Post Reply 
Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Author Message
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
(12-08-2012 11:41 )Gimper Wrote:  
(12-08-2012 11:29 )Meloonikk Wrote:  Bo to co mówiłem w audiologu stawiało jego opinię w negatywnym świetle, więc wolał to po prostu odrzucić.
Z tego co posłuchałem to Panda także mówił że elo hell nie istnieje, i że na każdym elo zdarzają się słabi gracze i trolle. Po prostu przedstawił to krócej i składniej niż w twoim audiologu, aczkolwiek nie powinien być to powód do bana. Myślę że jest po prostu przewrażliwiony na punkcie osób chcących się (w jego mniemaniu) na kimś wybić, nuff said.

Ahh gimperze jeżeli jeszcze przeczytasz tego posta to poznasz prawdę :)
Nie dodał swojego filmu jako odpowiedź wideo tylko reklamował swój filmik pod moimi. Kiedy dałem komentarz tłumaczący sprawę pod jego filmikiem to go skasował. Gdyby napisał do mnie na priv lub ostatecznie dodał filmik jako dp wideo to nie byłoby problemu, ale reklamowania się nie będe tolerował. Tym bardziej ze strony osoby porkoju melonika, który mówi np. "No nie wiem *pierd buzią* " "Randomowa słowa *pierd buzią*". I'm tierd of this shit >.> Nie wiem czemu wgl zrobił o tym temat na forum, widać chłopak musi się dowartościować i zwrócić na siebie uwagę skoro na jego filmiki nikt owej uwagi nie zwraca.


+ Przynajmniej dla mnie robienie filmiku i czytanie pkt. z kartki nie jest najlepszym pomysłem. Jak sie ma pojęcie na dany temat to można brać wszystko z "głowy", a nie zbierać lewe informacje na troll forach typu lol.pl gdzie jak jedna osoba mająca 2.5k elo powie, że gangplank to cudny (wgl) adCarry bo parley strzela na odległość to każdy uwierzy.


+2
Co do tego meczu corkim nie było 0/2/2 tylko 2/3/1, ale tego nie będę Ci mieć za złe. Może masz wadę wzroku. I w dodatku jeżeli twój team w lolu lami to nie obejdzie sie bez śmierci nawet jeżeli z lane wychodzi się z 2/0.


YAFUD
(This post was last modified: 13-08-2012 00:30 by MistPanda.)
13-08-2012 00:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Meloonikk Offline
*

Posts: 37
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
(13-08-2012 00:03 )MistPanda Wrote:  
(12-08-2012 11:41 )Gimper Wrote:  
(12-08-2012 11:29 )Meloonikk Wrote:  Bo to co mówiłem w audiologu stawiało jego opinię w negatywnym świetle, więc wolał to po prostu odrzucić.
Z tego co posłuchałem to Panda także mówił że elo hell nie istnieje, i że na każdym elo zdarzają się słabi gracze i trolle. Po prostu przedstawił to krócej i składniej niż w twoim audiologu, aczkolwiek nie powinien być to powód do bana. Myślę że jest po prostu przewrażliwiony na punkcie osób chcących się (w jego mniemaniu) na kimś wybić, nuff said.

Ahh gimperze jeżeli jeszcze przeczytasz tego posta to poznasz prawdę :)
Nie dodał swojego filmu jako odpowiedź wideo tylko reklamował swój filmik pod moimi. Kiedy dałem komentarz tłumaczący sprawę pod jego filmikiem to go skasował. Gdyby napisał do mnie na priv lub ostatecznie dodał filmik jako dp wideo to nie byłoby problemu, ale reklamowania się nie będe tolerował. Tym bardziej ze strony osoby porkoju melonika, który mówi np. "No nie wiem *pierd buzią* " "Randomowa słowa *pierd buzią*". I'm tierd of this shit >.> Nie wiem czemu wgl zrobił o tym temat na forum, widać chłopak musi się dowartościować i zwrócić na siebie uwagę skoro na jego filmiki nikt owej uwagi nie zwraca.


+ Przynajmniej dla mnie robienie filmiku i czytanie pkt. z kartki nie jest najlepszym pomysłem. Jak sie ma pojęcie na dany temat to można brać wszystko z "głowy", a nie zbierać lewe informacje na troll forach typu lol.pl gdzie jak jedna osoba mająca 2.5k elo powie, że gangplank to cudny (wgl) adCarry bo parley strzela na odległość to każdy uwierzy.


+2
Co do tego meczu corkim nie było 0/2/2 tylko 2/3/1, ale tego nie będę Ci mieć za złe. Może masz wadę wzroku. I w dodatku jeżeli twój team w lolu lami to nie obejdzie sie bez śmierci nawet jeżeli z lane wychodzi się z 2/0.


YAFUD

LoL`d, tona kłamstw, ale kutfa nie mam jak Ci tego udowodnić, choć kłamiesz i to jak pies. Co do 2-giego może faktycznie było 2/3/1, ale z lane wyszedłeś 0/2 z tego co pamiętam :*
13-08-2012 09:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Skończył Ci się pomysły więc kłamię ? +1
So young so naive.
13-08-2012 16:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kurek90 Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Ludzie, teraz hejterów będzie jeszcze więcej. Internet im na to zezwala! A dokładniej chodzi o pozorne poczucie anonimowości.

Mam nowe hobby - liczby , numerologia ! Teraz temu chcę się w całości poświęcić ;)
13-08-2012 16:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Quote:Ludzie, teraz hejterów będzie jeszcze więcej
Kogo? ;> Zdefiniuj hejtera.
13-08-2012 17:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MistPanda Offline
*

Posts: 19
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Szkoda, że pokazanie skrzynki odbiorczej nie będzie dobrym kontr argumentem no bo przecież mogłem edytować w photoshopie :<
13-08-2012 19:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
(13-08-2012 17:08 )apparatus Wrote:  
Quote:Ludzie, teraz hejterów będzie jeszcze więcej
Kogo? ;> Zdefiniuj hejtera.


Hejter - idiota, któremu nudzi się na tyle, że kreuje różne teorie spiskowe wokół ludzi, którzy są tak naprawdę nieważni. Z niewiadomych przyczyn podnieca go obserwowanie ich dzieł, które rzekomo są do dupy, jednak zorientowany wokół nich jest lepiej niż niejeden fanboj. Zawsze jest na czasie ze wszystkimi nowinkami na temat osoby, którą "hejtuje". Robi to z czystej nudy, braku własnego życia lub po prostu takie ma hobby, jednak NASA jeszcze tych informacji nie potwierdziło.

Ale oczywiście tutaj takich ludzi nie ma, bo hejterzy nie istnieją :)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
13-08-2012 23:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
yahoo Wrote:Hejter - idiota, któremu nudzi się na tyle, że kreuje różne teorie spiskowe wokół ludzi, którzy są tak naprawdę nieważni.
Herp derp, to doprawdy zajmujące. Oraz przewrotne w wydźwięku.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
14-08-2012 00:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Bo nie ma. Z reguły to troll (który w twoim przypadku się udał, patrz: inwektywy) albo ktoś wyjątkowo poważnie biorący Internet i to, co ludzie w nim mówią. Czasem zdarzy się jakiś zazdrośnik, podejrzewam że i konkurencja może się czasem w coś takiego bawić.
14-08-2012 05:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Ja się zgadzam z wami, że masa osób uważa ludzi, którzy tylko negatywnie się wypowiedzą pod ich filmem, za hejterów, sam zostałem tak nazwany przez parę osób, a jedyne co zrobiłem to skrytykowałem ich zdanie, które powiedzieli we vlogu. Jednak dla mnie hejterzy istnieją, jeżeli ktoś pisze pod filmem Kiny "ty gruba świnio" to w moim skromnym mniemaniu jest hejterem, bo ani to krytyka, ani jakaś zabawna uwaga. I nie chodzi mi o trolle, które też takie rzeczy piszą. Powiedzmy, że na 100 osób nazwanych hejterami, jedna nim jest ;).

Na forum jest temat o tym jak Rock z Jojem pojechali sobie do USA. I co tam można wyczytać? "Pojechali na żywioł riders, a nawet motorem nie jeżdżą!!!11111", "rock nie ma kasy, a sobie gry kupuje i jeździ po świecie!!!!!111".

Być może w waszym słowniku nie jest to hejterstwo, ok, może to zwykły debilizm. Nawet słynny "hejter" Wan1mas wyśmiał te spekulacje na temat tego co RR tam robią.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 14-08-2012 10:15 by yahoo.)
14-08-2012 10:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5