Post Reply 
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Author Message
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Gimnazjaliści i ich życiowe problemy w internecie. Jak ty chcesz sobie poradzić w prawdziwym życiu, kiedy już nie będziesz beztroskim gimbuskiem, jeśli do płaczu doprowadzają cię jakieś łapki czy ten mityczny 'chejting'? Na prawdę tak mocno żyjesz jakąś stroną internetową? To jest chore.

Jeszcze teraz próbujesz wmawiać, że to było zaplanowane i w ogóle przebiegłe zagranie.

[Image: 2isxd9y.jpg]
30-11-2012 00:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Strasznie mi miło, moja droga, że postanowiłaś się tu wypowiedzieć. Wolę sytuacje, gdy osoba krytykowana może się bronić lub chociaż odnieść do krytyki.

GoldSeven Wrote:Tak, wielu z was wcale mnie nie zna i nagle próbuje mnie oceniać po jednym filmie. To jest jak z muzyką, nie wolno oceniać artysty po jednym kawałku. Np. kto z was oceniłby Eminema po 'Ass like that'? Przecież to człowiek wartościowy, a śpiewa o... no, sami widzicie, o czym.
Wybacz, ale ocenialiśmy tu Twoje zachowanie, nikt nie zajmował się całokształtem Twojej osoby. Odnosząc się do Twojego przykładu - muzyka nie mogę rzetelnie ocenić po jednym utworze, ale nic nie stoi na przeszkodzie bym ocenił sam utwór.

GoldSeven Wrote:Łapki w dół nie były powodem mojego płaczu. Załamał mnie fakt, że to, jak zawsze się zachowywałam wobec widzów zostało zniszczone jedną głupią plotką - że ja jakoś obraziłam pana Judiego-Boga.
W audiologu jednak mówisz, że powodem są oceny pod filmami. I czemu mamy teraz wierzyć? Dodatkowo nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi w drugim zdaniu. Jak plotka może zmienić Twoje zachowanie wobec widzów?

GoldSeven Wrote:Jeśli uważacie, że branie widzów na płacz to coś, na mój poziom, to widać, że nigdy nie oglądaliście moich let's playi.
Niestety publikowanie "wzruszającego" materiału na zakończenie przygody z YT, a następnie Wielki Kam Bek po pocieszeniach widzów, wyraźnie na to wskazują. Twoje gorące zapewnienia, że tak nie jest mojej oceny w tym względzie nie zmienią. Obejrzenie Twoich filmów też tego nie zmieni, bo chyba przyznasz, że nie da się poznać osoby po zobaczeniu kilku filmików :)

GoldSeven Wrote:Fakt, mam 14 lat, chodzę do gimbazy, reaguję dynamicznie na wszelkie zachowania, a psychikę mam zrypaną po podstawówce. Dlaczego? Bo byłam inna od wszystkich. I jeśli faktycznie, macie mnie za wychudłą blondynkę, która ma swoich widzów za przedmioty, to obawiam się, że jesteście debilami.
Mamy Ci współczuć, odwołać nasze słowa, pomodlić się za Ciebie czy co? Nie rozumiem po co to powypisywałaś.
Ostatnie zdanie dowodzi tylko tego, co jest Ci tu zarzucane. Nie potrafisz przyjąć negatywnej oceny.

GoldSeven Wrote:Nie znacie ani mnie, ani Judiego, więc sory, ale nie możecie mnie oceniać.
Bo by skrytykować pewne zachowania potrzebna jest bliższa znajomość ocenianej osoby... Nie.

GoldSeven Wrote:W wieku 14 lat robię głupoty... Boże, i co się dziwicie? A co wy robiliście w wieku 14 lat? Mam zacząć handlować marychą i jarać szlugi, jak moi rówieśnicy?
Aż przypomniał mi się taki dowcip o perspektywie, którego morał był taki, że zawsze może być gorzej.

GoldSeven Wrote:I wiecie co? Gdzieś mam to, co sobie o mnie sądzicie. Weszłam na forum, napisałam prawdę i wyszłam.
GoldSeven Wrote:Ale dobra, wykłucać się nie będę. Nie znacie mnie, ja powiedziałam to, co ja uznaję za słuszne i mam w dupie reakcję innych.
Twoje dotychczasowe wypowiedzi sugerują coś zupełnie odwrotnego. Tak samo jak omawiana sytuacja.

Odnośnie całej sprzeczki między Tobą a Judim:
I don't care. Prawdopodobnie znowu idiotyzm ze strony uczestników, którzy nie potrafią takich rzeczy załatwić w cztery oczy. Jeśli w tym całym sporze jest coś zabawnego, to chętnie się dowiem co. Lubię się pośmiać. W innym wypadku nie róbcie Sobie kłopotu.

LickWed Wrote:Kurczę. Tak czytam, czytam i czytam, i nie rozumiem. Nie rozumiem po co śmiejecie się z tej dziewczyny (nie wiem jak masz na imię). No kurczę ludzie, obrażacie ją i to zajebiście mocno. Cieszycie się tym, że "doprowadziliście dziewczynę do płaczu"? Twierdzicie, że to Ona tutaj zachowuje się dziecinnie, a sami mówicie o "ssankach" i "żałosnych próbach zdobycia widzów". Sam nie obejrzałem nigdy nawet odcinka do końca bo gryzły mnie w uszy "połszony", ale to co tutaj się dzieje to nie jest konstruktywna krytyka. To jest w pełni "dziecinne i infantylne" obrażanie kogoś kto powiedział coś złego o Waszym koledze, czy kim tutaj jest Judi. Tak oto wasze ulubione słowa zostały skierowane przeciwko Wam, a ja zgarnę pewnie osobny temat, w którym jakiś dorosły emocjonalnie youtuber będzie szczycił się tym, że doprowadzi mnie do płaczu, albo ktoś sobie przemyśli całą tą sprawę i trochę się uspokoicie;)
Faktycznie nie zrozumiałeś wątku. Gdzie ktoś obraził GoldSeven? Przytoczone przez Ciebie "ssanko" nie było sugerowaniem stosunku oralnego, jeśli to miałeś na myśli. "Żałosna próba zdobycia widzów" nie jest atakiem na nią. Konstruktywna krytyka? A co to Twoim zdaniem jest?
BTW nie obchodzi mnie czy Judi jest użytkownikiem tego forum czy nie. Nawet chętniej wygarnę coś osobie, która jest w stanie mi odpisać.

Screw you guys, I'm goin' home!
30-11-2012 00:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Tak się kończą końskie zaloty ;d Kiedyś to się działo na korytarzu szkolnym a dziś na youtube o_O

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
30-11-2012 07:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Ojojoj, kilka godzin mnie nie było na kompie a tu taki spam :] Wolę jednak wypowiedzieć się tu, a nie na yt, gdzie jak doskonale widać prowokujesz mnie do rozmowy, by tylko moi widzowie obejrzeli twój film i może zostali też twymi widzami. Nie ma to też jak próbować dodać swój lament jako odpowiedź wideo do mego ostatniego filmu, czyż to nie dziwne, hmm. Dodatkowo chyba rzeczywiście jesteś za młoda na internet, skoro siedząc z facetami na skajpaju bierzesz wszelkie słowa na serio. Codziennie dowalamy sobie jakieś teksty wiedząc, że to tylko głupie żarty, jakoś nie widzę, żeby inni płakali w filmikach z tego powodu. A to, że to ty bardzo chciałaś wystąpić w mym odcinku i cię dodałem do akurat trwającej rozmowy na skypie, to inna sprawa.

Natomiast jeśli chodzi o olewanie widzów, to chyba ty tego nie zrozumiesz. Masz 14 lat, chodzisz sobie do szkółki i po powrocie ze szkoły wchodzisz i gadasz z każdym. Ja niestety jestem starszy, oprócz studiów mam też inne obowiązki i jakoś ciężko codziennie utrzymać mi kontakt z ponad 3 tysiącami osób.

Doczytałem, też w twej wypowiedzi tekstu odnośnie majnkrafta i tego, że będę go nagrywać z Gnomkiem. No teraz to się popisałaś inteligencją i znaniem osoby, o której mówisz. Jednak jak nie rozumiesz, to ci wytłumaczę. Gnomek to teraz chyba ostatnia osoba, która by nagrywała Manjkrafcika, więc podanie go za przykład było po prostu pokazaniem, że taka jest szansa na Majnkrafta u mnie na kanale, jak to, że u niego ta seria się znajdzie...

PS: Proszę nie traktować mnie jak jakiegoś Boga, bo chyba kilka razy doczytałem się stwierdzenia "obraziłam pana Judiego-Boga". Wybacz, ale ja na scenie Let's Play jestem tylko taką małą, malutką postacią, która zamiast bawić się w tworzenie debilnych filmików o tym jak to cię świat skrzywdził, wolę mieć to w dupie i dalej nagrywać swoje serie Let's Play.
30-11-2012 07:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VisualBoy Offline
*

Posts: 6
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Droga Gold. Opublikowałaś filmik, w którym mówisz, że kończysz z Youtube. Dostałaś komentarze, byś nie odchodziła i tak się dzieje. Kobieto, jeśli już coś mówisz na skale Youtubową, to to się czyni, a nie okłamuje się bezsensu internet. Swoim płaczem też zagrałaś na uczuciach twoich widzów. Powiedz mi, czy to nie jest normalne? Zresztą, jak sama napisałaś jesteś "dzieckiem z porąbaną psychiką". Wyłączając łapki stwierdzam, że autor (czyli w tym przypadku ty, Gold) nie potrafisz przyjąć tego, że ten filmik jest słaby. Słyszałem też, że mówisz prawdę o Judim. Jakoś nie chce mi się słuchać tej "prawdy" na temat Judiego od kogoś, kto kłamie na skale Youtubową.
30-11-2012 08:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #36
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
GoldSeven Wrote:Ale co ja poradzę, wiem, że wiek mnie nie usprawiedliwia, ale jestem tylko głupim dzieckiem ze spieprzoną psychiką.
Wymówka, dosyć kiepska. Jeśli byś naprawdę miała świadomość braku dystansu do Internetów, to byś się wcale takich szopek nie robiła.
Jestem ponadto ciekaw jaki to proces myślowy stał za publikowaniem tych płaczów. Jeśli liczyłaś na łyżkę jutubowego współczucia, to fakt, zagrałaś doskonale (o hai, N666).
W końcu jednak przychodzisz tutaj i zamiast na spokojnie wyjaśnić sprawę, nonszalancko informujesz o tym, jak mało cię obchodzi nasza opinia o twoim zachowaniu. Błąd. Gdyby tak naprawdę było, to byś się tutaj nie rejestrowała. Przestań może zaprzeczać sobie i przyznaj się w końcu, że zrobiłaś coś głupiego? Hm? Myślę, że to będzie docenione bardziej niż to smarkanie do mikrofonu.

GoldSeven Wrote:Mimo wszystko, jednak Gold the Gimbus czasem myśli...
Aha. Ile bierze Rock za godzinę korepetycji w Psychologii Internetów?

Uch. Jak nie GOTIS, to jakieś pseudozapominajkowe płaczki.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 30-11-2012 10:21 by Lavos.)
30-11-2012 10:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Śmiesznyyk Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Chciałbym napisać jakiś bardzo mądry i wyczerpujący komentarz ale jestem leniwy i chyba nie rozumiem całej sytuacji więc się spytam czemu ona płakała? Czy naprawdę chodziło o łapki w dół? Dzieci w Afryce głodują i nie płaczą, a ona płacze bo komuś się nie spodobało to co robi? Na twoim miejscu bym przeanalizował to co wrzucam, a nie użalał się nad sobą z powodu napewno uzasadnionej krytyki. Żal mi dupe ściska, że moje zmartwienia nie są takie banalne.

Jak słuchałem tego audiologa mój wyraz twarzy był tak samo zażenowany jak oglądając to;
[spoiler]

[/spoiler]

PS. "...Bo jakieś pierdzielone dzieci i głupie gimbusy nie mają dość mózgu by uszanować zdanie innych...kij wam wszystkim w dupe..." (chyba słowo w słowo z jej audiologu nie wiem jestem zbyt leniwy by słuchać drugi raz)
yyy... Rozumiem płacz, lamet jakies tam emocje ale może jakaś logika ? Samo zdanie jest niedojrzałe i głupie jak na jakąkolwiek osobę, a to mówi dziewczynka w wieku gimnazjalnym.
30-11-2012 17:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
(29-11-2012 23:25 )GoldSeven Wrote:  Dobra, nie mogę. Muszę to powiedzieć, bo aż mi się z was śmiać chce. Ten film, choć przez pierwsze dwie godziny był naprawdę, by ogłosić, że zamykam kanał, został na kanale, by wyłapać właśnie tych hejterów i dać im bloka. Oceny zostały zablokowane, bo po tygodniu ignorowania takich dzieci, odcinając im dostęp 'do koryta', za zwyczaj wszystko cichnie. Poza tym, film wręcz prowokował Judio-kidy do napisania komentarza.
A dlaczego chciałam je wyłapać i dać bloki? Bo mnie shejtowali za film, którego nawet nie obejrzeli, a w którym ponoć obrażałam Judiego - mowa o czwartym audiologu, gdzie opisałam, jak nasz spór się zaczął i nic poza tym.
Mimo wszystko, jednak Gold the Gimbus czasem myśli...

Ale wciąż masz wyłączone oceny, nawet podkreśliłaś iż dokonałaś bloków a mimo tego wciąż ocenki są wyłączone, czyżbyś nas okłamała co do tego? Widać że coś tu nie gra, piszesz biuletyn w którym opisujesz "prawdziwy cel" tego audiologa, a w rzeczywistości nic nie zmieniłaś, po prostu napisałaś to by wybrnąć z tego. I powtórzę ponownie, hipokrytyczny jest teraz youtube.
30-11-2012 19:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ninjowaty Offline
*

Posts: 2
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Polecam przed bezsensownym komentowaniu sprawy dotyczącej wyłączenia ocen, trochę się o tym dowiedzieć. Są one wyłączone na prośbę widzów...
Ach... Ci Polscy internauci... dużo by się udzielali... nawet nie znając części prawdy... ;)
30-11-2012 20:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VisualBoy Offline
*

Posts: 6
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
(30-11-2012 20:03 )ninjowaty Wrote:  Polecam przed bezsensownym komentowaniu sprawy dotyczącej wyłączenia ocen, trochę się o tym dowiedzieć. Są one wyłączone na prośbę widzów...
Ach... Ci Polscy internauci... dużo by się udzielali... nawet nie znając części prawdy... ;)

No to widzowie muszą mieć naprawdę mózg, by tylko oceniać jakiś odcinek jej Let's Playa poprzez komentarz, a jak pójdzie jakiś negatywny komentarz w stronę filmu lub jej to od razu blok...
30-11-2012 21:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym? punio7 6 2.292 21-04-2014 11:06
Last Post: McSayerPL
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.798 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.252 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.474 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  [Problem]Nagrywanie w jakości HD duleba38 3 1.506 07-01-2012 17:06
Last Post: duleba38
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.547 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5