Post Reply 
Rock mówi o zarabianiu
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Rock mówi o zarabianiu
carving85 Wrote:Tak jak Gimper powiedział Rock zaistniał przez ten cały PlayNext dzieki temu się dorobił. Wiadomo tagi na pewno też pomogły ale to był ułamek tego co zyskał przez PlayNext i to jak go wszyscy polecali.

Nie mieszaj! Gimper powiedział "na PlayNext i byciu polecanym przez całą "śmietankę" polskiego YT" a nie "na PlayNext.". To jest BARDZO DUŻA różnica i przez takie przekrećanie i niedomówienia nic później nie wiadomo.

Inna sprawa

"...a o shogunie nie chcę o tym rozmawiać, bo Shogun rozmawiał Buraczkiem o zarabianiu Rocka i jeszcze wymyślonej kłamstwie przez Buraczka o Shantee, więc ja Shoguna unsuba dałem i daję w każdym filmie łapkę w dół
mateuszgameplay"

O co chodzi?:o Ktoś to jest w stanie przetłumaczyć ?;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
06-07-2012 08:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #32
RE: Rock mówi o zarabianiu
Quote:Nie mieszaj! Gimper powiedział "na PlayNext i byciu polecanym przez całą "śmietankę" polskiego YT" a nie "na PlayNext.". To jest BARDZO DUŻA różnica i przez takie przekrećanie i niedomówienia nic później nie wiadomo.
Jedno wynika z drugiego Sou, duże kanały YT polecały Rocka tylko dlatego że omamił ich właścicieli prezentując PlayNext w zupełnie innym świetle niż miało to faktycznie działać.

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 06-07-2012 08:37 by Gimper.)
06-07-2012 08:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Rock mówi o zarabianiu
(06-07-2012 06:44 )Sou Wrote:  Zauważyłem, zauważyłem:P Co nie zmienia faktu, że to ciekawe:p Ciekawi mnie czy, a jeśli tak to skąd MMM wzięła teorie, że Rock wybił się na tagach ;) Ja jak to usłyszałem u shoguna i to jeszcze z taką pewnością to zrobiłem o_O

No bo wyobraźcie sobie, że to by działało... Mało to osób wciskało już w tagi wszystko co się dało?;)

Na facebook'u na grupie tarczownicy Roja ktoś wysłał do niej pytanie czy to prawda co shogun mówił, że ona i inni youtuberzy chcieli go pozwać i czy umieszczał ich w tagach odpisała, że to nie prawda Był screen, ale utonął pod falą spamu na grupie jak znajdę to postaram się wstawić.
(This post was last modified: 06-07-2012 10:14 by kubn2.)
06-07-2012 10:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
xRaphle Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Rock mówi o zarabianiu
Wydaje mi się że Shogun troszku nazmyślał - jeżeli ktoś chciałby pozwać osobę z internetów o wykorzystywanie swojej ksywki/pseudonimu w tagach to byłoby co najmniej głupie, nie sądzicie ?

Lubię Placki
06-07-2012 10:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Rock mówi o zarabianiu
http://www.youtube.com/watch?v=6OmkctU3U...ture=share

Ohohohoho, się rozkręca, niedługo YT zostanie zalany filmikami na ten temat tak jak to było rok temu z Quasandem : >.
06-07-2012 10:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Rock mówi o zarabianiu



Tutaj Rojo broni Rocka(pewnie pomyślicie po to by wyzyskać kasę ale nie po to by bronić przyjaciela)

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
06-07-2012 10:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Rock mówi o zarabianiu
To już jest chore. Aż sam nagrałem Audiologa na temat tego całego cwaniactwa, bo zaraz wybuchnie jakaś "wojna"...
06-07-2012 10:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Rock mówi o zarabianiu
Wojna już jest, niedługo wypowie się pewnie KRzysiu Gonciarz, jakieś Quaz'y itp.


Liczę, że Qam. nagra filmik na ten temat, to przynajmniej będzie beka : >.
06-07-2012 11:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Rock mówi o zarabianiu
Rojo się gubi bo na socialblade nie ma podanych zarobków przez 4 miesiące jest albo śr. dzienna albo śr. roczna, a mówi, że nie lubi gdy ktoś się nie przygotuje do materiału -_- Dodatkowo gada że YT to dla Rocka nie jest główne źródło przychodu i nie najwięcej kasy z tego bierze. Bzdura jeżeli ma pracę w domu na pół etatu to co bierze z niej co najmniej jakieś 6k? Gdzie w Polsce będą takie stawki?
06-07-2012 11:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Rock mówi o zarabianiu
W telewizji myślisz, że Wojewódzki dostaje miesięcznie 10kafli?
Przecież Rock gadał coś o montowaniu programów różnym telewizją i o robieniu reklam.A tak wgl, kto z nas nie chciałby sobie żyć jak Rock robi to, co lubi i ma z tego masę kasy.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
06-07-2012 11:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.660 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.498 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.129 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5