Post Reply 
Bezdomny Jasiu
Author Message
LogCase Offline
*

Posts: 42
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #61
RE: Bezdomny Jasiu
Miejmy nadzieję, że ta kasa faktycznie pójdzie jak to określił sam banan "Na nowy start", a nie na kolejnego iphona.

[Image: 79fec8ce4e981eceb0175643776712b9.png?1346698932]
31-08-2012 13:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #62
RE: Bezdomny Jasiu
Ooo jestem smutny kolorowy mnie zblokował na fb za to: http://www.msw.gov.pl/portal/pl/88/265/
31-08-2012 16:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: Bezdomny Jasiu
Ja to bym się cieszył, gdyby mnie zablokował.
31-08-2012 16:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Terratron Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #64
RE: Bezdomny Jasiu
(31-08-2012 16:47 )kubn2 Wrote:  Ooo jestem smutny kolorowy mnie zblokował na fb za to: http://www.msw.gov.pl/portal/pl/88/265/

Przyganiał kocioł garnkowi... Pan ma pisemne pozwolenie od Valve na wrzucanie reklam do filmów z Counter Strike: Global Offensive? A to trzeba?

[Image: 121_1.png]

Co do tematu. Osobiście nie mam pobudek aby kogoś BEZPODSTAWIE uważać za złodzieja, bądź innego ładjdaka. Dopóki każdy będzie patrzył na każdego, jak na przestępce, to w tym kraju nigdy nie będzie choć trochę normalnie. Być sceptycznym dobra rzecz, ale tylko wtedy, kiedy ma się jakieś poszlaki, czy fakty. Tak to przynajmniej działa w nauce.
(This post was last modified: 31-08-2012 17:00 by Terratron.)
31-08-2012 16:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: Bezdomny Jasiu
(31-08-2012 16:57 )Terratron Wrote:  
(31-08-2012 16:47 )kubn2 Wrote:  Ooo jestem smutny kolorowy mnie zblokował na fb za to: http://www.msw.gov.pl/portal/pl/88/265/

Przyganiał kocioł garnkowi... Pan ma pisemne pozwolenie od Valve na wrzucanie reklam do filmów z Counter Strike: Global Offensive? A to trzeba?
hahahhahahahahahhah huhuhuhuhuuhuhuhuhu dobre! dzięki za poprawienie humoru.

Powiem Ci tak 95% osób nagrywających na YT nie ma tego pozwolenia, ale firmy NIC z tym nie robią dlaczego? Bo jest to świetna reklama dla ich produktu. I reklamy wrzucane na ich filmy można traktować jako wynagrodzenie. Jest to coś jak rozdawanie ulotek o jakiejś firmie, a taka firma nam tego nie zleciła robimy to bo lubimy. Ukażą nas za to? NIE Bo jest to świetna darmowa reklama dla Ich firmy.
31-08-2012 17:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Terratron Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: Bezdomny Jasiu
(31-08-2012 17:01 )kubn2 Wrote:  
(31-08-2012 16:57 )Terratron Wrote:  
(31-08-2012 16:47 )kubn2 Wrote:  Ooo jestem smutny kolorowy mnie zblokował na fb za to: http://www.msw.gov.pl/portal/pl/88/265/

Przyganiał kocioł garnkowi... Pan ma pisemne pozwolenie od Valve na wrzucanie reklam do filmów z Counter Strike: Global Offensive? A to trzeba?
hahahhahahahahahhah huhuhuhuhuuhuhuhuhu dobre! dzięki za poprawienie humoru.

Powiem Ci tak 95% osób nagrywających na YT nie ma tego pozwolenia, ale firmy NIC z tym nie robią dlaczego? Bo jest to świetna reklama dla ich produktu. I reklamy wrzucane na ich filmy można traktować jako wynagrodzenie. Jest to coś jak rozdawanie ulotek o jakiejś firmie, a taka firma nam tego nie zleciła robimy to bo lubimy. Ukażą nas za to? NIE Bo jest to świetna darmowa reklama dla Ich firmy.

Pytaniem jest czy debilowanie na ekranie jest najlepszą reklamą dla wydawcy, tudzież twórcy. Niemniej jednak zgodziłeś się na takie traktowanie zatwierdzając umowę przy okazji instalacji gry. Z punktu widzenia prawa, łamiesz je. Tak samo imbecylną rzeczą jest obok podatku dochodowego, opodatkowanie zbiórek publicznych. Już w prawie rzymskim mówiono, że dwa razy za tą samą zbrodnię się nie każe. Widzisz analogię? Bo jeśli nie to polecam wyłączyć komputer i przejść się dotlenić, a jeśli chcesz donosić, to zacznij od odpowiedniego papieru na samego siebie :-)
(This post was last modified: 31-08-2012 17:14 by Terratron.)
31-08-2012 17:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #67
RE: Bezdomny Jasiu
(31-08-2012 17:07 )Terratron Wrote:  
(31-08-2012 17:01 )kubn2 Wrote:  
(31-08-2012 16:57 )Terratron Wrote:  
(31-08-2012 16:47 )kubn2 Wrote:  Ooo jestem smutny kolorowy mnie zblokował na fb za to: http://www.msw.gov.pl/portal/pl/88/265/

Przyganiał kocioł garnkowi... Pan ma pisemne pozwolenie od Valve na wrzucanie reklam do filmów z Counter Strike: Global Offensive? A to trzeba?
hahahhahahahahahhah huhuhuhuhuuhuhuhuhu dobre! dzięki za poprawienie humoru.

Powiem Ci tak 95% osób nagrywających na YT nie ma tego pozwolenia, ale firmy NIC z tym nie robią dlaczego? Bo jest to świetna reklama dla ich produktu. I reklamy wrzucane na ich filmy można traktować jako wynagrodzenie. Jest to coś jak rozdawanie ulotek o jakiejś firmie, a taka firma nam tego nie zleciła robimy to bo lubimy. Ukażą nas za to? NIE Bo jest to świetna darmowa reklama dla Ich firmy.

Pytaniem jest czy debilowanie na ekranie jest najlepszą reklamą dla wydawcy, tudzież twórcy. Niemniej jednak zgodziłeś się na takie traktowanie zatwierdzając umowę przy okazji instalacji gry. Z punktu widzenia prawa, łamiesz je. Tak samo imbecylną rzeczą jest obok podatku dochodowego, opodatkowanie zbiórek publicznych. Już w prawie rzymskim mówiono, że dwa razy za tą samą zbrodnię się nie każe. Widzisz analogię? Bo jeśli nie to polecam wyłączyć komputer i przejść się dotlenić.

Z punktu widzenia prawa łamię je? Podaj mi paragraf z chęcią postudiuję.
Gdybym takowe prawo łamał Rock, Rojo, CTSG, Wonziu, i masa innych ludzi BY NIE ISTNIAŁA. Bo już by dawno siedzieli za kratkami, anie siedzą.
Czyli twitch.tv łamie prawo? Ponieważ streamuje się tam w 99% gry (nie raz króliki xd), a twitch z początku czyli ktoś bez partnera nakłada reklamy na streamy z gier wiec wtedy twitch.tv łamie prawo i to na naprawdę sporą skalę. Tobie radzę się dotlenić ;) Ponieważ gry nie udostępniam innym.

P.S Teraz już wiem kto mi daje notorycznie jedną łapkę w dół pod filmami :)
31-08-2012 17:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #68
RE: Bezdomny Jasiu
Quote:Rock, Rojo, CTSG, Wonziu

A kto z nich nie jest partnerem jakiejś sieci?

Quote:masa innych ludzi

Papka papla, bezsensowne gadanie. ;)
(This post was last modified: 31-08-2012 17:17 by Rangy.)
31-08-2012 17:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #69
RE: Bezdomny Jasiu
(31-08-2012 17:16 )Rangy Wrote:  
Quote:Rock, Rojo, CTSG, Wonziu

A kto z nich nie jest partnerem jakiejś sieci?

Ta dam niespodzianka.
Rojo i CTSG są jak by to powiedzieć należą do oficjalnego partnera którego kiedyś dawało YT.
Ta dam Wonziu zrezygnował z Adama Michnika i przeszedł na oficjalnego partnera YT.

Your argument is invalid.
31-08-2012 17:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Terratron Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #70
RE: Bezdomny Jasiu
kubn2 Wrote:Z punktu widzenia prawa łamię je? Podaj mi paragraf z chęcią postudiuję.
Gdybym takowe prawo łamał Rock, Rojo, CTSG, Wonziu, i masa innych ludzi BY NIE ISTNIAŁA. Bo już by dawno siedzieli za kratkami, anie siedzą.
Czyli twitch.tv łamie prawo? Ponieważ streamuje się tam w 99% gry (nie raz króliki xd), a twitch z początku czyli ktoś bez partnera nakłada reklamy na streamy z gier wiec wtedy twitch.tv łamie prawo i to na naprawdę sporą skalę. Tobie radzę się dotlenić ;) Ponieważ gry nie udostępniam innym.

P.S Teraz już wiem kto mi daje notorycznie jedną łapkę w dół pod filmami :)

Otóż to. Wystarczy zajrzeć w umowę licencyjną zawieraną z użytkownikiem przy okazji instalacji. To takie okienko, którego nikt nigdy nie czyta i z automatu kilka dalej. To fragment pierwszej z brzegu:

EULA Wrote:Game in conjunction with the Service for your noncommercial entertainment purposes only, subject to the terms of Section 2© below; and © to make and distribute copies of the Game to other potential users free of any charge for use solely on the Service.

Prawo o ile nie nadąża za czasami i trendami jest nie tyle bezużyteczne, ale po prostu głupie. Ja Cię nie potępiam za monetyzację, a głupotę i krótkowzroczność. Stwierdzam fakt, jak to wygląda z punktu prawnego. Chyba, że w umowie punkty są zawarte inaczej, jak np. w MineCrafcie:

EULA Wrote:Any tools you write for the game from scratch belongs to you. Other than commercial use (unless specifically authorized by us in our brand and assets usage guidelines - for instance you are allowed to put ads on your YouTube videos containing Minecraft footage)

Żyjemy w kulturze remiksu. Bezsensowne prawo nic nie wnosi, a jedynie tworzy kłopoty. Np. ze zbiórkami publicznymi. A wracając na moment do łapek-srapek. Szkoda byłoby mi czasu, aby jak debil bez życia wchodzić w kolejny film i dodawać idiotyczny komentarz, czy wyrażać swoją opinie metodą oceny. Nie podoba mi się. Nie oglądam. Ot taka zdrowa filozofia.

P.S.
Ktoś kto należy do sieci partnerskiej np. Agory, bo do takich druków udało mi się dotrzeć, ma wpisany punkt, że wrzuca coś na własną odpowiedzialność, a YouTube mu krzywdy nie robi i wszystko z pokorą akceptuje, dopóki nie odezwie się i nie wniesie skargi jakiś pan Kotick, czy inny jegomość.
(This post was last modified: 31-08-2012 17:30 by Terratron.)
31-08-2012 17:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5