Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #491
RE: Koniec RockAlone2k?
Jako że każda internetowa dyskusja musi wyglądać tak samo, nieuchronnym było, że zjawi się w niej random tegoż pokroju. Spójrzmy na tę wspaniałą ścianę tekstu.

(13-07-2012 00:07 )creator Wrote:  Doprawdy mnie śmieszy ten temat a szczególnie ostatnie 7-8 stron. :) Wybaczcie ale po prostu potwornie śmieszne jest to sektopodobne "Poznaj prawdę o Rocku". Żeby było jeszcze śmieszniej to ruszyliście całą armią masowo próbują ewangelizować widzów Rocka w komentarzach na youtubie.
Armia? Ewangelizacja? O czym szanowny random bełkocze?
W jakimś stopniu rozumiem, że trzeba jakoś diabolizować stronę przeciwną (w końcu jakoś można nie popierać kłamstw Rocka i jego cenzurek Internetu), ale po oszczędź sobie czasu i nie smaż tego w postach. Bo produktem finalnym będą takie wypociny nr. 324356 'O tym jak nienormalni są ludzie z własnym zdaniem'.

Quote:Przeczytałem wszystkie powody dla których tak bardzo pragniecie końca Rocka i uwierzcie mi ,że żaden nie jest choć w minimalnym stopniu dobry aby kogokolwiek inteligentnego obrócić przeciwko Rockowi.
Zbyt subiektywny jesteś na to.

Quote:Kłamstwa? Obserwując osobę Rocka jestem przekonany ,że żadnego z nich nie zrobił celowo tylko po prostu zamotał się w nieprzemyślanych wypowiedziach co każdemu może się zdarzyć.
I jak każda dorosła, świadoma swoich czynów istota ludzka, trwał w swoim zakłamaniu ile wlezie. Powtórzyła się sytuacja z przeszłości, wtedy kłamał o tym forum, przedstawiając je jak najgorzej mógł.
Można się zamotać? Oczywiście, że tak. Nie sądzisz jednak, że każda osoba, która nie będzie miała czegoś na sumieniu, przyzna się szczerze i otwarcie? Sprostuje swoje wcześniejsze stwierdzenia? Zaś Rock bawi się we flagowanie, tylko bardziej odsuwając się widzów, których podobno lubił? Cóż, teraz widać jak bardzo - w razie konfliktu zawsze może na nich spojrzeć z wyżyn partnerskiego Olimpu i ciskać flagowaniem gdzie popadnie. Było to widać, kiedy pousuwał filmiki podane przez Gimpera, wątpię nawet czy je oglądał, po prostu tępo, pawłowską metodą zadziałał. Śmieszne to i smutne. I nie ma nic do zachowania osoby, której 'zdarzyło się zamotać'.


Quote:Zresztą nawet gdyby okłamał widzów raz czy dwa z premedytacją to nie miał bym jemu tego za złe - internet to takie miejsce gdzie czasem po prostu nie można być szczerym bo może być to wykorzystane przeciwko Tobie.
Jasne. Przecież kłamstwo nigdy nie wychodzi na jaw i nie powoduje generalnie negatywnych reakcji, prawda?

Quote:(...) Wybaczcie - może to ja jestem jakiś inny ale nie widzę w tym żadnego kłamstwa.
Nie spodziewałbym się niczego innego po kimś, kto na siłę próbuje usprawiedliwiać Remika.

Quote:Kasowanie komentarzy na YT? Zrozumcie dzieci drogie ,że to jego kanał i może sobie na nim kasować komentarze jakie tylko chce i blokować kogo tylko chce. Najwidoczniej zależy mu na tym ,żeby komentarze pod filmem tyczyły się tylko tego filmu.
Wierutna bzdura - jawnie blokował każdego, kto stawiał niewygodne pytania związane z danym filmem.
Nie wiem ile razy będzie trzeba powtarzać, że blokowanie komentarzy krytycznych/zadające pytania jest czystym idiotyzmem i pokazaniem jak bardzo chce się dostawać wazeliną od ludzi. Nie wiem. Może trzeba będzie jakieś meme zrobić.

Quote:Jeżeli wam to nie pasuje to cofnijcie tego suba i dajcie sobie spokój - a już na pewno nie nawracajcie innych. Mnie także Rock zablokował i mam zamiar dalej oglądać niektóre z jego materiałów.
Kto tu kogo nawraca? To ty przyszedłeś na to forum, zgaduję, że nikt za ciebie konta nie zakładał. Przestań gadać takie idiotyzmy, ładnie proszę.
Z ciekawości - za co zostałeś zablokowany? O jedną emotkę za dużo? Czy komentarz wykroczył poza treść wspaniałego kontentu pana Maciaszka?

Quote:No i wreszcie wrzucony filmik i zablokowanie autora. Rock podziękował za pomysł i przeprosił za blokadę filmiku i to całkowicie wystarcza jak dla mnie. Autor w przeciwieństwie do Rocka nie miał prawa do wykorzystania materiałów z live - bardzo mi przykro ,że takie jest prawo autorskie. A to czy Rock ma prawo do wykorzystania fragmentu filmiku shoguna czy nie to pozostawcie już shogunowi bo nie jest to wasza sprawa.
Podoba mi się to, w jaki spsób filtrujesz fakty - koleś nie miał prawa wziąć coś z filmiku Rocka, ale jeśli to samo zrobił Wujek internetu, to nieważne. Nie wnikać. Heh, czy ty naprawdę nie widzisz swojej hipokryzji? Stronniczego postrzegania? Łał.

Quote:Wiem ,że zostanę tutaj zjechany ale mam to gdzieś. Piszę tego posta bo przeraża mnie jak bardzo ludzie tutaj zazdroszczą komuś innemu osiągniętego sukcesu i wręcz zawistnie twierdzą ,że cała jego praca jest nic nie warta tylko dlatego ,że na ponad 1000 filmów pomieszał kilka faktów i kilka razy nie wyraził się odpowiednio prosto i zrozumiale dla waszych umysłów. Czekam na bardzo twórcze odpowiedzi z Waszej strony - nie mogę się już doczekać :)
Generalnie jakoś mało ludzie mu zazdroszczą, bo kto by chciał być kłamliwą osobą ze skłonnościami do komuchowej cenzurki (nadal szukam nazwy na ekwiwalent Godiwna, pomóżcie!) Internetu? Pewnie znalazła by się garstka.
Twój post jest typową zabawą w oczernianie drugiej strony, połączonej z wybiórczością i niesamowitym subiektywizmem. Jeśli nie zmienisz swojego nastawienia, to obawiam się, że jedynym wyjściem będzie opuszczenie tego tematu oraz smażenie bzdur na innych przybytkach. Nie wiem, może na forum Plejnextu jest temat by się pożalić jacy ludzie są dla Rocka źli?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
13-07-2012 12:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #492
RE: Koniec RockAlone2k?
LavosCore, skomentował byś przy okazji posty byłych fanboyów Rocka, którzy chyba uznali, że teraz modna jest krucjata ;) Szczegolnie te kilka ostatnich stron to w niektórych przypadkach dobry bełkot 16 latka manipulowanego w każdą możliwą strone :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-07-2012 12:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #493
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 12:54 )Sou Wrote:  LavosCore, skomentował byś przy okazji posty byłych fanboyów Rocka, którzy chyba uznali, że teraz modna jest krucjata ;)

Tak się składa, że krucjatę uprawia sobie w najlepsze Rock, który co najmniej kilkanaście filmów zablokował z powodu roszczeń praw autorskich.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
13-07-2012 12:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #494
RE: Koniec RockAlone2k?
Wersja powiększona.


13-07-2012 12:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #495
RE: Koniec RockAlone2k?
Miejmy nadzieję, że PapaNet nie dobierze się do tego filmu.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
13-07-2012 13:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #496
RE: Koniec RockAlone2k?
@Sou,tu se posprawdzaj,a potem gadaj,dobra? :)

http://vidstatsx.com/RockAlone2k/youtube-channel

EDIT:

O własnie Rock wstał,napisał na live i zaczyna nas ogarniać :P
(This post was last modified: 13-07-2012 13:08 by Grzesiiu.)
13-07-2012 13:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #497
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 13:06 )Grzesiiu Wrote:  @Sou,tu se posprawdzaj,a potem gadaj,dobra? :)
http://vidstatsx.com/RockAlone2k/youtube-channel

Sprawdzam i widzę to http://pokazywarka.pl/ivxmh8/ tak więc subki mu lecą ładniej niż przed miesiącem. Z uwagi na chwilowy brak świeżych materiałów na kanale widać osłabienie, ale i tak jest lepiej niż ten miesiąc temu dla przykładu.

Grzesiiu coś jeszcze?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-07-2012 13:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #498
RE: Koniec RockAlone2k?
Za chwilę ma być u niego stream, zobaczymy co tam ciekawego naopowiada znowu swoim fanom.

Heh, jakiś gość postanowił coś napisać na czacie streamowym Rocka:

[Image: dfsfdy.jpg]

Reakcja?

[Image: dwady.jpg]

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 13-07-2012 13:26 by Infelicity.)
13-07-2012 13:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #499
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 13:19 )Infelicity Wrote:  Za chwilę ma być u niego stream, zobaczymy co tam ciekawego naopowiada znowu swoim fanom.

Skąd wiesz? Jakoś na chacie nic takiego się nie zapowiada.
13-07-2012 13:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
conders Offline
*

Posts: 3
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #500
RE: Koniec RockAlone2k?
Rock poruszył masę bezmózgich dzieci(zresztą dla mnie jego filmy przestały być ciekawe od początku 2012 roku.) Najbardziej denerwuje mnie hipokryzja "Ojca" Polskiej sekcji YT. Ktos powinien mu napisać: "Skończ waść, wstydu oszczędź".
13-07-2012 13:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.305 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.459 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.795 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.972 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5