Post Reply 
Zbieram na komputer
Author Message
redd Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #91
RE: Zbieram na komputer
(03-09-2012 00:02 )CTSG Wrote:  Niezła hipokryzja. Kamila S. poznałem jakieś 1,5 roku temu, kiedy to pojawił się na serwerze Minecrafta na którym grałem. Szybko zraził do siebie większość znajomych, bo na pierwszy rzut oka było widać, że koleś zwęszył interes i ma niesamowite parcie na przyciągnięcie nowych widzów. Nawet nie starał się udawać, że gra mu się podoba.

- Narzeka na Minecrafta - jakiś czas potem sam zaczyna go nagrywać, co teraz tłumaczy "promocją serwera"

- Jęczy, że go hejtują - po czym sam wyzywa każdego kto się z jego opinią nie zgadza od kur*w i gimbusów

W jego przypadku "hipokryzja" to domena i drugie imię.
03-09-2012 00:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #92
RE: Zbieram na komputer
Witam! To mój pierwszy post na forum, ale nie zdzierżyłem już tego co robi Kamilek i jego widzowie. Oglądnąłem sobie film Kamila o Minecrafcie i atencyjnych kur**ch. I postanowiłem sobie trochę pogadać z widzami Scheichta. Niestety, nic do nich nie docierało. Uznając za bezcelowe dalszą rozmowę pod filmem Kamila, wszedłem na filmik Negatywa. I wtedy rozpętało się piekło. Podjudzona armia Kamilka bombardowała filmik masą idiotycznych komentarzy. Nielicznie inteligentni ludzie, dzielnie stawiali czoła tej zdziczałej bandzie (Kamil mówił, że większość jego widzów ma 16 lub 17 lat a w komentarzach zachowywali się jak grupa orangutanów z zespołem wściekłych krów). Postanowiłem wrócić do filmu pana Scheichta. Tam napisał coś takiego:

Kocham Was wszystkich za wsparcie. Widzicie? Nie zawsze 1 na 10 równa się z przegraną. Niech polski YouTube zacznie się ogarniać i jeśli ktoś robi Minecraft to niech się chociaż do tego przykłada i robi to fajnie, a nie wrzuca pierwsze lepsze gówno bez przygotowania. No i niech każdy pilnuje swojego kanału, zamiast obgadywać ludzi i rozpoczynać niepotrzebne wojny!

Postanowiłem napisać mu, kto właściwie wywołuje niepotrzebne wojny i, że jego zachowanie nie pomaga w ogarnięciu się polskiego YouTuba. Na odsiecz Kamilowi przybył także sam Rock Alone! Napisał coś o tym, że gówniarze nie mają szacunku, żeby lepiej siedzieć na swoim kanale i nie robić filmików o innych. Jemu też coś bąknąłem o tym, że kiedyś zrobił filmik o Quasandzie więc jest poniekąd hipokrytą (co wiadomo nie od dziś). Ale mimo mojej grzeczności w pisaniu komentarza dostałem bloka. Tak po prostu, bez słowa wyjaśnienia. Pozostaję mi czekać na to co zrobi Scheicht. Aha i pojawiła się także.... Obsesyjna Ośmiorniczka! Podał on Kamilowi definicję żebraka, która pasowała do niego jak ulał. Ale najbardziej "szczery" i "lojalny" Youtuber nie może być żebrakiem, prawda? On tylko zbiera około 7000 tysięcy na zupełnie niepotrzebny mu laptop, który miał posłużyć celom charytatywnym! Jak możemy być wobec niego tak okrutni?

PS: Okazało się, że mam też bana na fejsie! Uważajcie zatem dzielni poszukiwacze prawdy! Jeden błąd, a Kamilek da wam bana na internet! Na szczęście dysponując siatką multikont na YT i na Fejsie dostałem się z powrotem do zakątku Kamila. Nie omieszkał się on pochwalić, jak dzielny Rock Alone walczy z gówniarzami i hejterami na YouTubie!

   

Kliknijcie na obrazeczek, bo zuploadował się mały niczym moja wiara w słowa Scheichta.
(This post was last modified: 03-09-2012 01:35 by Qwertyliusz.)
03-09-2012 01:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #93
RE: Zbieram na komputer
Wyjaśni ktoś czemu wczoraj miałem 150:15(lub podobnie, ale stosunek 10:1) łapek przy filmiku o Scheicht'cie, a teraz 185:230 + mnóstwo komentarzy? Bo ja nie rozumiem skąd w ciągu jednej nocy przybyło tyle fapboyów. D:
03-09-2012 06:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KlawaQwerty Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #94
RE: Zbieram na komputer
Wszystko zawarte w tych 4 komentarzach i nie ma znaczenia w tym przypadku, że napisał to jakiś karachanowiec.

http://www.youtube.com/watch?v=KqU7RlE3K...1_J2nAOlyM
03-09-2012 07:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #95
RE: Zbieram na komputer
(03-09-2012 06:14 )Kefrus Wrote:  Wyjaśni ktoś czemu wczoraj miałem 150:15(lub podobnie, ale stosunek 10:1) łapek przy filmiku o Scheicht'cie, a teraz 185:230 + mnóstwo komentarzy? Bo ja nie rozumiem skąd w ciągu jednej nocy przybyło tyle fapboyów. D:

Cóż, ja mam bardzo podobnie :P Było pod moim filmem ok. 35 minusów, minęła noc i jest ich prawie 2 razy tyle :P Szkoda, że ludzie biorą sobie za przykład pazernych na kasę żebraczków nie potrafiąc samemu ruszyć mózgiem i zrozumieć, że te ich dotacje wcale nie są potrzebne im do życia :)
03-09-2012 07:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
senegha12 Offline
*

Posts: 34
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #96
RE: Zbieram na komputer
karachanowiec dobrze gada, polac mu.

Onga Onga Onga, laski lubią pstrąga
03-09-2012 07:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #97
RE: Zbieram na komputer
Ach, Ci gówniarze bez szacunku, tylko krytykować potrafią.
BTW Strasznie zabawne jest, jak bardzo Kamila dupa boli że mimo tych swoich 3 czy 4 lat działalności na YT kanały Minecraftowe w pół roku przeskakują go znacznie w wyświetleniach i ilości widzów. No i jeszcze unoszenie się tym że on wkłada więcej pracy w montaż. Szczerze, co z tego skoro materiały minefagów pewnej grupie odbiorców ogląda się przyjemniej? Ciekaw jestem co dalej z tego wyniknie.

[Image: t43eX.jpg]
03-09-2012 08:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #98
RE: Zbieram na komputer
(03-09-2012 08:13 )Gimper Wrote:  Ciekaw jestem co dalej z tego wyniknie.

Ciężko się nie domyśleć. Albo usunie dotacje na swojego kompa nowego albo dalej będzie wojował swoim przekrzywionym laserem...
03-09-2012 08:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #99
RE: Zbieram na komputer
(03-09-2012 08:23 )Empirator Wrote:  
(03-09-2012 08:13 )Gimper Wrote:  Ciekaw jestem co dalej z tego wyniknie.

Ciężko się nie domyśleć. Albo usunie dotacje na swojego kompa nowego albo dalej będzie wojował swoim przekrzywionym laserem...

Usunie? :D Oj nie, to nie możliwe. Kamilek pokazał już, że on tu jedyny ma rację, a jak dostał jeszcze poparcie Rocka to już w ogóle jest święty i nie zawodny :D

Najlepsze jest to, że pod filmami przeciwko jego zachowaniu zaczyna coraz bardziej zwiększać się ilość jego fanów, którzy bluzgają w każdą stronę. Nie martwcie się jednak. Nadszedł rok szkolny, a więc jego dzieci muszą iść do podstawówki i nie będą miały czasu na internet :)
03-09-2012 08:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #100
RE: Zbieram na komputer
A od kiedy to szkoła przeszkadza w dostępie do internetu? Najbardziej uparci będą bronić Kamila przez GPRS.
03-09-2012 09:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5