Post Reply 
O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Jak pewnie większość się domyśla chodzi mi o szanownego pana przedstawiciela, który całkiem niedawno odegrał tutaj małą scenę. Tak więc do rzeczy: śmiem twierdzić, że osoba, która jest moderatorem po jasnej stronie mocy wykorzystuje nieco swoją pozycję na forum... W jaki sposób? Przypinając temat z siecią partnerską, której jest przedstawicielem! I dając temu charakter stricte reklamowy. Dodatkowo wydzielając z niego dość nieprzychylne dla wizerunku "sieci" posty. Czy w tym momencie nie została właśnie naruszona święta zasada forum dyskusyjnego o wyrażaniu swojej opinii? Gdzie zaznaczam w opisie działu wyraźnie jest napisane że dyskutujemy, a nie głaszczemy po penisie przedstawiciela i jego sub-networku? Oczywiście przedmiotem dyskusji nie będzie sieć - tylko zachowanie tegoż osobnika. Tak więc - jakie są Wasze opinie?

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
22-03-2013 19:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Przecież to letsplej.pl
Ty naprawdę nie wchodzisz tam jedynie dla beki?

apparatus też usunął ci sygnaturę
22-03-2013 22:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Właściwie temat można uznać jako bekowy z racji że na takie rzeczy tam się pozwala XD

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
22-03-2013 22:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Taki network z dupy, nigdy w życiu nie dostaniesz więcej niż w adsense. Najpierw musi się nachapać firma która, dała im możliwość założenia tego, później oni, a na końcu Ty. Przy adsense chapiących jest 2 Ty i google. Jak już to machinima, tgn... są jakieś pierwsze wypłaty od nich czy coś?
23-03-2013 00:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Jak dla mnie obecnie najbardziej sensowny jest AdSense. Jakoś wolę się nie zobowiązywać umowami z jakimiś firmami, od których dostaniesz tylko trochę więcej. Ale co ja się znam.. przy mojej liczbie widzów to raczej żadne drzwi nie stoją otworem.
Już jeden temat o bece na tymże forum był. Ciekawe czy osoba o której mowa jeszcze zawita w tym temacie :)

Another day, another night.
23-03-2013 00:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
No mam nadzieję, chętnie to z nim przedyskutuję gdyż po kilku pytaniach odnośnie aspektów prawnych, kolega usunął mój kontakt ze swojej listy ^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
23-03-2013 00:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Ja powiem tylko to, co uważam o tym wszystkim:

O networku - Network ruszył jakieś tydzień temu i dołączyłem do niego. Nie czepiajcie się i nie pytajcie czemu, po prostu dołączyłem. Póki co jest dobrze, gdy zadaję pytania dostaję dosyć szybko odpowiedź, lecz jeden z użytkowników myślał, że Skype Lancqa to support całej Magnolii, który odpowie po godzinie pierwszej w nocy na jakieś pytanie. Zdarza się i nic do tego usera nie mam, więc wyjaśniłem wszystko w temacie o Magnolii. ^^
Wypłata dopiero 1 czerwca, więc jeżeli nic bardzo złego się do tego czasu nie stanie, to póki co jest według mnie dobrze.

O Lancqu - Jak dla mnie Lanceq nie do końca zasłużył na moda. To miało być jak ze mną: Prezag nie miał zaufania do Lancqa, lecz to zaufanie odzyskano i został moderatorem. Jak dla mnie pomysł średni, bo to, że temat jest przyklejony i jest jedną wielką reklamą, więc również i inne tematy o innych networkach powinny być przyklejone nie oznacza tego, że przez zgodę Prezaga "bo tak" może być przyklejony, ale w tej chwili trochę się czepiam. : d
Wiem, że Prezag to przeczyta - to nie jest pisanie za plecami, tylko "znowu" piszę o moich odczuciach i chyba starczyło poczekać co do moda, bo nie bez powodu póki co ludzie piszą o kasowaniu postów przez Lancqa itp, lecz bardziej nie przyglądałem się jego "postaci" i jest w miarę ok.

Ok, to chyba tyle. Nikogo nie bronię, nie bawię się w rycerzyki, patrzę na to z oczu zwykłego człowieczka z internetu. See ya.
23-03-2013 00:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
Może dlatego że kontakt ten jest supportem i informacja ta mieści się o tutaj: http://magnolia-network.pl/kontakt/ ? Pomijając fakt że wtedy support był online, a wiadomości odczytane - w okienku skype widać kiedy wiadomość dotrze do odbiorcy. A sam podmiot zainteresowania w międzyczasie beztrosko przeglądał sobie różnorakie tematy na forum. Wiem gdyż z ciekawości sprawdzałem ^^ Więc bajka o tym, że mnie w domu nie było jest co najmniej niepoważna. Co jak kiedyś już mówiłem - takie zachowanie nie przystoi takiemu POWAŻNEMU jegomościowi jak Lancuś^^ więc zapewne to znowu ktoś jakieś pomówienia robi... Za 2 miesiące wszystko wyjdzie i wtedy okaże się co jest prawdą. Na kaskę mam wyj...bane - bardziej martwi mnie fakt że ta umowa nie daje gwarancji na bezpieczeństwo Twoich filmów.

Co do obejmowanego przez niego stanowiska: idealny link do beki z lecpleja XD

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
23-03-2013 01:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
To nie wiem, pytałem się go czy jego konto skype jest prywatne, powiedział, że tak. Meh.
Co do skype: z tym odczytaniem nie jest do końca tak jak mówisz. Gdy wyślesz wiadomość to ten obrazek ładowania jest tylko wtedy gdy nie dotrze do niego ta wiadomość, a znika gdy dojdzie - czyli nie musiał zobaczyć w wiadomość by ona dotarła. Więc mógł "latać po internecie", a na jego skrzyce czekało kilka twoich wiadomości, proste. : P
Sam też mam trochę na kaskę wyjebkę, ale może zawsze wpaść trochę tych groszy, więc z ciekawości dołączyłem. Sam lanceq prosi mnie codziennie o screen z analityki albo sam mu daję by sprawdzić CPM z reklam i inne duperele. Tak więc mówiłem, jako netwok jest teraz PÓKI CO na +, jako mod +/-.

Pozdrawiam, jutro pogadam, bo ciężko się pisze na komórce. ^^
23-03-2013 01:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo"
(23-03-2013 00:17 )The Meldero Wrote:  Już jeden temat o bece na tymże forum był. Ciekawe czy osoba o której mowa jeszcze zawita w tym temacie :)

Tup tup tup tup tup tup tup. Melduję się, jedyna słuszna strona tej debaty pod tytułem "15-letni detektywi na tropie złego lanceq'a."

Boże jak ja uwielbiam tą atmosferę skandalu w internecie, to takie podniecające. Co do samego tematu? To sam nie wiem jak się odnieść do tych śmiesznych oskarżeń, zwłaszcza że wytłumaczyłem sytuacje na letspleju, niestety tam wszyscy obiektywnie podeszli do sprawy i wyśmiali szanownego autora, to teraz ucieka w bardziej dzikie tereny.

I taka rada, nie wszczynajcie gówno-burzy bo ja, tak samo jak ktokolwiek inny nie weźmie jego słów na poważnie :)
(This post was last modified: 25-03-2013 19:14 by lanceq.)
25-03-2013 19:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dlaczego te forum jest martwe? Ziajowaty 11 6.642 12-08-2014 21:18
Last Post: Lugia007
  Kup sobie suba... miczun 16 4.757 14-12-2012 18:55
Last Post: kubn2
  Partnerstwo dla każdego ? Parada 18 5.943 31-08-2012 19:30
Last Post: LogCase
  Nowe Partnerstwo JudiMakeFun 26 7.295 21-07-2012 10:39
Last Post: appareil
  Klikanie sobie w reklamy z innego IP Parada 13 6.113 28-06-2012 20:10
Last Post: kubn2
  Agora - co to jest? Mandero 108 33.569 14-05-2012 18:34
Last Post: crafter771

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5