Post Reply 
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Author Message
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
@Lugia007: Nie sądzę by częściej brały internety na poważnie. Raczej wydaje mi się, że generalnie są mniej widoczne, więc takie kwiatki bardziej rzucają się w oczy.
27-11-2012 23:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Za bardzo szukacie dziury w całym, w końcu Gold7 ma tylko 14 lat, nie widzę w tym nic złego, że reaguje dziecinnie i kobieco, w końcu to jest przypisane do niej, jak to, że prawicowcy nie chcą dyskutować z nikim, bo tak.
28-11-2012 18:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
@Up: Że reaguje dziecinnie to się zgodzę, ale kobieco?! Bah, to krzywdzące dla normalnych bab...
28-11-2012 19:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kaled Offline
*

Posts: 10
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
lulz :D płakanie z powodu witrualnych łapek (i to dosłowanie lol.) oraz zamknięcie kanału, by potem pod namową swoich widzów powrócić - Mr.VV style?.Sierously? - "menedżer do letsplejuf" audiolog, na którym płacze oraz zamyka działaność kończy swoje "ukochane hobby" tylko z powodu takiej pierdoły? o_o, to jest największy butthurt jaki widziałem w całej mojej "karierze" z powodu łapek oraz paru komentarzy.Zdecydowania ta dziewczyna potrzebuje odstawić internet, bo to robi się już dziwne oraz żałosne.
28-11-2012 21:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
(28-11-2012 18:24 )Innominatus Wrote:  Za bardzo szukacie dziury w całym, w końcu Gold7 ma tylko 14 lat, nie widzę w tym nic złego, że reaguje dziecinnie i kobieco, w końcu to jest przypisane do niej, jak to, że prawicowcy nie chcą dyskutować z nikim, bo tak.
Po osobie w takim wieku można się spodziewać, że będzie się głupio zachowywać, ale wiek jej nie usprawiedliwia. Skoro smarkacze chcą być traktowani jak dorośli ludzie, to muszą się liczyć z pewnymi konsekwencjami. Dojrzeje, to może zrozumie, że przejmowała się pierdołami. Im szybciej zacznie sobie radzić z negatywną opinią, tym lepiej dla niej.

@WinterWolf
Owszem, kobieco, bo samice mają to do siebie, że postrzegają świat przez pryzmat emocji w większym stopniu niż samce.

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 29-11-2012 16:18 by gremlin.)
29-11-2012 16:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
@gremlin: Sama jestem kobietą, więc wiem, że baby łatwiej ulegają emocjom ;) Co nie zmienia tego, że to co zrobiła jest infantylne i nic więcej. Tak samo VV, gdy zareagował podobnie co ona (tylko bez płaczu na antenie), zachował się infantylnie, a nie kobieco czy po męsku. Po to człowiek jako gatunek ma rozum by z niego korzystać i kontrolować emocje. Wiem, że nie zawsze wychodzi, ale rozum pozwala z wielu sytuacji, w które się wdepnęło wyjść z twarzą.
29-11-2012 16:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
No i w tym rzecz, że nie zapanowała nad emocjami jak stereotypowa kobieta. Podobnie VV zachował się jak baba. To, że nie wszystkie kobiety można podciągnąć pod ten schemat, to inna sprawa.

Screw you guys, I'm goin' home!
29-11-2012 18:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
WinterWolf Wrote:@Up: Że reaguje dziecinnie to się zgodzę, ale kobieco?! Bah, to krzywdzące dla normalnych bab...
Za każdym razem, kiedy robiłem coś złego, (bah, święty nie jestem), kobiety zamiast przyjąć to jak mogłyby (pełen chłód i opanowanie) zazwyczaj leciały w płacz i wyzywały mnie od najgorszych, penisów itd, także będąc szczery (mówiąc to przez moje 23letnie doświadczenie) kobiety ulegają emocjom łatwiej, ale to nie wynika z tego, że jesteście głupsze czy coś w tym stylu (nie uważam tak, ba, uważam nawet że jesteście lepiej "zbudowane" pod względem biologii), to po prostu wynika z waszego zaprogramowania, jesteście ładniejsze i bardziej uczuciowe, faceci zazwyczaj są bardziej "hardzi" i brzydsi (przecież to oczywiste), przez co kobiety o wiele lepiej się słucha, i więcej im się wybacza, po prostu.
29-11-2012 19:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Jednoosobowy empiryzm taki mocny.
29-11-2012 20:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GoldSeven Offline
*

Posts: 3
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Dobra, aż założyłam konto, by sprostować tę sprawę. Judiemu oczywiście wielce 'dziękuję' za bardzo ładny komentarz na poprzedniej stronie -.-

Tak, wielu z was wcale mnie nie zna i nagle próbuje mnie oceniać po jednym filmie. To jest jak z muzyką, nie wolno oceniać artysty po jednym kawałku. Np. kto z was oceniłby Eminema po 'Ass like that'? Przecież to człowiek wartościowy, a śpiewa o... no, sami widzicie, o czym.

Poza tym ten film jest jakby kontynuacją małej kłótni, właśnie z Judim. Po tym, jak nagrałam z nim speciala na 100 000 wyświetleń, obraził mnie i to ostro. Lepiej - obrażał mnie przy każdej mojej rozmowie na skypie. Była kłótnia, którą przedstawiłam w czwartym audiologu - starałam się tam zachować bezstronność, mówiłam za równo o tym, jak Judi się chamsko zachował, ale też, jak ja jeszcze bardziej chamsko odpowiadałam. Oczywiście pewien mały procent jego widzów nawet nie obejrzał tego wideo i mnie shejtowali (200 łapek w dół w jeden dzień O_o).

Łapki w dół nie były powodem mojego płaczu. Załamał mnie fakt, że to, jak zawsze się zachowywałam wobec widzów zostało zniszczone jedną głupią plotką - że ja jakoś obraziłam pana Judiego-Boga.

Jeśli uważacie, że branie widzów na płacz to coś, na mój poziom, to widać, że nigdy nie oglądaliście moich let's playi. Fakt, mam 14 lat, chodzę do gimbazy, reaguję dynamicznie na wszelkie zachowania, a psychikę mam zrypaną po podstawówce. Dlaczego? Bo byłam inna od wszystkich. I jeśli faktycznie, macie mnie za wychudłą blondynkę, która ma swoich widzów za przedmioty, to obawiam się, że jesteście debilami. Prawda jest taka, od 4 dni pracowałam nad mini-projektem, by Judiego przeprosić, ale po tym, jak napisał, że mi 'odbiło', zastanawiam się, czym warto -.- Kłótnię z nim zaczęłam DOSKONALE WIEDZĄC O TYM, ŻE WYLECĘ Z JEGO POLECANYCH I STRACĘ WIDZÓW. Dlaczego? Dla prawdy! Czy wy mnie za kretynkę macie? Ślepi jesteście? Dostaję po 3 razy dziennie wiadomości, że przestał szanować widzów, w komerchę się pcha, nie jest taki fajny, jak kiedyś. Też to zauważyłam.

I teraz, myślę, że Judi powinien zafundować sobie kurs słuchania ze zrozumieniem. Przez łzy powiedziałam, że nie płaczę przez niego. Obecnie to nie jest wojna z nim, a z jego widzami, których z resztą, już nie potrafi traktować z należytym szacunkiem, ale są zbyt ślepi jego 'epickością', by to zauważyć. Najpierw mówi, że jak zacznie nagrywać Minecrafta, to będzie komercha. 2 miesiące później: 'Lol, od stycznia kręcę Minecrafta z gnomkiem'.

Nie znacie ani mnie, ani Judiego, więc sory, ale nie możecie mnie oceniać.

Widzowie nie są dla mnie, jak dla większości, pieprzonymi cyframi, a moje zachowanie nie jest ich mnożnikiem, ani ich dzielnikiem. Prawdziwi widzowie pozostaną ze mną, gdy wszyscy mnie zostawią, bo to właśnie te osoby, które się na mnie poznały. W wieku 14 lat robię głupoty... Boże, i co się dziwicie? A co wy robiliście w wieku 14 lat? Mam zacząć handlować marychą i jarać szlugi, jak moi rówieśnicy?

Sory, ale moje let's playe od początku miały jedną ideę - by pokazać ludziom, jak powinno się traktować widzów, dzięki którym ich kanały istnieją. Ja mam wyznaczone swoje cele i wielu z was to pewnie bawi. I ja czuję się obecnie osobą szczęśliwą, bo widzowie Judiego nie stanęliby tak za nim. Wiem, bo wszystkie skargi na niego są kierowane właśnie do mnie! Kurde, już nie wspominając o turnieju Pokemon, który on organizuje - odeszłam celowo, by wesprzeć moich widzów, którzy zostali przez pewne osoby oszukani.

I wiecie co? Gdzieś mam to, co sobie o mnie sądzicie. Weszłam na forum, napisałam prawdę i wyszłam.

Poza tym, jaki cel naprawdę miał Audiolog #5 mam zamiar wytłumaczyć w weekend.

Poza tym, Judi o mnie napisał, że kasuję negatywne komentarze. Aż się we mnie zagotowało. Czyżbyś nie wierzył, że moi widzowie są aż tak wierni? Nie skasowałam żadnego komentarza, pod żadnym z moich filmów, a jeśli znajdziesz mi taką osobę, to... kurna, mogę się założyć o 1 000 000zł, że takiej osoby nie znajdziesz, bo takiej nie ma!
(This post was last modified: 29-11-2012 21:47 by GoldSeven.)
29-11-2012 21:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym? punio7 6 2.292 21-04-2014 11:06
Last Post: McSayerPL
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.804 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.252 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.474 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  [Problem]Nagrywanie w jakości HD duleba38 3 1.507 07-01-2012 17:06
Last Post: duleba38
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.548 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5