Post Reply 
Sposób na martwe suby?
Author Message
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Sposób na martwe suby?
Czy istnieją jakieś metody na martwe suby?
PapaNet Choć 150k widzów to średnio filmik ma 30k-40k wyświetleń na jednym filmiku. Jego metoda(nie wiem, czy zamierzona) to 3 filmy jednego dnia co daje prawie równowartość liczby widzów.

Świętej pamięci JJayJoker odszedł z YT, ale zagorzali fani nabijają mu wyświetlenia na filmikach.

Niekryty wrzuca film rzadko, więc ludzie z nudów oglądają je w kółko.

Ale jak ma sobie poradzić przeciętny zagrajmer, youtuber?
Na to nie znalazłem odpowiedzi. A może jest to niemożliwe?
Znacie jakieś sposoby, jak mieć oglądalność zbliżoną do ilości sub'ów?

TO MNIE ŚMIESZY
13-07-2012 23:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
carving85 Offline
*

Posts: 49
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Sposób na martwe suby?
Zazwyczaj jest tak że mali, początkujący zagrajmerzy mają więcej wyświetleń niż widzów :)
14-07-2012 09:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Sposób na martwe suby?
Według mnie to różnie jest. Bo zdarzają się filmy , które mają 10-krotnie większe wyświetlenie, a są i takie które prawie wgl. nie mają. Wchodzi tu w gre dawanie odpowiedzi wideo itd.

TO MNIE ŚMIESZY
14-07-2012 11:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Sposób na martwe suby?
Co to w ogóle za temat. Z czym chcesz sobie poradzić bo nie wiem? Co to za różnica czy kanał ma 50% martywch subów, 10% czy 90%?

Na swoim kanale jak ci się nudzi możesz dodawać martwe suby do ksiązki adresowej a potem ich blokować tam, wtedy taki sub się kasuje razem z blokadą.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
14-07-2012 13:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Sposób na martwe suby?
@SOU Co za temat? Normalna dyskusja. Jeżeli ty nie masz z tym problemu to się nie udzielaj. Mnie interesuję, czy ktoś na forum zna sposób, żeby zwiększyć oglądalność wśród swoich widzów we wszystkich seriach.

PS

Czy ty wgl. co to martwe suby? To nie tylko konta, które zostały zamknięte. To też osoby, które zasubowały Cię dla jednego filmiku/serii a innych nie oglądają. Nikt nie wie dlaczego nie anulują sub'a. Dlatego interesuję mnie to czy jest na takich sposób.

TO MNIE ŚMIESZY
14-07-2012 13:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Sposób na martwe suby?
Jak są tacy, których nie interesują inne filmiki to rób filmiki, które zainteresują "wszystkich".
Dobre by były jakieś konkursy czy coś ;)


Pozdrawiam
14-07-2012 14:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Sposób na martwe suby?
Nigdy nie zainteresujesz wszystkich swoich widzów każdą, pojedynczą serią. Jedni lubią jabłka, inni gruszki...

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
14-07-2012 14:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Sposób na martwe suby?
Taa... Szkoda myślałem, że coś da się zrobić.

TO MNIE ŚMIESZY
14-07-2012 14:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Sposób na martwe suby?
Powiedz mi, co to za różnia ile masz tych "martwych subów"? Nie wszyscy będą wszystko oglądać, to normalne. Najlepiej po prostu rób swoje ;)

[Image: t43eX.jpg]
14-07-2012 14:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Sposób na martwe suby?
Lavos sobie co jakiś sprząta suby z ludzi, którzy nic na youtube nie robią. Podobnie z zamkniętymi kanałami, choć teraz chyba już same znikają z subsrybujących.
14-07-2012 15:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dlaczego te forum jest martwe? Ziajowaty 11 6.642 12-08-2014 21:18
Last Post: Lugia007

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5