Post Reply 
Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Author Message
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Moim skromnym zdaniem wybicie się, to nie jest trzepanie pieniążków na miliardowej ilości fanboy'ów, którzy są na każde skinienie, a posiadanie rosnącej liczby aktywnych subskrybentów. I wybicie się przez tą całą hordę MAJNKRAFTÓW jest chyba niemożliwe. Chyba, że elita YT z niewiadomych przyczyn przestanie nagrywać, a cały YT zrobi wielkie formatowanie, przeczesywanie, selekcjonowanie i usuwanie filmików niegodnych.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
(This post was last modified: 07-10-2012 20:11 by Miwoli.)
07-10-2012 20:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Trailer1337 Offline
*

Posts: 2
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Dziwne, że ja jakoś problemu z wybiciem się nie mam. Mam prawie 1000 Widzów, nie sądzę, że to dużo, ale cały czas dostaję ich dość pokaźną ilość. Początki miałem takie jak Wy, ale nie narzekałem, że nikt mnie nie ogląda itp. Zamiast patrzeć się cały czas na licznik widzów powinniście szukać poradników, programów itp, które pomogą wam poprawić jeszcze bardziej wasze materiały na YT. Rozumiem, że w porównaniu do takiego Skkf, to ja nie mam nic. [ciach] prędzej ciężej dostać się na Kwadratową Masakrę, czy zagrać z Np: Skkf, xMandzio itp. Niż się wybić, bo oni zapewne Cię oleją, bo jesteś tylko malutkim ziarenkiem na tej pustyni, a na twój kanał nowi widzowie zawsze trafią.

Wiem to z własnego doświadczenia, nikt z większy YouTuberów nie gra/zaprasza itp, ludzi mniejszych, mają swoje własne grono którego się trzymają.
(This post was last modified: 08-10-2012 22:28 by appareil.)
07-10-2012 21:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Żartujesz sobie, prawda? Czy naprawdę uważasz dostanie się na jakiśtam serwer za wielki wyczyn?
No ale kiedy jest się Majnkrafterem, trza się obracać w wysokich sferach, prawda? :>
A co do sposobów na ,,wybicie się'', to owszem, jestem pewien, że proszenie o subskrypcję przynosi Ci efekty.
07-10-2012 23:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Trailer1337 Offline
*

Posts: 2
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
(07-10-2012 23:12 )Elwood Wrote:  Żartujesz sobie, prawda? Czy naprawdę uważasz dostanie się na jakiśtam serwer za wielki wyczyn?
No ale kiedy jest się Majnkrafterem, trza się obracać w wysokich sferach, prawda? :>
A co do sposobów na ,,wybicie się'', to owszem, jestem pewien, że proszenie o subskrypcję przynosi Ci efekty.

Zabronisz mi grać w Minecraft'a ? Może to lubię ?
Wiesz po co był protest przeciwko ACTA i innym gównom ? Nie tylko po to, aby piraci i innego rodzaju złodzieje, nie kradli w internecie. Ale po to żeby nie ograniczać internautom wolności słowa, a co za tym idzie, nie blokować im tego co chcą i lubią robić. A jak jest z Minecraftem na YouTube ? Czemu gdy widzisz kanał związany z Minecraft hejtujesz go i łapkujesz w dół nie znając treści zawartej w filmikach ? Na chu** była ta cała walka o wolność słowa, skoro za kontent w moim filmie jestem hejtowany ? A może to po prostu zazdrość o subskrycje, czyż nie ;) ?

Ps: Pozdrawiam wszystkie 13 letnie dzieci, które hejtują inne 13 letnie dzieci za nagrywanie Minecrafta ;) A sami nie mają pomysłu na Let's Play i próbują się wszędzie wpierdolić... Dobrze, że już dawno poszliście spać...
(This post was last modified: 07-10-2012 23:25 by Trailer1337.)
07-10-2012 23:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Lawl. Tyle mam w zasadzie do powiedzenia panu wyżej.

Śmieszy mnie w ogóle istnienie tego tematu i gdyby nie był lulzogenny to zapewne poleciałby już dawno. Ale widać cierpliwość się opłaciła.

Holy fuck, tysiąc widzów, nie ma co — autorytet w sprawie jutbów. Z czystej ciekawości — od kiedy śledzisz scenę zagrajmy?

Ale przejdźmy do sedna

Quote:Początki miałem takie jak Wy, ale nie narzekałem, że nikt mnie nie ogląda itp.
Quote: Mam prawie 1000 Widzów, nie sądzę, że to dużo, ale cały czas dostaję ich dość pokaźną ilość.

Implying, że same wannabe gwiazdy jutubów siedzą na tym forum. Implying, że na pewno nikt nie jest tak wielki jak sam TrailerLeet, zią.

Quote:Rozumiem, że w porównaniu do takiego Skkf, to ja nie mam nic.

Porównywanie się do innych, kompleks niższości czy co?

Quote:powinniście szukać poradników, programów itp, które pomogą wam poprawić jeszcze bardziej wasze materiały na YT
No bo jakość zagrajmy mierzymy w ilości klatek na sekundę razy rozdzielczość kwadrat długość intra powiększone o ilość adnotacji do lajkowania, a nie po komentarzu, nie?

Quote:a wracając do tematu, to prędzej ciężej dostać się na Kwadratową Masakrę, czy zagrać z Np: Skkf, xMandzio itp
Gdy ktoś wypowiada się o "wielkich i sławnych" nie mając o pojęcia o czym mówi, prawie zawsze kończy się to lulzem. Nie inaczej jest tym razem, o słodka ironio.

Quote:Zabronisz mi grać w Minecraft'a ? Może to lubię ?
Wiesz po co był protest przeciwko ACTA i innym gównom ? Nie tylko po to, aby piraci i innego rodzaju złodzieje, nie kradli w internecie. Ale po to żeby nie ograniczać internautom wolności słowa, a co za tym idzie, nie blokować im tego co chcą i lubią robić.
Dupcia boli? Ktoś wyraża swoje zdanie, że nagrywanie minecrafta mu się nie podoba. Wiesz, co należy zrobić.

Quote:Czemu gdy widzisz kanał związany z Minecraft hejtujesz go i łapkujesz w dół nie znając treści zawartej w filmikach ?
Nie nazywasz się może przypadkiem Zakładnik? Bo dużo zakładasz, w większości duby smalone.

Quote:Pozdrawiam wszystkie 13 letnie dzieci, które hejtują inne 13 letnie dzieci za nagrywanie Minecrafta ;) A sami nie mają pomysłu na Let's Play i próbują się wszędzie wpierdolić... Dobrze, że już dawno poszliście spać...
Inne? Czyli, że przynajmniej jeden trzynastolatek tutaj się pojawił wg ciebie. Masz na myśli siebie, Elwooda czy może obu? Also, siedzisz na kompie po północy, jestem pod wrażeniem twojej dorosłości.

No i creme de la creme na sam koniec
Quote:Zamiast patrzeć się cały czas na licznik widzów powinniście […]
Quote:A może to po prostu zazdrość o subskrycje, czyż nie ;) ?
Nie będę palcem pokazywać, kto tu na ten licznik patrzy.

Jednakże, ten post zmusił mnie do myślenia. Poważnego. Mój umysł zrodził nowy nurt filozofii — mesjanizm tubowy. Jestem już w trakcie pisania dramatu o tym, jak Andrzej przeistacza się w Kamila i jako majnkraft cierpi za milijony. Rząd dusz, wszakże, już ma.
08-10-2012 00:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Uważam, że na Youtu.be jest za mało minkrafta. Obecne serie nie wypełniają pustki po CTSG i JJayJokerze. To straszne O: Moim skromnym zdaniem najlepiej wywalić wszystkie inne filmiki i zostawić klocki ku uciesze nas wszystkich :D

Pozdrawiam.

TO MNIE ŚMIESZY
10-10-2012 22:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrAztecL Offline
*

Posts: 14
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Moje zdanie jest pośrednie ponieważ to fak Minecrafta na YT jest od groma, ale jeśli już jest jakiś warty obejrzenia to już jest wyczyn. Minecraft z modami to już jakieś urozmajcenie, ale nie z wikipedią do ty modów otwartą w tle.

Wracając do ''dużych'' jutuberów wydaje mi się że powinni jakoś wypromować tych ''mniejszych'' Let's Playerów, lecz jak narazie zrobił to troche Rock poza nim nikt. Wszyscy trzymają się w kupie bo mogą myśleć że, ''Im mniej sławnych tym więcej dla nas''. Tworzą już byle @?#!* żeby tylko na czymś zarobić. Np. Chore wojny Brema i Mandzia. Filmy z tytułami przyciągającymi ale nie mających związków z filmami. Miniaturki przyjemne dla oka nietrzymające się filmu.

A odnośnie wybicia się:
-Twój kanał musi być uniwersalny
-Sam musisz mieć sprzęt do tego
-Niekonieczne ale mógłbyś mieć znajomości np. Z takim Sou to już coś.
-Musisz dać się wypromować przez innych lub na portalach typu Facebook.

Tu kończy się moja opowieść.
Sam mam kanał nagrywam Minecrafta ale coś czego jeszcze nikt nie nagrywał. Przynajmiej w Polsce.

[Image: 76561198047745490.png]
10-10-2012 23:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
MrAztecL Wrote:Wracając do ''dużych'' jutuberów wydaje mi się że powinni jakoś wypromować tych ''mniejszych'' Let's Playerów,
Dobrze to napisałeś, wydaję ci się, powiedz mi, po co? Żeby z kim konkurować o wyświetlenia? Czy w celu wyhodowania sobie królika jak to nie dawno stało się z takim jedynym panem Minecraftem?

MrAztecL Wrote:lecz jak narazie zrobił to troche Rock poza nim nikt
Pokaż mi kogoś kto dostał znacznej subówki na nowym playnextcie, i nie czuję się zrobiony w pupę.

MrAztecL Wrote:Np. Chore wojny Brema i Mandzia.
Ot wojny, nic ciekawego, a przynajmniej jest do czego popcorn wpieprzać.

MrAztecL Wrote:Filmy z tytułami przyciągającymi ale nie mających związków z filmami.
Przykład?

MrAztecL Wrote:A odnośnie wybicia się:
-Twój kanał musi być uniwersalny
-Sam musisz mieć sprzęt do tego
-Niekonieczne ale mógłbyś mieć znajomości np. Z takim Sou to już coś.
-Musisz dać się wypromować przez innych lub na portalach typu Facebook.

Mój kanał musi być uniwersalny, a żeby wszystko w niego weszło? No thx.
Sprzęt? Mówisz o aparacie mowy, czy dwóch działających półkulach mózgowych?
Znajomości to akurat podstawa jeżeli chcesz zostać jutubową celebrytką, wybacz bro.

MrAztecL Wrote:Tu kończy się moja opowieść.
Oj tak, oj tak.

MrAztecL Wrote:Sam mam kanał nagrywam Minecrafta ale coś czego jeszcze nikt nie nagrywał. Przynajmiej w Polsce.
Jestem pewny, że Tekkit na Skyblocku to tak cholernie innowacyjny pomysł, że zgarniesz rzeszę kultystów, jestem pewny.
11-10-2012 06:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Osobiście nie mam nic przeciwko nagrywaniu filmów z Majnkrafta, jeżeli są one naprawdę ciekawe (co za różnica, Yogbox, Tekkit czy jakieś inne modpacki, skoro wszystko sprowadza się do łażenia, kopania i budowania). Samemu oglądam takich użytkowników jak CraftedMovie czy FVDisco, ale nie są to polskie kanały. Chodzi o to, że u nas nikt do tej pory nie wysilił się na tyle, żeby stworzyć coś tak kreatywnego.
11-10-2012 13:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dziupelpl Offline
*

Posts: 2
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Według mnie liczy się pomysł jaki się ma na zdobycie widzów. Mam 16 widzów i mam ich liczbę szczerze gdzieś bo robię filmiki jako hobby a nie jako jakąś prace. Widzów mam mało wiek mam mały ale nie jestem takim mądrym inaczej jak wy jako pewnie +16 lat myślicie. Sam pewną wiedzę na temat Youtube mam bo oglądam i uczę się na nagrywać niekoniecznie dając te same serie ale np. jaki program do nagrywania, jaki sprzęt czy praca nad komentarzem podczas nagrań próbnych. Na YT siedzę od 2-3 lat może i nie zawsze siedziałem na seriach z gier tylko jakiś filmik z wyścigów ( z reala a nie z gry ) czasem jakaś muzyka którą robiłem i robię testowo. Mam dalej pomysły na serie przeróżne i nie tylko z gier. I nie patrze na to jak coś komu się podoba bo jednemu się nie spodoba a drugi jakoś pomoże nakieruje nad czym popracować itp. Sam nie wiem czemu dostaje wiadomości od youtuberów do 600 widzów o to czy mogę im jakoś pomóc komentarzem albo wiadomością co poprawić i nad czym popracować. I proszę niektórych z was o to żeby nie oceniali osoby po wieku tylko po tym jaka jest naprawdę. A jeszcze co do youtube to pomysł, pomysł, pomysł i wykonanie.
(This post was last modified: 11-10-2012 15:25 by dziupelpl.)
11-10-2012 15:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? miro 31 7.283 26-03-2013 23:42
Last Post: wiktoro198
  Testoviron wrócił na youtube Bany_kau 10 3.767 21-02-2013 21:36
Last Post: RoDaK
  Youtube - wyświetlenia szakal666 6 2.677 01-09-2011 22:07
Last Post: Kern3l
  Partnerstwo Youtube szakal666 11 11.636 03-08-2011 18:47
Last Post: Mandero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5