Post Reply 
Rock mówi o zarabianiu
Author Message
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: Rock mówi o zarabianiu
Przez ten cały temat i wielki dramatyzm w nim wprowadzony, postanowiłem troszkę więcej pooglądać filmów rocka. Prawda jest taka, że ma on niezły dar, do gadania nie raz bzdetów, ale w taki sposób, że ludzie chcą go oglądać mimo wszystko, twierdząc, że są to wielkie słowa prawdy... Nie oszukujmy się, nie jeden z jego filmów jest zbędny, ale rock chce mieć w miarę "stały" dochód, więc tak czy siak, będzie wrzucał kilka dziennie odcinków czasem o niczym.

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że większość widzów Rocka wierzy we wszystko co powie Rock. Ostatni filmik o zarabianiu tym bardziej mnie o tym przekonał. Gadał przez 11 minut o niczym tak naprawdę i ani przez chwilę nie zbliżył się do tematu ile zarabia na prawdę, choć tytuł filmu jak najbardziej o tym wspominał

Cóż, nie jestem jego widzem i jakoś nie ciągnie mnie do oglądania jego filmów min. przez jego zachowanie, które czasem pokazuje. No ale jednak rozumiem, że inni mają inne zdanie i dalej będą go popierać we wszystkim co robi :]
07-07-2012 20:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: Rock mówi o zarabianiu
Quote:Niektórzy się zachowują jakby myśleli, że ktoś kręcący filmy na YT będzie siedział w swojej piwnicy całe życie i miał do tego takie same podejście przy 150k widzach jak przy 1k...
Jasne, tylko że da się przy okazji zdobycia tych kilkudziesięciu tysięcy widzów nie być obłudnym i fałszywym człowiekiem, który ma wywalone, czy tych widzów przypadkiem nie okłamuje. Jest coś takiego jak szacunek do innej osoby, nawet którą spotkałeś w dalekich odmętach internetu. Kwestia, że niektórzy tego nie przejawiają, np. jak Rock. Bo wie, że większość jego fanów chapsnie kolejną bzdurę, a do tego podziękuje.

Przykładowe komentarze jego fanboyów? Proszę bardzo.
Quote:Ja pierdole ale wy hejci jesteście pojebani... Wiecie że on za tą kasę co zarabia kupuje lepszy sprzęt żebyście wy pojeby siedzieli na dupach i oglądali w FULL DETALACH najnowsze gry i żeby głos też był zajebisty... NAWET NIE WIECIE ILE PRACY ZAJMUJE SKLEJENIE I WYSŁANIE takiego filmu żeby był porządny... To jest jak praca... 8 Godzin jak nic, więc skoro za to dostaje pieniądze TO JAK NAJBARDZIEJ MU SIĘ TO NALEŻY.

SHADER775 1 godzinę temu
Quote:Ale pojebani jesteście jak uważacie ze Rock prowadzi kanał dla kasy to cofnij suba i go nie oglądaj. Mnie nie obchodzi ile Rock zarabia i dla mnie nie ma to większego znaczenia a wy nie wiem czy piszecie to z zazdrości

Lunatyk1673 6 godz. temu
Quote:Nie chodzi o kase a piszeze w chuja leci bo nie mowi ze zarabia na YT...
Ma okazje to zarabia idioto walony....
Ty bedziesz zębami rowy kopać cepie wiec adios mios ssij kutacha

ppaatt10 10 godz. temu
Quote:Dobra dajcie Rockowi spokój to fajny chłop. Nikt inny by się czymś takim nie podzielił z innymi. To świadczy o zaufaniu, a wy z takimi tekstami... Dziecinada.. Rock był jest i będzie ZAJEBISTY i jak komuś się coś nie podoba to niech wypi******..

MachomenMK 1 dzień temu

Quote:napieprza filmami jak z karabinu
Vide jego ponad 60 odcinkowa seria Battlefield 3, z której 40 odcinków to jedno i to samo, bo nie wprowadzają żadnej nowości ani jakiegoś ciekawego, niepowtórzonego wcześniej przekazu.

Quote:Najlepsze jest to, że bardzo wartościowe kanały takie jak "RockAlone2k", "ROJOV13" są bardziej hejtowane od trollów pokroju Klocucha, Wiwryszmaty i jego tysiąca innych wcieleń.
Protip: Hejt nie istnieje, a jeżeli nie chcesz tego przyjąć do wiadomości, to trolli się nie "hejtuje". Natomiast znów jakiś random używa słowa "hejtowanie", które jak wiemy jest tylko wymówką, aby udowodnić, że my nie potrafimy zrobić nic lepszego tylko "hejcić". Koleś, a znasz coś takiego jak krytyka?

Quote:Jednak każda wasza opinia będzie bezpodstawna i niepoważna, dopóki nie zdobędziecie tylu wyświetleń i widzów co Remigiusz.
Welp, takie samo stwierdzenie i taka sama kiepawa logika jak "nie podoba się nie oglądaj". Na podstawie tego można byłoby napisać kilka innych reguł:
- "Nie możesz wypowiadać się o polityce, póki nie zostaniesz wybrany na premiera i celująco poprowadzisz kraj do dobrobytu i rozwijającej się silnie gospodarki"
- "Nie możesz skrytykować muzyka, dopóki nie nagrasz bijącego rekordy popularności singla, dzięki któremu staniesz się sławny"
- "Nie możesz stwierdzić, że wiara katolicka Ci nie podchodzi, dopóki sam Bóg nie odsłoni przed Tobą nieba. Skąd masz wiedzieć, czy po śmierci w niebie nie będzie raju i dobrobytu?"
Że nie ma sensu? W tym tak dużo logiki, jak w całym Twoim poście. Zero.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
07-07-2012 21:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #73
RE: Rock mówi o zarabianiu
Cała twoja wypowiedz, to tylko i wyłącznie twoje zdanie nie wiem czemu tak nie lubisz Rocka nie moja sprawa ja też jego materiałów nałogowo nie oglądam.Niech sobie robi te filmy dla kasy co boli was, że on zarabia na czymś co lubi?(wiem co powiesz "on robi, to na siłę" ale, jaki masz na, to dowód?własne poglądy?)Jest ogrom ludzi, którzy go oglądają słuchają i lubią i nie można ich nazywać gimbusami ani innymi takimi.Wiem, że zaczynam nową dyskusje, ale ten wątek zamienił się w kilka pośrednich wiec łorewa amigos :)

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
07-07-2012 21:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MięsnyJeż Offline
*

Posts: 6
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #74
RE: Rock mówi o zarabianiu
Skoro hejt na Rock'u nie istnieje, to czym są posty typu:

- "Rock, jesteś do dupy i robisz to dla kasy."

- "Rock, jesteś pedofilem i gwałcisz małe dzieci."

- "Rock, ty cwany szczurze."

To są cytaty z komentarzy. I te komentarze zostały sprowokowane właśnie filmem Shoguna, bo banda dzieciaków uwierzyła w te brednie, które powiedział (Rock był straszony sądem za używanie czyichś tagów, hahahaha :)). Nie bronię Rocka na siłę, bo zgadzam się z tym, że kasuje komentarze i blokuje użytkowników, ale głównie są to użytkownicy rzucający w niego mięsem. A wypowiadam się tutaj, bo nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego ludzie tak naiwnie uwierzyli w słowa wypowiedziane przez Sebastiana, które wywołały prawdziwą burzę.
(This post was last modified: 07-07-2012 21:15 by MięsnyJeż.)
07-07-2012 21:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #75
RE: Rock mówi o zarabianiu
Quote:Niech sobie robi te filmy dla kasy co boli was, że on zarabia na czymś co lubi?(wiem co powiesz "on robi, to na siłę" ale, jaki masz na, to dowód?własne poglądy?)
Dopowiadasz sobie, i to w cholerę. Nigdy nie stwierdziłem, że zarabianie jest złe. Sam, jeśli się mi spodoba film, to nawet w tą reklamę kliknę. Chodzi o kłamstwo, nie o zarobek.

Quote:Skoro hejt na Rock'u nie istnieje, to czym są posty typu:

- "Rock, jesteś do dupy i robisz to dla kasy."

- "Rock, jesteś pedofilem i gwałcisz mały dzieci."

- "Rock, ty cwany szczurze."

To są cytaty z komentarzy.
Odróżnij ten swój nieistniejący "hejt", od zjawiska "flame" i braku kultury. Ja tu nie rozgrzeszam strony przeciwnej.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 07-07-2012 21:17 by Infelicity.)
07-07-2012 21:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #76
RE: Rock mówi o zarabianiu
Jakie kłamstwo?Bardzo jestem ciekaw, bo broni się, że nie robi tego wyłącznie dla kasy? proszę cie robi to, co lubi i widać, to po tym jak komentuje filmy, chociaż ostatnio trochę zbyt masowo je wrzuca co pogarsza jakość komentarza, a live, po co niby robi? też dla kasy przecież z tego nic nie ma.
Ps.A te komentarze o czym świadczą? bo nie kumam co chciałeś nimi osiągnąć.(bo chyba nie to że rock ma tylko takich widzów)

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
(This post was last modified: 07-07-2012 21:34 by bezelo.)
07-07-2012 21:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MięsnyJeż Offline
*

Posts: 6
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #77
RE: Rock mówi o zarabianiu
Na livie też są reklamy i do tego w masowych ilościach.
(This post was last modified: 07-07-2012 21:35 by MięsnyJeż.)
07-07-2012 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #78
RE: Rock mówi o zarabianiu
- Kocham to co robię, dałbym się za to pokroić, ale rzeczywistość jest brutalna. Gdybym z tego nie zarabiał, to bym tego nie robił. Zarobki pozwalają mi siedzieć tu przy komputerze i grać, inaczej musiałbym zająć się czymś innym - Rock na dzisiejszym live.

W ogóle Rock najwięcej mówi o tej sprawie na live, a nie w filmikach (nie chce wywoływać jeszcze więcej burzy w tym momencie). Jednak Rock powiedział, że ma zamiar za jakiś czas zrobić taką serię filmików, w których powie o swojej pracy, o tagach, o tym dlaczego jego filmiki trafiają na główną i o tego typu sprawach związanych z YT.
07-07-2012 21:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #79
RE: Rock mówi o zarabianiu
(07-07-2012 21:35 )MięsnyJeż Wrote:  Na livie też są reklamy i do tego w masowych ilościach.

W masowych? Ilość reklam jak na YT obrazek po prawo plus nakładka na film w postaci 30 sek spotu.
07-07-2012 22:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #80
RE: Rock mówi o zarabianiu
(07-07-2012 22:08 )kubn2 Wrote:  
(07-07-2012 21:35 )MięsnyJeż Wrote:  Na livie też są reklamy i do tego w masowych ilościach.

W masowych? Ilość reklam jak na YT obrazek po prawo plus nakładka na film w postaci 30 sek spotu.

Taki live to zawsze fajny sposób na zarobek, bo posiedzieć na takim live to nic trudnego, przyjemna, luźna atmosfera, a i portfel się powiększa. Nic dziwnego.
07-07-2012 22:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.682 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.523 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 28 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5