Post Reply 
Programy do nagrywania - który najlepszy?
Author Message
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
Nikt chyba nie zauważył,ale jak nagrywam dla przykładu minecrafta Frapsem - to w grze mam jakieś 20-25 fpsow (dysk juz idzie w piach powoli) a jak tym Action Mirillisem to mam jakieś 35-40. O oczywiście mniej wazy,ale on program co chwile się wiesza,czasem nie chce nagrywać w ogóle i minecrafta na full screenie nie da się nagrać,bo wywala jawe.

Bandicam to szajs a Dxtory raz włączyłem,ale go nie ogarniam ;p
02-08-2012 07:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZaltarPL Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
Ja osobiście miałem okazję używać tylko fraps'a i bandicam'a, i z własnych doświadczeń mogę stwierdzić że Bandicam bez problemu wygrywa. Filmy nagrane bandicamem zajmują o wiele mniej miejsca na dysku i nie mam z nim takich problemów jak z Frapsem typu: brak synchronizacji dźwięku z obrazem, zacinanie się nagranego filmu. Bandicam posiada także o wiele więcej opcji. I najważniejsze co zauważyłem, po nagraniu Bandicamem renderowanie zajęło mi 3x mniej czasu ;)
05-08-2012 20:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
(02-08-2012 02:16 )skkf Wrote:  Osobiście polecam dxtory, wydajny, sporo opcji które się przydają także np. do livestreamowania.
Nie wiem jak wypada na tle konkurentów, ale jakby ktoś przygotował jakieś porównanie, to chętnie się przyjrzę ;)

Także korzystałem z Dxtory, teraz używam go jedynie jako źródło do streamowania gier, dlaczego już nim nie nagrywam? Ano dla tego, gdyż poprzez nieszczęśliwe okoliczności Camtasia Studio 7 przestał czytać 2 ścieżki, ogólnie, wyciszał cały film, niestety inne programy nie obsługują kodeka x264, który według moich testów jest najlepszy, tylko problemem stanowi fakt iż niewiele programów go obsługuje, np. w Sony Vegas nie można było wrzucić filmiku właśnie nagrany tym kodekiem, odziwo w Vegasie jest możliwość renderowania w tym kodeku. Pozostałem więc przy CyberLink Power Director, który jak narazie spisuje się znakomicie, a co do programów to ostatnio korzystam z MSI Afterburner i szczerze powiedziawszy, spadków FPS wogóle nie odczuwałem, grając w BF'a 3 (A mam na tyle słaby komp, iż można odczuć zmiany FPS)
05-08-2012 20:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
(05-08-2012 20:21 )ZaltarPL Wrote:  Ja osobiście miałem okazję używać tylko fraps'a i bandicam'a, i z własnych doświadczeń mogę stwierdzić że Bandicam bez problemu wygrywa. Filmy nagrane bandicamem zajmują o wiele mniej miejsca na dysku i nie mam z nim takich problemów jak z Frapsem typu: brak synchronizacji dźwięku z obrazem, zacinanie się nagranego filmu. Bandicam posiada także o wiele więcej opcji. I najważniejsze co zauważyłem, po nagraniu Bandicamem renderowanie zajęło mi 3x mniej czasu ;)

W moim przypadku właśnie Bandicam sprawiał większe problemy niż Fraps. Dziwnie mi tak klatkował przy odtwarzaniu filmów, mimo, że gra chodziła idealnie płynnie, przy Frapsie osobiście nigdy nie miałem problemów z czymś takim oraz z brakiem synchronizacji dzwięku. Prawda jest jednak taka, że Fraps jest najpewniejszym programem, najdłużej stoi na rynku z tych wszystkich dostępnych już tutaj.
05-08-2012 21:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MultiGameplayGuy Offline
*

Posts: 39
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
Dla mnie Action! to po prostu cudo. Nie zacina się, spada może jedna klatka a we frapsie ok. 15. Jestem zadowolony z pełnej wersji :)
06-08-2012 11:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
Ja osobiście hejtuję frapsa na każdym kroku. To jakaś paranoja jak on potrafi gry ścinać: taki Minecraft czy Gothic które normalnie popylają na od 30 do 60 fpsach on potrafi przyciąć nawet do 20. Właśnie zastanawiam się nad przesiadka na inny program do nagrywania i widzę tu parę ciekawych propozycji :)

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
06-08-2012 18:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
(06-08-2012 18:22 )TaboretPL Wrote:  Ja osobiście hejtuję frapsa na każdym kroku. To jakaś paranoja jak on potrafi gry ścinać: taki Minecraft czy Gothic które normalnie popylają na od 30 do 60 fpsach on potrafi przyciąć nawet do 20. Właśnie zastanawiam się nad przesiadka na inny program do nagrywania i widzę tu parę ciekawych propozycji :)

Może po prostu za słaby sprzęt ? Też nagrywam Gothica Frapsem i przy rozdzielczości 1280x720 nie miałem większych problemów.
06-08-2012 21:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lastlighter Offline
*

Posts: 40
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
Ja tam lubię frapsa i uważam ,że jest jednym z lepszych programów do tego typu rzeczy.
09-08-2012 13:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Airn Offline
*

Posts: 14
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
Jak dla mnie stary dobry Fraps. Mam do niego po prostu zaufanie i tyle.
09-08-2012 20:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
Przetestowałem Action! i muszę stwierdzić, że przy nagrywaniu przy jakiś momentach mi się zacina gra na 1-2 sekundy (typowy lag), po czym ciśnie dalej. Trochę uciążliwe, aczkolwiek z FPS'ami nie ma problemu.
12-08-2012 14:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.383 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.814 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Kliki myszką podczas nagrywania john 15 5.381 21-10-2012 19:07
Last Post: Kranczer
  Złe otoczenie do nagrywania MurzyNownia 5 1.646 01-07-2012 03:03
Last Post: bezelo
  Rozdzielczość w grze podczas nagrywania. Mystic44 5 3.315 19-08-2011 20:04
Last Post: vlodek2532

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5