Post Reply 
Programy do nagrywania - który najlepszy?
Author Message
Ragusik Offline
*

Posts: 1
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #21
Bandicam vs Dxtory
Siemka

Mam pytanie, otóż czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czym różnią się oba programy i który jest lepszy :) Z góry dzięki

Sorki za błędy pisze z telefonu :D

Bo DOKŁADNIE POD TYM TEMATEM wcale nie wisi sobie taki o programach do nagrywania. 20% i scalenie.
(This post was last modified: 12-08-2012 18:32 by appareil.)
12-08-2012 16:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Bandicam vs Dxtory
Dxtory według mnie, może trochę trudny do opanowania, ale pozwala na wybranie kodeka w którym można nagrywać, poza tym możesz nagrywać dwie ścieżki oddzielnie więc możesz spokojnie nagrać mikrofon oddzielnie jak i dźwięk z gry, szczególnie jest to ważne kiedy chcesz odszumić dźwięk z mikrofonu. Poza tym możesz poprzez Dxtory streamować, oczywiście potrzebujesz do tego np. XSplita.
12-08-2012 17:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nempik7 Offline
*

Posts: 6
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Programy do nagrywania - który najlepszy?
Fraps byłby dobry, gdyby nie ten jego rozmiar. Dużo zajmuje po zapisaniu. - Nadaje się do krótkich filmików. Słyszałem też o niejakim Action, podobno lepszy niż fraps, ale nie wiem... Google...
12-08-2012 19:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Programy do nagrywania - który najlepszy?
(12-08-2012 19:10 )Nempik7 Wrote:  Fraps byłby dobry, gdyby nie ten jego rozmiar. Dużo zajmuje po zapisaniu. - Nadaje się do krótkich filmików. Słyszałem też o niejakim Action, podobno lepszy niż fraps, ale nie wiem... Google...

Dysk 500 Gb i spokojnie ci starczy miejsca na nagrania w Full HD, to nie jest chyba jakiś spory wydatek.
12-08-2012 19:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Programy do nagrywania - który najlepszy?
Najlepsze programy to Fraps i Bandicam. Lecz Fraps ma taką wadę, że nie nagrywa gier z niektórych emulatorów, a bandicam daje sobie z tym radę. Bandicam nagrywa pliki skompresowane, a jak ktoś ma wolniejszego neta no to przesyłanie 10 minutowego filmu niestety idzie przez 1h-2h. Jak Fraps nagra pliki skompresowane to rendering w SVP11 trwa jakieś pół godziny renderowania 10 minutowego filmu (Zależy od kompa). Kolejna sprawa to klatkowanie. Oczywiście - Fraps ma bardzo duże lagi, ale to jest jak najbardziej wina kompa oraz dysku. Fraps nagrywa niestety bardzo dużo ważące pliki, lecz z lepszą jakością. Bandicam nie klatkuje się tak bardzo, nagrywa dobrą jakość, lecz przez to że nagrywa od razu skompresowane materiały będą problemy czasowe z Uploadem. Osobiście wolę nie testować innych programów niż Fraps i Bandicam, bo one mają parę błędów, lecz bardzo psujące nasz materiał.
17-08-2012 08:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
maskowski Offline

Posts: 2
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Programy do nagrywania - który najlepszy?
Fraps - używam od wielu lat. Świetnie nagrywa poradniki komputerowe w szczególności + głos. Testowałem ich kilka, ale żaden tak świetnie się nie sprawdził.
17-08-2012 09:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lowo Offline

Posts: 11
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
(31-07-2012 20:47 )Parada Wrote:  Tak jak w temacie, który program do nagrywania obrazu z gier jest najlepszy i na który program karta pobytu najlepiej wydać pieniądze. Ciekawi mnie po prostu ten temat, ponieważ już sam nie jestem który program góruje w dzisiejszych czasach

P.S Nie wiedziałem w jakim dziale miałem napisać ten temat, więc stwierdziłem, że najlepiej wrzucić to do Dyskusje, przy okazji na pewno nie jestem jedyną osobą, którą interesują te programy.

Alcochol 120% z darmowych a z komercyjnych Nero ;)
23-08-2012 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
(23-08-2012 21:35 )lowo Wrote:  
(31-07-2012 20:47 )Parada Wrote:  Tak jak w temacie, który program do nagrywania obrazu z gier jest najlepszy i na który program karta pobytu najlepiej wydać pieniądze. Ciekawi mnie po prostu ten temat, ponieważ już sam nie jestem który program góruje w dzisiejszych czasach

P.S Nie wiedziałem w jakim dziale miałem napisać ten temat, więc stwierdziłem, że najlepiej wrzucić to do Dyskusje, przy okazji na pewno nie jestem jedyną osobą, którą interesują te programy.

Alcochol 120% z darmowych a z komercyjnych Nero ;)

Od kiedy te programy nagrywają obraz z gry... ?
23-08-2012 22:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
(23-08-2012 21:35 )lowo Wrote:  
(31-07-2012 20:47 )Parada Wrote:  Tak jak w temacie, który program do nagrywania obrazu z gier jest najlepszy i na który program karta pobytu najlepiej wydać pieniądze. Ciekawi mnie po prostu ten temat, ponieważ już sam nie jestem który program góruje w dzisiejszych czasach

P.S Nie wiedziałem w jakim dziale miałem napisać ten temat, więc stwierdziłem, że najlepiej wrzucić to do Dyskusje, przy okazji na pewno nie jestem jedyną osobą, którą interesują te programy.

Alcochol 120% z darmowych a z komercyjnych Nero ;)

Pomyliłeś programy do nagrywania gier z programami do nagrywania obrazów na płyty CD-DVD ..
24-08-2012 09:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Fraps vs Bandicam vs Mirillis Action! - Który najlepszy ?
(24-08-2012 09:23 )Empirator Wrote:  
(23-08-2012 21:35 )lowo Wrote:  
(31-07-2012 20:47 )Parada Wrote:  Tak jak w temacie, który program do nagrywania obrazu z gier jest najlepszy i na który program karta pobytu najlepiej wydać pieniądze. Ciekawi mnie po prostu ten temat, ponieważ już sam nie jestem który program góruje w dzisiejszych czasach

P.S Nie wiedziałem w jakim dziale miałem napisać ten temat, więc stwierdziłem, że najlepiej wrzucić to do Dyskusje, przy okazji na pewno nie jestem jedyną osobą, którą interesują te programy.

Alcochol 120% z darmowych a z komercyjnych Nero ;)

Pomyliłeś programy do nagrywania gier z programami do nagrywania obrazów na płyty CD-DVD ..

Tak to właśnie jest jak ktoś nie przeczyta tematu od początku do końca i potem ludzie właśnie wypisują głupoty, albo by nabić sobie posta.
24-08-2012 11:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.355 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.814 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Kliki myszką podczas nagrywania john 15 5.381 21-10-2012 19:07
Last Post: Kranczer
  Złe otoczenie do nagrywania MurzyNownia 5 1.646 01-07-2012 03:03
Last Post: bezelo
  Rozdzielczość w grze podczas nagrywania. Mystic44 5 3.314 19-08-2011 20:04
Last Post: vlodek2532

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5