Post Reply 
Które gry już się przejadły?
Author Message
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Które gry już się przejadły?
(10-11-2012 11:23 )JudiMakeFun Wrote:  @up Wormsy? Toż tego prawie w ogólne na polskim YT nie widać, więc jak mogło się to przejeść? :|

W 2009 roku sporo ludzi z Ciapskładu (i nie tylko) zaczęli robić przeróbki z wormsów, a później zaczęli nawet niektórzy zrobić let's playe z tych gier. Dzisiaj nikt o tym praktycznie nie pamięta.
10-11-2012 11:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Które gry już się przejadły?
(10-11-2012 11:25 )Empirator Wrote:  
(10-11-2012 11:23 )JudiMakeFun Wrote:  @up Wormsy? Toż tego prawie w ogólne na polskim YT nie widać, więc jak mogło się to przejeść? :|

W 2009 roku sporo ludzi z Ciapskładu (i nie tylko) zaczęli robić przeróbki z wormsów, a później zaczęli nawet niektórzy zrobić let's playe z tych gier. Dzisiaj nikt o tym praktycznie nie pamięta.

Yhym, no chyba, że tak, w tamtych czasach się jeszcze Let's Playami nie interesowałem, więc ciężko mi się wypowiadać :P W każdym razie, dzisiaj, by zobaczyć Wormsy na YT trzeba nieźle się naszukać :P
10-11-2012 11:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Które gry już się przejadły?
Ja byłem zdziwiony lekko, że nie było aż takiego wylewu materiałami z Terrari. Może dlatego, że dużo osób uważało to za klon majnkrafta? :D
10-11-2012 13:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Które gry już się przejadły?
Gdyby Terraria pojawiła się przed MC, to wtedy każdy by z tego kręcił coś. Jednak MC ma trochę więcej do zaoferowania graczom, którzy dodatkowo przywiązani do niego postanowili zostać przy tej grze. Ogólnie czekam na gre, jakąkolwiek, która jednak wyprze majnkrafta, który jest zdecydowanie na pierwszy miejscu gier, które się przejadły :|
10-11-2012 13:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Które gry już się przejadły?
Z tym, że ma więcej do zaoferowania to bym się nie zgodził. W majnkrafcie chodzisz po jaskiniach, walczysz z potworami w liczbie do 3-4(nie licząc mobków pozytywnie do nas nastwionych), zbierasz materiały i się budujesz. To wszystko jest w Terrarii + około 11 NPC, masa przeciwników, są dwa 'tryby gry'(pre hardmode i hardmode), bossowie i co więcej to jakieś 3x więcej przedmiotów niż mc. Dla mnie Terraria jest znacznie lepsza i w dodatku tańsza(5ojro na steamie, czyli tak około 20zł). Rozumiem, że każdy lubi co innego, ale to już się w końcu nudzi. Grałem w mc i w Terrarię. Terraria zatrzymała mnie na dłużej ;)
10-11-2012 13:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lastlighter Offline
*

Posts: 40
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Które gry już się przejadły?
Moim zdaniem przejadają się Vlogi na obgadywane stokroć tematy...Chodzi mi tu o temat na który nagle jest Boom(Euro 2012, Zarobki samegoKamienia2012)
10-11-2012 21:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Które gry już się przejadły?
Tak powiem, bez żadnego hłejtu, to cały ten samotnykamieńdwatysiaki się już przejadł ;)
A co sądzicie o Skyrimie? Masa tego była przez jakiś czas przecież!
10-11-2012 22:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Które gry już się przejadły?
Czy się dana gra lub materiał się przejadła zależy wyłącznie od danego osobnika będący graczem/widzem/twórcą, takie rzeczy nie idzie oraz nie powinno się osądzać przez pryzmat "grupy" a jednostki.

Tylak21 podał Skyrim, niby materiał się przejadł niektórym a są jeszcze osoby które ledwo co rozpoczęli swoją przygodę z nim (np. ja dopiero 3-4 miesiące temu zacząłem grać Skyrim a premiera tego tytuła była w 2011 roku).

Temat Minecrafta jest właściwie uzależniony od oczekiwań widza, niektórzy wolą epickie animacje oparte na tej grze (owszem istnieje coś takiego), inni wolą zwykłe budownictwo w trybie kreatywnym, inni wolą survival (najzwyklejszy na świecie) lub nieraz bardzo politycznie niepoprawne komentowanie podczas budowy podstawowych konstrukcji

Osobiście mi jest najbliżej temat serii Assassin's Creed. Niektórzy uważają że gra skończyła się na Brotherhood (lub nawet na ACII) zazwyczaj argumentując że w mechanice gry nie są dokonywane żadne postępy, owszem nie ma już żadnych wielkich lub średnich zmian a drobne jedynie, jednak dla innych (np. mnie) ważniejsze od mechaniki, nowości, interfejsu (i cholera wie co jeszcze) jest sama fabuła i kontekst historyczny w jakim została ta gra wpisana, z czasem doszła do tego grafika (ok, silnik jest ciągle ten sam, jedynie jest poprawiany z każdą kolejną osłoną, ale widok tych wszystkich miast i terenów jest jak miód dla mych oczy [lub herbata cejlońska 100g za 56zł ;p]) oraz sam soundtrack tejże gry (no ba, regularnie słucham sountrack'i z tej gry).

Czy jakaś gra się przejadła zależy jedynie od samego gracza/widza/twórcy jako jednostki a nie grupy.
11-11-2012 09:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Które gry już się przejadły?
Ale jednak trzeba przyznać, że niektóre gry po prostu grupowo się przejadły. Minecraft to chyba najlepszy przykład. Ale dziwi mnie jedno. Każdy narzeka jak ktoś nowy zaczyna serię z minecrafta(Nowy, czyli zagrajmer który ma mniej albo więcej niż 100 widzów), a nie czepiają się ludzi sławnych, którzy cały czas tylko grają w te klocki. Fanboye?
11-11-2012 17:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Które gry już się przejadły?
Quote: a nie czepiają się ludzi sławnych, którzy cały czas tylko grają w te klocki. Fanboye?
Uwierz, że w proporcji na 15 komentarzy 1 się oto czepia a przy 100 i 1 się oto czepia to dużo mniej to widać.

apparatus też usunął ci sygnaturę
12-11-2012 18:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5