Post Reply 
Powolna śmierć czatu kanału?
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Powolna śmierć czatu kanału?
YouTube po raz kolejny zaskakuje absurdalnymi rozwiązaniami. Jak nie nieprzejrzysty layout, to usunięcie możliwości komentowania czatu kanału przez właścicieli tegoż kanału.
Koncertowe spapranie tego elementu jest solidnym ciosem w sens istnienia czatu kanału, jak i komunikacji autora ze społecznością, która do tej pory tam zasiadywała. Że po zmienieniu layoutu na nowy było jej mniej, to inna sprawa.
I teraz następujące pytanie - czy jest jakiś sposób na przywrócenie tej możliwości? Czy trzeba czekać, aż łaskawe YT na to pozwoli?
No i jaka Wasza opinia na ten temat. Wg. mnie to kompletnie chybiony pomysł, który ma szanse zabić tenże czat.

Aha, kompletnie nie wiedziałem, gdzie ten wątek umieścić. Prosiłbym o radę, przepraszam za utrudnienie i proszę o przeniesienie wątku do właściwego działu.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 22-07-2012 20:47 by Infelicity.)
22-07-2012 20:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
Z tego co wiem to usunięcie konta na Google+ usuwa ten problem (tak mi pisali widzowie), aczkolwiek zrobiłem to i nie pomogło.

[Image: t43eX.jpg]
22-07-2012 21:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
Google raczej prędko nie przywróci "czatu" pod strzechy i w takich formie jak by kiedyś.
Ewidentnie widać, że próbują na siłę odżywić Google +. YouTube ma miliony aktywnych użytkowników. A Google +? No właśnie.
Czatu nie ma dlatego, że:
Kanał YouTube - filmy
Profil kanały na Google+ - dyskusja.
Na siłę to wszystko. I tak nie uda im się uratować kolejnego niewypału jakim jest (niestety) Google+.
Na chwilę obecną, najlepszym połączeniem jest YouTube i Facebook/Twitter.
22-07-2012 23:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
Na tym starym layoutcie, można było zrobić wiele, rzeczy. A teraz to jest tak ograniczone.
(This post was last modified: 23-07-2012 18:44 by AcreedPL.)
23-07-2012 18:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
A nikt z was nie pomyślał, że YouTube po prostu coś zepsuło i teraz to naprawia, a nie, że zmienili to, bo chcieli ? Tak samo pojawiły się problemy z odpowiadaniem na inne komentarze pod filmem, klikam w tą opcję i nie pojawia się okno. Jedni mają z tym problem, drudzy nie.
23-07-2012 18:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
Tak, albo jest to błąd albo ich kolejny chory pomysł jeśli chodzi o usunięcie możliwości komentowania własnego kanału, a co do wypowiedzi Gimpera odnośnie usuwania konta google+ to pomaga to ale wówczas gdy nie możemy dodawać odpowiedzi do komentarzy bo z kanałem to już inna sprawa. I miejmy nadzieję ze te "zmiany" na kanale są tylko tymczasowe i zostanie przywrócona możliwość komentowania własnego kanału bo jak nie to będzie wojna jak z ACTA :D
(This post was last modified: 23-07-2012 23:06 by Precelek20.)
23-07-2012 23:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
@up Bez przesady. Tak samo wiele osób uważa, że stary wygląd kanału był lepszy, ale żeby walczyć o jego przywrócenie? Chociaż zgodzę się, że YT z tymi zmianami nie idzie w dobrym kierunku.
(This post was last modified: 24-07-2012 08:21 by Elwood.)
24-07-2012 08:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
@up

To był joke :/ Ale jednak dobrze by było jak by to przywrócili z powrotem.
24-07-2012 21:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Powolna śmierć czatu kanału?
YouTube kolejny raz pragnął coś "zedytować". Ewidentnie chcieli zmienić okienka. Jak widać przy zmianie popsuły się komentarze, a z tym wyświetlacz. Nie będę wspominać już o wyświetlaczu filmów w Google Chrome. Choć nie wiem czy w Mozilla Firefox też jest ten błąd. Ale Google idzie w coraz gorszym kierunku. Tyle ode mnie.
07-08-2012 00:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Opinia na temat kanału Soczek 1 839 13-08-2012 19:21
Last Post: appareil

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5