Poll: Która z tych samochodówek jest wg Ciebie najlepsza?
Burnout: Paradise
Need For Speed: Hot Pursuit
Test Drive Unlimited 2
[Show Results]
 
Post Reply 
Scigałki szukam (Burnout vs. Need For Speed vs. Test Drive)
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Scigałki szukam (Burnout vs. Need For Speed vs. Test Drive)
Alright. Ostatnio mnie naszła ochota, żeby pograć w jakąś samochodówkę.
Od razu wyróżniłem trzy tytuły: Burnout: Paradise, Need For Speed: Hot Pursuit oraz Test Drive Unlimited 2. Tak, wiem, że istnieją inne gry samochodowe, ale zależy mi na open-worldzie.

Jeżeli chodzi o grafikę, to wszystko mi jedno, naprawdę. Nie obchodzi mnie, która gra ma lepsze modele samochodów itp.

Audio - również wszystko mi jedno (chociaż jazda Ferrari w TDU przy Rajdzie Walkirii... priceless).

Model jazdy - szczerze mówiąc, bardziej podoba mi się symulacyjny model jazdy (argh, nie uniknąłem powtórzenia) niczym w TDU, niż ten zręcznościowy z Need For Speedów (o Burnoucie nie wspominając).

Generalnie więc najbliżej mi do zakupu TDU2, ale chciałbym jeszcze poprosić Was o radę. Co o tym myślicie? Która z tych gier jest według Was najlepsza?
15-08-2012 08:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Scigałki szukam (Burnout vs. Need For Speed vs. Test Drive)
TDU2 nie ma dobrego modelu jazdy, jest to jedna z największych mu wytykanych wad. Przynajmniej nie tak dobrego, jak pierwsze TDU. Jeśli w nie nie grałeś, to polecam "jedynkę". Na NFS-a od Criteriona nie warto stawiać, bo to istny Wipeout pod przykrywką gry samochodowej. I w singlu stosuje rozwiązania, które sprawdzają się raczej w grze wieloosobowej, a nie w trybie dla pojedynczego gracza.
Burnout jest dobry, bo nie udaje jak NFS w miarę realistycznej gry wyścigowej, przyjemna sieczka na samochody, z dobrym multi.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
15-08-2012 08:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Scigałki szukam (Burnout vs. Need For Speed vs. Test Drive)
Jeżeli chcesz pograć w DOBRĄ samochodówkę sięgnij po Need For Speed. Burnout jest okropnie nudny i rozgrywka wygląda cały czas tak samo z małą przerwą na zmianę samochodu.
W TDU nie grałem to się nie wypowiem...
22-08-2012 08:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Szukam Internetu Toshi 10 2.259 19-01-2013 23:59
Last Post: amakuzax
  Szukam Mirillis Action Serial Key TheNeVdi 1 3.613 25-08-2012 23:54
Last Post: ADominacja

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5