Post Reply 
Dlaczego te forum jest martwe?
Author Message
Ziajowaty Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Dlaczego te forum jest martwe?
Wchodzę tu regularnie od ponad miesiąca, ale kompletnie nic się nie zmienia.

Dlaczego? Czy te forum jest po prostu cmentarzyskiem, na którym szukam towarzystwa? A może nie ma tu odpowiedniej publiki? Gdzie leży problem? Brak reklamy?
25-05-2014 01:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
Forum miało i ma różne okresy aktywności, a największe są na dramach, których ostatnio też mało. Zastój tutaj nigdy nie oznacza umierania.
Pieprzyć reklamy, to nie "jasne", że liczą się masy, które na tamtym i tak głównie się zajmują reklamą kanału albo pytaniami o partnerstwo.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
25-05-2014 03:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
Pomijając fakt braku setek noname'ów, którzy pisaliby codziennie bzdurne posty to brakuje na naszym forum zgranej społeczności. Grupy ludzi, którzy znaliby się osobiście i robili coś razem poza komentowaniem internetowych głupotek. Były czasy kiedy nie wskazując palcami ludzie starali się coś robić dla tej społeczności, był wtedy duży ruch w tematach z pomocą itp. Ale brak poczucia wynagrodzenia chyba wypalił wszystkich.

[Image: 88440151.gif]
25-05-2014 09:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
Forum głównie żyło dzięki dramom a ostatnio ich brakuje. Z drugiej strony myślę, że części się to po prostu znudziło.. Sam subuje z polskiego 'growego' yt tylko arhn.eu bo robią świetne, profesjonalne materiały i quaza. Zagrajmyw i gameplayów już w ogóle nie oglądam bo stały się dla wtórne i nudne. Nie interesuje się już tym więc rzadziej zaglądam na forum i jeszcze rzadziej coś komentuje.

Nie jestem do końca pewien, bo straciłem kontakt z polskim yt, ale wydaje mi się, że nastąpiła pewna stagnacja. Kto się kiedyś wybił teraz jest gigantem a reszta jest nikim
13-07-2014 21:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
HoGar Offline
*

Posts: 141
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
(25-05-2014 03:23 )Lugia007 Wrote:  Forum miało i ma różne okresy aktywności, a największe są na dramach, których ostatnio też mało.

Może trzeba jakąś dramę samemu wywołać? Admin się ucieszy :]

http://H1Z1mmo.pl http://ProjectZomboid.pl http://Infestationmmo.pl http://CubeWorld.pl
14-07-2014 20:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
name-blank Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2014 {socialsites}


Post: #6
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
To forum zamienia się w h t t p ://l e t s p l e j.p l/i n d e x.p h p, niestety forum umarło. Adminy wchodzą na nie rzadko i nie mają czasu. Moderatory nic nie robią. To forum nie ożywi, nawet gdyby RockAlone2k powrócił. Wtedy było to forum dobre. Umarło to forum gdy wyjawił Negatyw. Teraz była drama o disie, a na forum temat 3 posty. A nawet Negatyw mu nie równał.
Ten post miał poruszyć wszystkich czytelników do przemyśleń.
16-07-2014 19:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
Quote:Sam subuje z polskiego 'growego' yt tylko arhn.eu bo robią świetne, profesjonalne materiały i quaza.
Hahahaha
Przyznaję, że sam nie mam tyle czasu, co kiedyś, ale forum cały czas jest odwiedzane. Że spadła aktywność to trudno "winić" ekipę udzielającą się tu, jeśli samo środowisko LP się rozmyło.
Z "poważniejszych" dram pamiętam ostatnio tylko tę z BunnyKou i Jutubową Mafią Gimpusa.
Do tego forum niegdyś chętnie odwiedzały randomy od promowania się i własnej wizji tego, czym są LP, krytyka itp. - przeniosły się tam, gdzie głaszcze się po główkach, bo dla nich krytyka=hejt.
Inna rzecz - zawsze była jakaś "wymiana użytkowników" - jedni odchodzili, kolejni się pojawiali i dyskutowali po prostu między sobą. Bo ja wiem, albo nie chce im się już siedzieć na forach, albo inne są bardziej "przyjazne".
17-07-2014 15:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
widze że "mod" złapał lekki ból dupy xd ale za to kochałem te "forum" - za wrednych, zgimbusiałych "modów", no i za przejmowanie się "dramami".

Forum zdycha, a raczej już zdechło. ale "ukochany" "mod" tego nie chce zobaczyc bo woli wierzyć, że te forum jest po prostu "elitarne" xD

pan hejter
18-07-2014 18:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
name-blank Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2014 {socialsites}


Post: #9
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
Tego arhn nikt z moderacji nie lubi. Mają kiepskie videa, a Gramytatywnie jeszcze bardziej się pogrążyli. Skończ już ból dupować.
18-07-2014 19:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ja swc Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2014 {socialsites}


Post: #10
RE: Dlaczego te forum jest martwe?
dlaczego to forumq upadło?
21-07-2014 18:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo" GTOqw 28 7.506 28-03-2013 02:46
Last Post: Rexlu
  Konkurencyjne forum o zagrajmy Aquila 5 2.078 14-01-2013 09:58
Last Post: Sou
  Sposób na martwe suby? ogm 17 5.418 18-07-2012 12:56
Last Post: appareil
  Agora - co to jest? Mandero 108 33.569 14-05-2012 18:34
Last Post: crafter771
  Regulamin forum HoGar 0 1.605 31-10-2010 20:23
Last Post: HoGar

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5