Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
Sojtin Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #441
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 00:27 )tornado Wrote:  Moim zdaniem powinniśmy przestać podsycać cały ten ogień. Ja w każdym razie daje Rockowi drugą szansę. Po takiej akcji na pewno nie popełni tych samych błędów. W tej chwili nie chce wiedzieć jak się czuje, nękany przez osoby które wybrały go sobie jako przedmiot zabawy. Cierpi na tym nie tylko on, ale także jego rodzina (mam na myśli event na facebooku). Rzetelne dowody i argumenty? Spoko. Niestety sporo osób przegina. Ja mam nadzieje że dalej będzie kręcił filmy, uwielbiam jego pozytywne nastawienie do życia :)


Trololo, bawią mnie twoje posty, ty dajesz rockowi drugą szanse ?
a on ma cie w dupie i zamiast "rzetelnie" wyjaśnić, przeprosić, dalej brnie w gówno które sam pod siebie zrobił, tuszuje niewygodne dla niego materiały, bitch please, jeżeli ktoś pomyślał że naprawdę chodzi mu prawa autorskie.
Myślisz że obchodzisz go ty i twoja opinia, bo ja myślę że obchodzą go pieniądze i ma w dupie to że ktoś zakłada jakieś wydarzenia na fejsie.

"Niestety sporo osób przegina. Ja mam nadzieje że dalej będzie kręcił filmy, uwielbiam jego pozytywne nastawienie do życia :)"

No i brawo, o to chodzi, to się nazywa marketing, nie był byś takim wiernym obrońcą kolesia z internetu który nawet na pozór nie jest miły uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia.
(This post was last modified: 13-07-2012 00:44 by Sojtin.)
13-07-2012 00:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
tornado Offline
*

Posts: 21
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #442
RE: Koniec RockAlone2k?
Powiem grzecznie. Odpierdol sie bo pierdzielisz bez sensu. Ja mam swoje zdanie a ty swoje. Ja przynajmniej nie oceniam z gory negatywnie czlowieka ktorego nawet nie znam, a opinia o nim bierze sie z powycinanych fragmentow rozmow, historii z perspektywy kilkunastu osob i slow ludzi ktorym wydaje sie ze wiedza wszystko o youtube.
13-07-2012 00:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #443
RE: Koniec RockAlone2k?
Dobra panowie, do łóżek!
13-07-2012 00:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
creator Offline
*

Posts: 4
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #444
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 00:17 )kubn2 Wrote:  @creator Widzę, że chcesz nas sprowokować byśmy się ośmieszyli, nie wiem jak reszta ja nie dam się ośmieszyć. Jeżeli nie zrozumiesz dalszej części mojego wywodu przeczytaj wolniej i drugi raz.
Już się ośmieszyliście - teraz co najwyżej możecie się coraz bardziej pogrążać co właśnie robicie :D

(13-07-2012 00:17 )kubn2 Wrote:  Usuwanie komentarzy czyli jest to wada, którą każdy YT musi w sobie pokonać przezwyciężyć. Kasowanie czy blokowanie takich komentarzy nie prowadzi do niczego pozytywnego i tylko pogłębia jego wadę.
Tak wadą? To wyobraź sobie ,że zapraszasz kogoś do domu i ten ktoś cały czas Cię krytykuje - nawet jeżeli robi to kulturalnie to nie będziesz go chcieć widzieć ponownie bo po prostu Cię denerwuję i psuję atmosferę. OK - rock nikogo z was personalnie nie zapraszał ale mimo wszystkie jest gospodarzem tego domu. A każdy chce aby w jego domu panowała miła atmosfera i tak samo Rock chce zbudować miłą atmosferę w komentarzach na youtube i chce aby dotyczyły one tylko filmów. Czy coś jest w tym złego? Chyba tylko w waszych anty-rockowskich umysłach.

(13-07-2012 00:17 )kubn2 Wrote:  Nikt tu Rockowi nie zazdrości.
Tak? To czemu tak bardzo pragniecie upadku jego kanału. To zwykła zawiść. A jak wiadomo w 90% przypadków zawiść powstaje z zazdrości.

(13-07-2012 00:17 )kubn2 Wrote:  Filmiki zostały wrzucane ponieważ Rock lubi usuwać materiały, w których powiedział coś głupiego.
No i?

(13-07-2012 00:17 )kubn2 Wrote:  Pamiętaj w internecie pokazujesz siebie takiego jakiego chcesz żeby widzieli inni, a nie jaki jesteś naprawdę.
Nie tylko w internecie możesz pokazać siebie takiego jakiego chcesz aby Cię widzieli. Nie mówię tu tylko nawet o innych mediach ale także o świecie realnym.

(13-07-2012 00:17 )kubn2 Wrote:  Najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa (czy jakoś tak)
Jeżeli stosujesz się do tego do wszystkich ludzi obcych to naprawdę jesteś niezwykle naiwnym człowiekiem ,który prędzej czy później zostanie okrutnie wykorzystany.


(13-07-2012 00:26 )Gofe Wrote:  Mi osobiście przeszkadza w Rocku jego podejście do widzów, którym jego filmiki się nie podobają i chcą wyrazić swoją opinię w komentarzach, rock po prostu ich blokuje.
A czy dotyczyły one konkretnie danego materiału czy ogólnie krytyki Rocka? Rock chce aby komentarze do filmu dotyczyły tylko i wyłącznie filmu i dzięki temu ma przynajmniej porządek na kanale.

(13-07-2012 00:26 )Gofe Wrote:  Zrozum, że ludzie naprawdę mają głęboko w du**e ile on zarabia, ale nie lubią być okłamywani. To jest główny powód tego, że rock ma ostatnio wiele łapek w dół oraz negatywnych komentarzy.
Jestem widzem Rocka i nie czuję się ani trochę okłamany w żadnym temacie. I jak widać po komentarzach na youtubie nie wszyscy ludzie mają w du***e ile on zarabia. A jeszcze bardziej bawi mnie rzekome kłamstwo ,że zły rock mówił ,że zarabia grosze. Widocznie to dla niego grosze - każdy ma prawo sam ocenić co jest dla niego groszami a co nie. Są osoby ,którym by się za ten jego miesięczny zarobek z youtube nie chciało wstać z łóżka i co?
13-07-2012 00:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sojtin Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #445
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 00:51 )tornado Wrote:  Powiem grzecznie. Odpierdol sie bo pierdzielisz bez sensu. Ja mam swoje zdanie a ty swoje. Ja przynajmniej nie oceniam z gory negatywnie czlowieka ktorego nawet nie znam, a opinia o nim bierze sie z powycinanych fragmentow rozmow, historii z perspektywy kilkunastu osob i slow ludzi ktorym wydaje sie ze wiedza wszystko o youtube.

Od czego mam się "odpierdolić" ? Od tego chyba służy forum prawda ? Od wyrażania opinii.
A ja kształtuje swoją opinie na podstawie obserwacji zachowań pana Rocka prawie od początku jego działalności, a nie na podstawie "powycinanych fragmentów rozmów"
Btw. Co ma wiedza o YT, do chamstwa i zakłamania Rocka ?
(This post was last modified: 13-07-2012 01:03 by Sojtin.)
13-07-2012 01:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #446
RE: Koniec RockAlone2k?
Powiem szczerze. Nie rozumiem tej całej nienawiści oraz ataków na Rocka.
Nie jestem obeznany w całej sprawie, ale z tego całego bullshitu wyczytałem
, że Remik wyszedł na kłamce ponieważ z tysięcy zrobił przed widzami "grosze".

Co ja o tym myślę ? Czy to nasza sprawa ? Serio w internecie nie można nic powiedzieć
ponieważ zaraz to się spotka z ostra krytyką, którą mimo ciepłych słów rock ciężko znosi
i przerodzi w dosyć agresywne zachowania.

Zajmijcie się sobą ludzie.. Są wakacje ! Co to nagle jakiś zlot hejterów Rocka ? Co tym uzyskacie ... KOMPLETNE ZERO. Takie gadanie nie będzie obchodzić ludzi, a tym bardziej
Remika i już to pokazał nie jeden raz w inteligentny sposób sprytnymi tekstami uznanymi za potocznie zwany "trolling".


Pozdrawiam
13-07-2012 01:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #447
RE: Koniec RockAlone2k?
Więc tak, ROckuś wiele razy pokazał że jest hipokrytą i kłamcą, tyczyło się to nawet sprawy z tym forum. A co do tego że jego rodzina też nibt "cierpi" to on sam to przygotował, robiąc ze swojego syna gwiazdkę internetu.
13-07-2012 01:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #448
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 01:28 )Argemen Wrote:  Więc tak, ROckuś wiele razy pokazał że jest hipokrytą i kłamcą, tyczyło się to nawet sprawy z tym forum. A co do tego że jego rodzina też nibt "cierpi" to on sam to przygotował, robiąc ze swojego syna gwiazdkę internetu.

Ale czy to jest powód by go, aż tak męczyć ? Serio ?
Kurczę on nie chciał z syna robić gwiazdki internetu.. Popatrz na to z tej strony.
Jest dorosłym człowiekiem, a jego syn to dla niego najwiekszy skarb. Ma szczęście, że jest popularny w internecie i chce ten skarb wszystkim pokazać ponieważ jest to najwspanialsze osiągnięcie (przepraszam za uprzedmiotowienie) jakim może się pochwalić. Co z tego, że jest hipokrytą ? Może czasem po prostu plącze sie język ! Nie jeden raz mówił, że jest tylko człowiekiem, a ludzie popełniają błędy. Nawet jeżeli tym hipokrytą jest to moim zdaniem postara się zmienić, ale takimi dyskusjami nic nie zdziałacie tylko obrazicie człowieka, który tak szczerze NIKOMU NIC NIE ZROBIŁ.
13-07-2012 01:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #449
RE: Koniec RockAlone2k?
Nikomu nic nie zrobił, ale to jak to ON cisnął innym ludziom to już nawet nie wspomnisz.

A z tego co ja się orientuję, to tutaj nikt go nie obraża, tylko przedstawia solidne argumenty i zarzuty, z których on obronić się nie może.
13-07-2012 01:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #450
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 01:37 )Argemen Wrote:  Nikomu nic nie zrobił, ale to jak to ON cisnął innym ludziom to już nawet nie wspomnisz.

A z tego co ja się orientuję, to tutaj nikt go nie obraża, tylko przedstawia solidne argumenty i zarzuty, z których on obronić się nie może.

Nie jest konkretnie obrażany tutaj, ale zerknij na link do wydarzenia na fb, który dodał gimper w SB. Moim zdaniem jest to obraza jego osoby jako rodzica oraz człowieka. Dyskusja przerodziła się w nagonkę. I w jakim celu podajecie te argumenty ? PO CO ? :)
13-07-2012 01:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.382 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.466 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.824 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.972 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 122 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5