Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #691
RE: Koniec RockAlone2k?
Nie chcę was martwić, bracio hejterska, ale gdybyście przynajmniej OBEJRZELI ten filmik, wiedzielibyście, że ksywka CTSG i Gnomka pada tam kilkakrotnie, także w tym przypadku, zarzut bezpodstawny, kopcie dalej, o ile chcę wam się kopać leżącego.
Skończcie hejtować, bo momentami przypomina to paranoje.
15-07-2012 21:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #692
RE: Koniec RockAlone2k?
Czy jeśli kręcę gejmplej z gry FIFA12 która została stworzona przez EA to mam prawo w tagach dodawać: messi, ronaldo, battlefield3, pes, liga mistrzów

w końcu tych dwóch pierwszych to piłkarze a gra piłkarska
battlefield3 z DICE związane z EA więc też pasuje
pes bo w końcu to gra piłkarska
liga mistrzów bo też związana z piłką

i teraz każdy kto szukał czegoś konkretnego może znaleźć mój z dupy wzięty gejmplej.
fajnie, nie?

Film obejrzałem, był o Quasandzie, a nie o CTSG i Gnomku. A to że Rock użył ich nicki kilka razy nie znaczy że ma prawo dawać to w tagach.
15-07-2012 22:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
tornado Offline
*

Posts: 21
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #693
RE: Koniec RockAlone2k?
Eee... Wydaję mi się że ma prawo dać w tagach co tylko zechce...
15-07-2012 22:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dark1624 Offline
*

Posts: 1
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #694
RE: Koniec RockAlone2k?
(15-07-2012 22:10 )tornado Wrote:  Eee... Wydaję mi się że ma prawo dać w tagach co tylko zechce...

Tak ma, ale jak mówi że korzystał a potem że absolutnie nigdy z nich nie korzystał no to coś jest nie tak.
15-07-2012 22:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Teaser Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #695
RE: Koniec RockAlone2k?
Widzę, że jak mnie nie było to ładnie się bawiliście, kilka stron jakiejś dziwnej "dyskusji" z Zubenem powinno być w sumie usunięte, bo nic nie wnosi :D

Ale od początku:
Infelicity Wrote:Skoro Rock jest taki czysty, to powinien swoim widzom też objaśnić, że te opisy działały na podobnej zasadzie jak tagi. Wtedy bym uznał go za uczciwego w tej sprawie.
Ale tego nie zrobi, bo by na niego poszła nagonka od mniej zaślepionej części widzów, tłumiona przez "fanbojostwo". Opis czy tag, ważne jest to, że przyniosło mu to samo. Bo to tak naprawdę jest tylko tekst w różnych rubrykach, ale decydujący o tym samym.
Ależ on wyraźnie to powiedział w pełnej wersji rozmowy z burakiem (ba, uważał nawet, że słowa w opisie miały większe znaczenie niż tagi). Stwierdził też, że tymi opisami mógł komuś zaszkodzić, więc jak dla mnie w kwestii tłumaczenia się z opisów Rock jest czysty.
RED Wrote:06:36- BrzydkiBurak o opisach: [...] mimo wszystko traktuje się to jako tagi, czy to będzie opis, czy to będzie pole tagi- dla wyszukiwarki i wyników wyszukiwania to ma bardzo podobne znaczenie [...]
Dokładnie. Film z tym cytatem wisiał na kanale Rocka prawie rok. Nadal jest ktoś, kto twierdzi, że Rock nie objaśnił widzom "że te opisy działały na podobnej zasadzie jak tagi"?

W kilku zdaniach: twierdzicie, że Rock kłamał mówiąc, że nigdy nie stosował przekrętów z tagami. Jako dowód przedstawiacie starą odkopaną sprawę o działające na tej samej zasadzie opisy, do których Rock przyznał się dawno temu. Czyli co, wg was miał powiedzieć coś w stylu: "zarzut o tagi jest nieprawdziwy, ale jeśli mam być szczery to stosowałem kiedyś nieuczciwe opisy. Mówię to po raz drugi, bo oczywiście nie wyjaśniłem dostatecznie tej sprawy w swoim czasie, kiedy to poświęciłem jej 48 minutowy materiał"? Jeśli ktoś wskaże mi w tym sens to się ucieszę :)

--dalej były głupie przepychanki z Zubenem, tego nie chce mi się komentować...

RED Wrote:poza tym- jeśli masz problem o co oskarżamjy Rocka, to krótka ściąga:

- nie potrafi uszanować i zaakceptowac krytyki
- afera z tagami/opisami -> metody na wybicie się, których raczej się nie pochwala
- auto-promocja poprzez PlayNext - tu nie znam tematu dobrze więc się nie wypowiem
- manipulacja/usuwanie niewygodnych filmów/ przywłaszczanie sobie cudzych materiałów/ oczernianie osób które nic złego nie zrobiły
Z tymi ciężkimi oskarżeniami w pewnym stopniu się zgodzę. Oczywiście z wyjątkiem podpunktu drugiego, który jest totalną bzdurą. Popatrz, podałeś tutaj 2 sposoby których użył Rock na wybicie się: PlayNext i rzekome machlojki z tagami/opisami. Polecam pomyśleć chwilę i ocenić, który z tych sposobów faktycznie umożliwia taki start na YT, którego dokonał Rock.

Infelicity Wrote:Ludzie, ostateczny dowód dla niedowiarków o tagach. -obrazek- Patrzcie na tagi. Screen z dnia dzisiejszego, http://www.youtube.com/watch?v=Hxs4vI0rs...p%C2%ADlcp
O tak, ten dowód rozbroił mnie najbardziej. Człowieku, odkryłeś prawdziwą sensację: Rock dodał tagi "Quasant CTSG i Gnomek" w filmie o Quasandzie, w którym wspominał też o CTSG i Gnomku również zaangażowanych w całą sprawę! Oszust! Ech... wybacz mi sarkazm, ale ten "dowód" był poniżej poziomu. Owszem, jest to dowód, ale na to, że komuś tu brakuje sensownych argumentów i czepia się coraz większych bzdur, aby tylko nie stracić gruntu pod nogami, co powoli następuje (w końcu każdy sam może ocenić sprawę, i z tego co widzę, coraz więcej osób zaczyna myśleć samodzielnie zamiast chwytać wszystko bez zastanowienia. Tak trzymać!).
15-07-2012 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #696
RE: Koniec RockAlone2k?
@up

Piszesz, że Rock przyznał się do stosowania "złych" opisów w rozmowie z Burakiem. Okej, zgadza się.
Z Twego postu wynika, że zgadzasz się ze stwierdzeniem iż pole tagów a pole opisu ma bardzo podobne funkcje.
Wobec tego odpowiedz mi na pytanie- czemu filmik Shoguna Rock nazwał "kłamstwem"? Wiemy jak działają tagi/opisy- jest to właściwie to samo. Shogun zarzucił to Rockowi a ten nazwał to kłamstwem sam kłamiąc.
I właśnie TO zarzucam Rockowi.

Druga sprawa- screen od Infelicity. Nazywasz to dowodem poniżej poziomu ale czemu nie odniosłeś się do mojego posta gdzie podawałem jak może wyglądać nadużycie tagów na przykładzie FIFY12?

Co do wybicia się na youtube to ani same tagi/opisy ani akcja PlayNext nie pomogły by w takim stopniu komuś innemu niż Rockowi. To, że zyskał taką popularność wywalczył sprytem a także dobrym wykreowaniem swojego wizerunku- mówię tu o jego wieku, sposobie mówienia, sposobie prowadzenia kanału, kontaktu z młodszymi widzami itp.
Ale to już nie jest miejsce na dyskusje tego typu bo mówić o tym można by godzinami.
15-07-2012 23:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Teaser Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #697
RE: Koniec RockAlone2k?
RED Wrote:Piszesz, że Rock przyznał się do stosowania "złych" opisów w rozmowie z Burakiem. Okej, zgadza się.
Z Twego postu wynika, że zgadzasz się ze stwierdzeniem iż pole tagów a pole opisu ma bardzo podobne funkcje.
Wobec tego odpowiedz mi na pytanie- czemu filmik Shoguna Rock nazwał "kłamstwem"? Wiemy jak działają tagi/opisy- jest to właściwie to samo. Shogun zarzucił to Rockowi a ten nazwał to kłamstwem sam kłamiąc.
I właśnie TO zarzucam Rockowi.
Przeanalizujmy to, co powiedział Shogun. Zarzucił on Rockowi wybicie się w nieuczciwy sposób wpisując w tagi nicki youtuberów. Pierwsza część tego zdania mówi o wybiciu się, co nie jest prawdą, bo swoje początkowe pokaźne grono widzów Rock zyskał dzięki play next. Druga część zdania jest zaledwie zbliżona do prawdy, bo chociaż tagi i opis mają prawie takie same znaczenie, to jednak tym samym nie są. Oprócz tego sam fakt zyskania wielkiej popularności przez wpisywanie odpowiednich tagów również jest mało poważny. Pomijam już to, że opisy mogły nie być stosowane celowo, tego się raczej nigdy nie dowiemy. Całe to oskarżenie można więc śmiało nazwać niesłusznym.
RED Wrote:Druga sprawa- screen od Infelicity. Nazywasz to dowodem poniżej poziomu ale czemu nie odniosłeś się do mojego posta gdzie podawałem jak może wyglądać nadużycie tagów na przykładzie FIFY12?
To, jakie tagi youtuber może wpisać pod filmem, a jakie nie to kwestia bardzo dyskusyjna. Nie określają tego żadne regulaminy. Większość osób uważa (taki pogląd został z tego co pamiętam przedstawiony przez Buraka w sławnej już teletubie), że jeśli w filmie mówimy (lub choćby wspominamy) o kimś, poddajemy kogoś ostrej krytyce, itp. to możemy śmiało umieścić w tagach jego nick. Nieuczciwe zagrania rozpoczynają się tam, gdzie na siłę wstawiamy chwytliwe tagi pod filmami zupełnie nie na temat. Oczywiście w tej kwestii każdy może mieć własne zdanie, można komuś zarzucać, że wstawił gościa w tagi, a mówił o nim za mało! Ale czy to ma jakiś sens?
RED Wrote:Co do wybicia się na youtube to ani same tagi/opisy ani akcja PlayNext nie pomogły by w takim stopniu komuś innemu niż Rockowi. To, że zyskał taką popularność wywalczył sprytem a także dobrym wykreowaniem swojego wizerunku- mówię tu o jego wieku, sposobie mówienia, sposobie prowadzenia kanału, kontaktu z młodszymi widzami itp.
Wynika z tego, że nawet bez polecania i stosowania "złych" opisów przez pewien czas, Rock prędzej czy później i tak osiągnąłby grono widzów które ma, ewentualnie trochę mniejsze. Ogólnie z tym się zgadzam, dodałbym jeszcze do czynników umożliwiających mu wybicie się pokazywanie swojego syna w filmach - cieszyło się to swego czasu ogromnym zainteresowaniem.
15-07-2012 23:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #698
RE: Koniec RockAlone2k?
RED Wrote:messi, ronaldo, battlefield3, pes, liga mistrzów

Musiałbyś grać Barcą i Realem podczas meczu, BF3 odpada, PES odpada liga mistrzów - dozwolona, pod warunkiem że będzie mecz się odbywał "w Lidzie".
Teaser Wrote:RED napisał(a):poza tym- jeśli masz problem o co oskarżamjy Rocka, to krótka ściąga:

- nie potrafi uszanować i zaakceptowac krytyki
- afera z tagami/opisami -> metody na wybicie się, których raczej się nie pochwala
- auto-promocja poprzez PlayNext - tu nie znam tematu dobrze więc się nie wypowiem
- manipulacja/usuwanie niewygodnych filmów/ przywłaszczanie sobie cudzych materiałów/ oczernianie osób które nic złego nie zrobiły

- Krytyka na kanale Rocka to jednorożec, patataja sobie w najlepsze, o dziwo u Roja jest 100 razy lepiej.
- Pamiętam, że kiedyś rozwijając opisy filmów widniały nicki osób takich jak CTSG, JJay itd, teraz nie widnieją, także najwyraźniej rock się poprawił, i pousuwał, a żeby podczas przeglądania nie wyskoczyła "Jego Tuba", dobrze że to zrobił, ale mógłby przynajmniej przyznać, że kiedyś to robił, niestety, screenów z tamtejszych czasów nie posiadam.
- Playnext był dosyć urodziwą akcyjką, przez która zostało w sumie wypromowane parę osób, ale najbardziej skorzystał na niej Rock, nie ma co tego ukrywać.
- Zabawa w prawa autorskie i witchhunt, czyli usuwanie niewygodnych filmików, oraz mojej ulubionej czynności - tuszowania zdania innych ludzi. Niestety, Rock zapomniał o jednym, youtube to nie jedyny serwis, na którym widełka mogą być umieszczane, także mirrory mogą być wszędzie.

Gentlemen, jeżeli chcecie szukać dowodów na to, że Rock to kłamca itd, to przynajmniej pokazujcie takie, które są prawdziwe, bo akurat filmik który zalinkowal Infelicity, idealnie pokrywa się z tagami, dodałbym jeszcze Mojang, i budowanie.
Reminder: Nie szukajcie na siłę, bo aż żałość nachodzi, kiedy widzę takie kiepskie wypociny.
(This post was last modified: 16-07-2012 10:34 by Wan1Mas.)
16-07-2012 10:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #699
RE: Koniec RockAlone2k?
(16-07-2012 10:34 )Wan1Mas Wrote:  Reminder: Nie szukajcie na siłę, bo aż żałość nachodzi, kiedy widzę takie kiepskie wypociny.

Dokładnie. Nie wiem co się stało, ale mam dziwne wrażenie, że od wybuchu dramy na forum pojawiło się kilka nowych osób. Te nowe osoby zamiast wczuć się w klimat forum zaczynają tworzyć jakieś dziwne tematy rodem z konkurencyjnego forum, albo nieudolnie starają się "pojechać" po Rock'u (czy kimkolwiek innym gdyby był na topie;)).

weak :/

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
16-07-2012 10:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #700
RE: Koniec RockAlone2k?
Mnie najbardziej bawi, że moderatorzy oraz administrator pozwalają na rozrost tej "dramy", "komedii" inaczej się nie da nazwać "tego". Potem się dziwić czemu cały świat się śmieje z Polaków. Dziękujemy.
16-07-2012 13:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.463 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.474 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.833 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 96 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5