety tak mam i gdy na moich filmach jest najwięcej wyświetleń, to wtedy reklam nie ma, a gdy już popularność spada, to wtedy reklamy się pojawiają. Trochę to denerwujące, co nie?

Jeszcze na sam koniec, małe pytanie odnośnie tego zarabiania^^ W statystykach mam, że dziennie ilość "płatnych wyświetleń" wacha się w okolicach 2 tysięcy. Jednak nic nie dostałem za to. Oznacza to, że po prostu nikt jeszcze w tą reklamę nie kliknął, choć było tyle wyświetleń? Myślę, że tak, ale chciałym byście sami coś na ten temat powiedzieli.

Mam nadzieję, że nie naisałem zbyt wiele i znajdą się osoby, które odpowiedzą na nurtujące mnie pytania! :)
23-06-2012 14:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Nowe Partnerstwo
(23-06-2012 14:26 )JudiMakeFun Wrote:  Mam jeszcze takie pytanie, czy wszyscy też tak mają, że jak wrzucają nowy film na youtube, to wybierając opcję "zarabianie" muszą czekać aż youtube to zweryfikuje? Ja niestety tak mam i gdy na moich filmach jest najwięcej wyświetleń, to wtedy reklam nie ma, a gdy już popularność spada, to wtedy reklamy się pojawiają. Trochę to denerwujące, co nie?

Każdemu się film weryfikuje przed przystąpieniem do zarabiania, u mnie to akurat trwa dosłownie 1-3 minuty, ale jeżeli naprawdę ci zależy, żeby jednak dorobić się paru groszy, to proponuje podczas uploadowania ustawić film na prywatny i wtedy kiedy już YouTube zaakceptuje zarabianie, udostępnić go na publiczny. Dla widzów będzie to wyglądało tak samo jakbyś wysłał bezpośrednio film a w aktywności będzie pisało, że przesłałeś ten film.
23-06-2012 14:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Nowe Partnerstwo
(23-06-2012 14:26 )JudiMakeFun Wrote:  Mam jeszcze takie pytanie, czy wszyscy też tak mają, że jak wrzucają nowy film na youtube, to wybierając opcję "zarabianie" muszą czekać aż youtube to zweryfikuje? Ja niestety tak mam i gdy na moich filmach jest najwięcej wyświetleń, to wtedy reklam nie ma, a gdy już popularność spada, to wtedy reklamy się pojawiają. Trochę to denerwujące, co nie?

Ja mam na to prosty sposób (mam tak jak ty z tym weryfikowaniem). Podczas uploadowania zaznaczam opcję, aby zarabiać. Po tym jak film się prześle, tę opcję wyłączam, odświeżam i znowu włączam. 1 minuta i już jest zweryfikowany materiał.

Ale myślę, że nie ten dział wybrałeś. Chyba lepszym byłaby Pomoc.

Majne kanałłe. :D
23-06-2012 14:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Nowe Partnerstwo
Hmm, no w sumie muszę tak spróbować, może wszystko będzie ok i szybko :D No cóż, może i troszke pomocy potrzebuję, ale dział dyskusja też pasuje, chcę bowiem, byście wyrazili swoją opinię na temat tego nowego partnerstwa, które już tak naprawdę nie daje żadnych bonusów! ;)
23-06-2012 15:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Nowe Partnerstwo
Czy teraz nie da się już zdobyć tego partnerstwa ze zmienianiem loga nad filmikami i większą ilością miejsca z góry na kanale?
23-06-2012 20:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Nowe Partnerstwo
Z tego co sprawdzałem to na 99% niestety nie... Chyba, że dostaniesz partnerstwo od jakiejś firmy wtedy może będą loga, itp, jednak ja nie mając pojęcia o takich firmach wybrałem youtube^^
23-06-2012 21:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Nowe Partnerstwo
Quote:Czy teraz nie da się już zdobyć tego partnerstwa ze zmienianiem loga nad filmikami i większą ilością miejsca z góry na kanale?
Tylko na zaproszenie od YT.
23-06-2012 23:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Nowe Partnerstwo
(23-06-2012 23:14 )apparatus Wrote:  
Quote:Czy teraz nie da się już zdobyć tego partnerstwa ze zmienianiem loga nad filmikami i większą ilością miejsca z góry na kanale?
Tylko na zaproszenie od YT.

Czy jeśli już mam nowego partnera, to mogę liczyć na to, że w przyszłości youtube będzie chciał mi dać ten starszy typ partnerstwa, z tymi wszystki bajerami? I czy ktokolwiek orientuje jakie są do tego wymagania? Zgaduję, że wysyłają takie coś osobą z ilością 20k widzów :D
24-06-2012 21:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Nowe Partnerstwo
(24-06-2012 21:11 )JudiMakeFun Wrote:  
(23-06-2012 23:14 )apparatus Wrote:  
Quote:Czy teraz nie da się już zdobyć tego partnerstwa ze zmienianiem loga nad filmikami i większą ilością miejsca z góry na kanale?
Tylko na zaproszenie od YT.

Czy jeśli już mam nowego partnera, to mogę liczyć na to, że w przyszłości youtube będzie chciał mi dać ten starszy typ partnerstwa, z tymi wszystki bajerami? I czy ktokolwiek orientuje jakie są do tego wymagania? Zgaduję, że wysyłają takie coś osobą z ilością 20k widzów :D

VViczejwen dzisiaj dostał podobno zaproszenie do partnerstwa a ma 2276 widzów na dzień dzisiejszy, jednak nie przyjął go. Tym "Nowym Partnerstwem" nazywasz samo zarabianie na adsense, bo tak nie do końca dokładnie to sprecyzowałeś, albo ja czegoś nie rozumiem.
24-06-2012 21:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Nowe Partnerstwo
To nowe partnerstwo, to teraz rzeczywiscie samo zarabianie na AdSense, bowiem klikajac w miejsce, w ktorym niegdys pisalo sie formularz, by dostac partnera, teraz pisze, zeby zglosic minimum jeden film do zarabiania. Tak naprawde wiec z tego nic nie ma a w Polsce w bardzo cichy sposob sie to rozeszlo, tak ze spotkalem tylko jeden film na youtube w naszym jezyku ktory omowil ta kwestie. Pozostaje wiec czekac na zaproszenia od youtube, choc kto wie, czy one tez sie nie zmienily i czy tez mniej nie oferuja
24-06-2012 21:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo" GTOqw 28 8.088 28-03-2013 02:46
Last Post: Rexlu
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.250 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  HelpTuba nowe playnext? UncleSam 33 8.124 31-12-2012 00:29
Last Post: gremlin
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.647 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  Partnerstwo dla każdego ? Parada 18 6.084 31-08-2012 19:30
Last Post: LogCase
  Nowe Intro Huśka TheKonZeb 5 2.728 16-01-2012 17:19
Last Post: Sou
  Nowe PlayNext? Mazzir 36 8.345 16-09-2011 18:08
Last Post: Mazzir

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5