Post Reply 
Nowe Partnerstwo
Author Message
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Nowe Partnerstwo
(24-06-2012 21:57 )JudiMakeFun Wrote:  To nowe partnerstwo, to teraz rzeczywiscie samo zarabianie na AdSense, bowiem klikajac w miejsce, w ktorym niegdys pisalo sie formularz, by dostac partnera, teraz pisze, zeby zglosic minimum jeden film do zarabiania. Tak naprawde wiec z tego nic nie ma a w Polsce w bardzo cichy sposob sie to rozeszlo, tak ze spotkalem tylko jeden film na youtube w naszym jezyku ktory omowil ta kwestie. Pozostaje wiec czekac na zaproszenia od youtube, choc kto wie, czy one tez sie nie zmienily i czy tez mniej nie oferuja

Wczesne zarabianie na adsense było już możliwe dawno temu. A zaproszenia na pewno nadal wysyłają, podałem chociażby jeden przykład. Kiedyś YouTube było bardziej surowsze, pamiętam te czasy, kiedy były teorie, że żeby mieć zniesiony limit to trzeba mieć konto z 2006 roku czy coś takiego, pamiętam ten dzień jak mi YT sam limit zniosło, teraz każdy może sobie SMS wysłać i już ma :) Tak samo z tym zarabianiem, za parę lat pewnie każdy będzie mógł dostać prawdziwego partnera.
24-06-2012 22:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Nowe Partnerstwo
Z weryfikacją jest różnie. Ja większości filmów nie mogę monetyzować, ale jak się coś znajdzie to daje na prywatny i jak jest czas udostępnienia to zazwyczaj już ma zarabianie sprawdzone (minuta do kilku h w zależności od nie wiem czego:D). Inna sprawa, że czasem film nie ma monetki sprawdzonej a już muszę udostępnić i nagle po udostępnieniu okazuje się, że został sprawdzony ;)


Jak masz wyświetlenia a nie masz zarobku (w adsense a nie w tych dziwnych statystykach youtube) to znaczy że nikt ci nie klika;p Zresztą w statystykach adsense jest rozpisane co i jak.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-06-2012 06:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Nowe Partnerstwo
(25-06-2012 06:59 )Sou Wrote:  Jak masz wyświetlenia a nie masz zarobku (w adsense a nie w tych dziwnych statystykach youtube) to znaczy że nikt ci nie klika;p Zresztą w statystykach adsense jest rozpisane co i jak.


Za samo wyświetlanie też jest zarobek marny, ale jest.
25-06-2012 11:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Nowe Partnerstwo
Za wyświetlenie samo jest ten od youtube i on się w tych statystykach pojawia, ale on to już w ogóle jest mały. Znaczy u mnie ten za wyświetlenia to jakies 25% całości, ale nie prezętuje się to okazale;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-06-2012 11:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Nowe Partnerstwo
25% to nie tak mało :D Cóż, jak sprawdziłem dziś te moje zarobki dzienne w koncie AdSense, to rzeczywiście, to nie jest zbyt okazałe :D Aczkolwiek od czegoś trzeba zacząć. Tylko u mnie akurat chyba za same reklamy na razie dostaje, a za wyświetlenia nic^^
25-06-2012 12:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Nowe Partnerstwo
Za wyswietlenia w koncie adsense pokażę ci się w raporcie miesięcznym i to po jakimś tygodniu (od zakończenia miesiąca;p).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
25-06-2012 12:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
McTheLipen Offline
*

Posts: 33
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Nowe Partnerstwo
(23-06-2012 14:52 )TheEurola Wrote:  Ja mam na to prosty sposób (mam tak jak ty z tym weryfikowaniem). Podczas uploadowania zaznaczam opcję, aby zarabiać. Po tym jak film się prześle, tę opcję wyłączam, odświeżam i znowu włączam. 1 minuta i już jest zweryfikowany materiał.

Ale myślę, że nie ten dział wybrałeś. Chyba lepszym byłaby Pomoc.

Ja robię dokładnie tak samo kiedy wysyłam film u mnie automatycznie dodaje się do zarabiania tylko yt sprawdzi go dopiero gdy film się prześle, przetworzy... a tym sposobem film utknie gdzieś w kolejce, a gdy po przesłaniu wyłączę opcję zarabiania i włączę to około 3 sekundach mam zatwierdzony.
26-06-2012 11:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Nowe Partnerstwo
Quote:Szkoda tylko, że na moim kanale są same let's playe, w których oprócz mojego głosu nie ma niczego więcej, więc ocb....

Czyli nie robisz "zagrajmow" tylko podcasty bez muzyki tla i obrazu? Te zwane rowniez mylnie audio logami czy jakos tak? :G


(nie moglem sie powstrzymac lol)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 26-06-2012 18:49 by BrzydkiBurak.)
26-06-2012 18:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Nowe Partnerstwo
Quote: Czyli nie robisz "zagrajmow" tylko podcasty bez muzyki tla i obrazu? Te zwane rowniez mylnie audio logami czy jakos tak? :G


(nie moglem sie powstrzymac lol)

Hehehe, zaiste śmieszne :] Cóż po prostu śmieszy mnie fakt, że część filmów z Diablo ma możliwość zarabiania, a pozostałe takiej nie mają. W innych przypadkach też tak jest, ale cóż, taki jest już ten youtube...

PS: Podcastami się nie zajmuję :P
(This post was last modified: 26-06-2012 19:08 by JudiMakeFun.)
26-06-2012 19:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Nowe Partnerstwo
Dobra, postanowiłem odświeżyć temat, bowiem sam sprawdziłem, że można otrzymać "stare partnerstwo" pisząc do youtube poprzez formularz, a nie tylko czekając na to, aż youtube sam wyśle nam zaproszenie. Tak więc jednak formularz nie został usunięty, a jedynie przeniesiony troszkę, przez co wielu klikając w "Become a Partner" a następnie "get started" otrzymuje tylko możliwość zarabiania na adsense. Czy to nie trochę głupie, że to tak pozmieniali, bo po co w tym miejscu nie dać formularza, tylko jakieś bzdety. No cóż, oni pewnie dłużej nad tym myśleli i uznali, że tak będzie lepiej...

A teraz pewne pytanie do was. Ktoś, gdy klika na głownej stronie youtube w "gry" widzi najbardziej popularne filmy z gier z 2-3 dni. Najniżej tej listy znajdują się filmy z mała ilością wyświetleń (dla mnie i tak dużą :P) np. 1000. A więc, mając partnera, gdy uda mi się wbić w 1-2 dni powiedzmy 1500 wyświetleń na filmie, to czy on się tam pojawi? Czy może partner wcale do tego nie jest potrzebny i wystarczy tylko popularność naszego filmiku. Myślę jednak, że to pierwsze jest prawdą, bowiem jak inaczej wyglądałoby "promowanie" naszego filmu na youtube?
02-07-2012 20:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  O tym jak przedstawiciel "networku" jest sobie modem w dziale "Partnerstwo" GTOqw 28 8.139 28-03-2013 02:46
Last Post: Rexlu
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.513 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  HelpTuba nowe playnext? UncleSam 33 8.180 31-12-2012 00:29
Last Post: gremlin
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.647 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  Partnerstwo dla każdego ? Parada 18 6.125 31-08-2012 19:30
Last Post: LogCase
  Nowe Intro Huśka TheKonZeb 5 2.740 16-01-2012 17:19
Last Post: Sou
  Nowe PlayNext? Mazzir 36 8.359 16-09-2011 18:08
Last Post: Mazzir

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5