Post Reply 
Machinima, Agora, YouTube który partner?
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Machinima, Agora, YouTube który partner?
Mam takie pytanie do których firm podanych z tytułu najlepiej ubiegać się o partnera?
YouTube, że tak powiem praktycznie nie ma partnera chyba, że można zgłosić to tak, że dostaniemy prawdziwego partnera, a nie tylko zarabianie.
Machinima tu jest ciekawie gdzie trzeba do nich napisać by rozpatrzyli podanie do swojego partnera i w jakim języku trzeba to napisać?
No i Agora podobne pytanie jak wyżej jeżeli chce się zgłosić to gdzie trzeba napisać?

I pytanie które firmy rozpatrują podania i czytają tam co wyskrobaliśmy, a które używają robotów i jest loteria dostane czy nie dostanę.
26-06-2012 10:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
YouTube teraz sam musi napisać do ciebie z propozycją o partnera, sam nie możesz. Jeśli chodzi o Machinime, to za bardzo się nie orientuję co i jak tam jest. Natomiast co do Agory, to słyszałem kilka informacji na jej temat, z których wynikało, że często jakieś komplikacje były, typu blok konta itp, więc nie polecałbym, aczkolwiek nie znam doskonale tematu tego, bowiem czytałem o tym tylko na kilku forach. Ogólnie polecałbym ci, aż youtube sam wyśle ci zapytanie o partnerstwo, bowiem w tych innych firmach nie zawsze wszystko wiadomo^^ Choć ponoć zarobki są troszkę większe
26-06-2012 10:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
McTheLipen Offline
*

Posts: 33
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Witam, nie trzeba czekać na zaproszenie od youtube tylko można zgłosić się samemu

W zakładce http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html należy przejść do tej linii "Jeśli reprezentujesz firmę, a raczej podanie informacji przed włączeniem monetaryzacją, prosimy o wypełnienie dodatkowego formularza tutaj" i tam wypełnić swoje dane, ja tak zrobiłem kilka dni temu i dostałem wczoraj partnerstwo i mam możliwość dodawania banerów, miniatur itp...

Oto co youtube mi napisał wczoraj:

"Drogi użytkowniku McTheLipen,

Dziękujemy za zainteresowanie programem partnerskim YouTube. Informacje podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym online zostały sprawdzone i zatwierdzone.

Przejdź dalej w celu zapoznania się z samouczkiem i zaakceptowania umowy. Warunkiem uczestnictwa w programie jest zaakceptowanie i stosowanie się do postanowień tej umowy.

Samouczek i umowa programu partnerskiego
W razie problemów z linkiem spróbuj zalogować się na koncie YouTube i skopiować link http://www.youtube.com/account_monetizat...ture=ypaae bezpośrednio do przeglądarki.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania na temat procesu aplikowania, odpowiedz na tę wiadomość e-mail. Jeśli nie interesuje Cię już program partnerski YouTube, chcielibyśmy poznać Twoją opinię. W razie wszelkich wątpliwości zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na tę wiadomość e-mail.

Z poważaniem
Zespół YouTube"

Druga wiadomość chwilę później:

"Drogi użytkowniku McTheLipen,

Gratulacje! Teraz, gdy jesteś już partnerem YouTube, możesz rozpocząć dzielenie się przychodami ze swoich filmów wideo YouTube i zwiększać grono swoich odbiorców poprzez dystrybucję.

Znajdują się tu ważne materiały źródłowe. Aby uzyskać dostęp do tych informacji, zaloguj się na swoje konto YouTube.

Wytyczne dla partnerów - Zapoznaj się z samouczkiem dla partnerów.
Umowa partnerska - Szczegółowa umowa partnerska.
Wytyczne dla społeczności - Zapoznaj się z podstawowymi zasadami, które zapewniają porządek i bezpieczeństwo na YouTube.
Ustawienia konta partnera - Aktualizuj informacje na koncie Google AdSense.
Szukasz jeszcze więcej informacji dla partnerów YouTube? Odwiedź nasze bogate Centrum pomocy dla partnerów lub sprawdzaj najnowsze wiadomości na naszym blogu.

Z poważaniem
Zespół YouTube"

Możliwość zarabiania na Adsense miałem od grudnia 2011 roku, jeśli mi ktoś nie wierzy, że mam partnerstwo niech zajrzy na mój kanał: http://www.youtube.com/McTheLipen
(This post was last modified: 26-06-2012 11:25 by McTheLipen.)
26-06-2012 11:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
No cóż, sam napisałem przed chwilą w sprawie tego partnerstwa w ten sposób. Jeśli dostanę odpowiedź również wypowiem się jeszcze w tym temacie, by podzielić się swymi odczuciami odnośnie tego czy rzeczywiście wszystko jest tak jak być powinno :)
26-06-2012 11:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Teraz nie ma brandingu w normalnym zgłoszeniu.
26-06-2012 12:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JuCu00 Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Jestem tutaj nowy, więc wypada się przedstawić.
Witam!
Moim problemem są dwie rzeczy otóż pierwszą z nich jest to, że nie mogę zgłosić się do Programu Partnerskiego youtube. Dostałem od nich e-mail, ażeby zgłosić się do owego partnerstwa. Natomiast jeszcze wcześniej o tym, abym ze swoim kanałem powiązał konto AdSense. I teraz problem polega na tym. Wchodzę na : http://www.youtube.com/partner klikam w Get Started (pierwsze kroki) i odsyła mnie na kartę zarabianie (generowanie przychodu) , a tam nic nie ma co dalej. Dodam, że konto AdSense mam już powiązane i "reklamy" mi "coś" dają, ale Wiecie wolę te bajery od partnerstwa typu. Narzędzia partnerskie.
Drugi problem przedstawię bo uporaniu się z tym pierwszym ;)
Pozdrawiam
JuCu00

Ps. W linku Mój kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/jucu00
17-07-2012 19:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
McTheLipen Offline
*

Posts: 33
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
W ten przycisk "get started" to sobie możesz cały dzień klikać.
Na partnera yt zgłasza się tu: http://www.youtube.com/partners/contact_...ner_type=C. Jest to link ze strony youtube.com/partner tylko trzeba czasem przeczytać co jest dalej napisane.

Pozdrawiam, myślę, że pomogłem.
17-07-2012 19:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Jak już ktoś odkopał ten temat to się zapytam... Jest jakiś przelicznik otrzymywania pieniędzy na daną ilość wyświetleń w partnerstwie od YouTube'a ? np 40$ = 100000 wyświetleń.
17-07-2012 20:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
McTheLipen Offline
*

Posts: 33
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Zarabiam na adsense od ponad pół roku i nigdy nie spotkałem się z czymś takim, że toytube płaci za wyświetlenia, adsense to zarobki z reklam.
17-07-2012 21:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Ja za 10 ostatnich dni czerwca dostałem z ad sense kwote ok. 20 euro. Tydzien pozniej natomiast dostalem jeszcze 0.5 euro od youtube. Być może to jest ta kasa za wyświetlenia? Chyba, że jest za coś innego, wtedy niestety już nie wiem...^^
17-07-2012 21:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.551 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.909 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.720 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.435 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Programy do nagrywania - który najlepszy? Parada 47 21.630 19-03-2013 23:18
Last Post: FrikuZG
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.350 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.451 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.346 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 11.031 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker
  YouTube zamula? TheIntelPL 19 6.101 08-01-2013 07:55
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5