Post Reply 
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Author Message
VisualBoy Offline
*

Posts: 6
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Witam, jestem nowy na forum, choć obserwuję je już od pewnego czasu. Postanowiłem się zarejestrować, bowiem na yt, coraz więcej osób zaczyna robić jakieś "wojny" itp rzeczy. Ludzie zwracają raczej uwagę na tych większych, ale to co ja zaobserwowałem u osoby mniej znanej na yt, chyba nie jednego z was zdziwi. Otóż chodzi mi o ten film: http://www.youtube.com/watch?v=D-EtaRpbq_0 (podziękowania dla OrganizacjaKrzak za reupload audiologa oraz dla Infelicity za podesłanie linka do tego reuploadu).

Wywołany on został czymś tak śmiesznym jak... łapki w dół. Myślę, że wiele osób mogłoby podłapać w jak "oryginalny" sposób ta oto youtuberka, wykorzystuje motyw "współczujcie mi, będę się czuła lepiej". Kojarzę również osobę, którą ona za to, można rzecz obwinia. Przestał on reagować na jej zachowanie i nic nie robił w tej sprawie (co śmieszne, to ona dzięki niemu zdobyła większość widzów, a to co teraz robi ma chyba za zadanie ją jeszcze bardziej promować). Dodatkowo po samych biuletynach na jej kanale, można stwierdzić, że jest ona w pewnym sensie nie przewidywalna i zrobienie jakiegokolwiek filmu w jej stronę pokazującego, że zachowuje się bynajmniej śmiesznie, mogłoby się skończyć prawdziwym urazem w jej psychice, a potem kto wie co mogłaby zrobić sama sobie...

Co o tym myślicie? Według mnie takie osoby jak ona, które nie są w stanie przyjąć krytyki (i to tylko w postaci głupich nic nie wartych łapek w dół!) nie powinny nagrywać filmów na yt, bowiem źle się to dla nich może skończyć.

PS: Najśmieszniejsze jest to, że po dostaniu zadowalające ilości tych łapek srapek, nagle rezygnuje już z kasowania swego kanału. Krótko mówiąc - śmiech na sali...

Oceńcie to sami.
(This post was last modified: 03-12-2012 07:19 by VisualBoy.)
27-11-2012 09:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Babka bierze internet na zbyt poważnie i płacze z powodu jakiś drobnostek.
27-11-2012 12:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Davidb9310 Offline
*

Posts: 77
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Zgadzam się ze zdaniem Rangy to tylko internet,jeżeli ktoś ją hejtuje niech uniemożliwi komentowania i łapkowania i niech robi dalej to co lubi.
27-11-2012 12:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Calm down, już powróciła, zmotywowana namowami swych zatroskanych widzów. Heh.
27-11-2012 12:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
[Image: 1266873-RGPL1XF.png]
Czy trzeba mówić coś więcej?

Doceniam też proces myślowy "Założyłam pierwszy stanik = jestem już kobietą", który zaprezentowała w opisie.
(This post was last modified: 27-11-2012 15:42 by appareil.)
27-11-2012 15:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Ja pierdole jaka beka :D Jeszcze jak sobie odpaliłem filmik z odpowiedzi wideo to myślałem że z pod stołu nie wyjdę x]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
27-11-2012 15:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Haha, a więc nawet tu znajdę już jej płacz :D

Cóż, mimo, że jakimś Casanovą nie jestem, to jednak byłem w stanie doprowadzić dziewczynę do płaczu, miło :)

A tak na serio, dziewczynce po prostu odbiło, na siłę próbuje się wybić i płacze sama do siebie. Miałem zamiar ze znajomym zrobić parodię tego, ale uznaliśmy, że nie chcemy odpowiadać za to co się stanie w jej małej główce od tego. Najlepiej to tylko zminusować i olać bo i tak z tego co widzę, to kasuje komentarze...
27-11-2012 16:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Dobre ssanko i od razu można stawiać czoła hejterom.

I jeszcze taki bonusik, który chyba najbardziej mnie rozbawił:
"Kocham Was i szanuję taką miłością, jaką tylko letsplayer może kochać swoich widzów".
http://www.youtube.com/watch?v=WkAvuTSDZKQ&t=155s

Screw you guys, I'm goin' home!
27-11-2012 16:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
O rany, jeszcze ten boski bonusik - kwintesencja dzieci internetu. Zbyt piękne.
To jest kolejny z powodow, czemu ciesze sie, ze nie ma tyle lasek na youtubach, procz kochanego dzialu z kosmetykami i makijazem itd.

Jednak jako kobieta wole meską glupotę, dziewczyny czesciej biora internety na powaznie.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
27-11-2012 21:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Polskie Youtuby szaleją i to strasznie, teraz każdy będzie próbował się wybić w ten sposób.
A co do tej osoby, to powiem że to była najbardziej żałosna próba zdobycia widzów, czyż to nie oczywiste że łatwiej byłoby patrzeć co robimy źle i starać się to niwelować zamiast powielać?
27-11-2012 22:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym? punio7 6 2.292 21-04-2014 11:06
Last Post: McSayerPL
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.804 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.252 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.474 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  [Problem]Nagrywanie w jakości HD duleba38 3 1.507 07-01-2012 17:06
Last Post: duleba38
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.548 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5