Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Evaneth Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #131
RE: Negatyw zamknął konto
@CookieM Dziwne, że Kamil S. sie tu nie wpieprza jeszcze. Co nie? :D.
https://www.youtube.com/watch?v=DWAbyRmw...ata_player



Ojj RevBoard... Znam Cie.. Dość długo już..

Skoro ta część jest napisana w Keylogerze to mamy sprawców. I ty Rev, dobrze wiesz o tej sprawie. I dobrze ich znasz. Przecież to Twoi kumple. I już nie jedno odwaliliście razem.

http://www.i.imgur.com/ThAhY.jpg
08-12-2012 09:22
Find all posts by this user
CookieM Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #132
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 09:22 )Evaneth Wrote:  @CookieM Dziwne, że Kamil S. sie tu nie wpieprza jeszcze. Co nie? :D.
https://www.youtube.com/watch?v=DWAbyRmw...ata_player

Spokojnie, Kamil z tego wszystkiego wyjdzie na wielkiego pokrzywdzonego (Twórcą projektu K@mil był Negatyw)

Tak czy inaczej, popcorn już gotowy, jeszcze tylko wygodnie zasiąść i rozpoczynamy projekcje.
08-12-2012 09:33
Find all posts by this user
Anon Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #133
RE: Negatyw zamknął konto
KURWA. Jak to czytam szlag mnie trafia jakie tutaj brednie pisza ;_;

Co nieco wiem o tej sprawie wiec sie wypowiem.
Kont było ledwo 28 (!) a tutaj ze 500, sprzedawane na allegro, dolary bogactwo etc. Po prostu JA PIERDOLE. Konta nie byly sprzedawane, byly wykorzystywane do uzytku wlasnego (i tak po ok. tygodniu zostaly one porzucone), nie były sprzedawane! A teraz najwazniesza czesc posta, ZADNE konto nie zostalo okradzione poniewaz hasla nie byly zmieniane (2-gi wlasciciel). Z tych kont po 2-ch dniach nikt nie korzystal, zostaly porzucone. To tyle, dzieki z parenascie taczek lulzu :D
08-12-2012 10:17
Find all posts by this user
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #134
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 09:22 )Evaneth Wrote:  @CookieM Dziwne, że Kamil S. sie tu nie wpieprza jeszcze. Co nie? :D.
https://www.youtube.com/watch?v=DWAbyRmw...ata_player



Ojj RevBoard... Znam Cie.. Dość długo już..

Skoro ta część jest napisana w Keylogerze to mamy sprawców. I ty Rev, dobrze wiesz o tej sprawie. I dobrze ich znasz. Przecież to Twoi kumple. I już nie jedno odwaliliście razem.

http://www.i.imgur.com/ThAhY.jpg

Może i mnie znasz, ale w tym przypadku rzucasz zły osąd.To nie są moi kumple..Z nimi gadalem niewiele.Fakt, ze jestem wpisany do tego pliku nie oznacza ze brałem w tym udział.Powiedz mi, jak byś robił takiego moda to ladowalbys swój nick tam? Bo ja nie.
08-12-2012 10:17
Find all posts by this user
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #135
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 10:17 )Anon Wrote:  KURWA. Jak to czytam szlag mnie trafia jakie tutaj brednie pisza ;_;

Co nieco wiem o tej sprawie wiec sie wypowiem.
Kont było ledwo 28 (!) a tutaj ze 500, sprzedawane na allegro, dolary bogactwo etc. Po prostu JA PIERDOLE. Konta nie byly sprzedawane, byly wykorzystywane do uzytku wlasnego (i tak po ok. tygodniu zostaly one porzucone), nie były sprzedawane! A teraz najwazniesza czesc posta, ZADNE konto nie zostalo okradzione poniewaz hasla nie byly zmieniane (2-gi wlasciciel). Z tych kont po 2-ch dniach nikt nie korzystal, zostaly porzucone. To tyle, dzieki z parenascie taczek lulzu :D

A skąd ty masz niby takie informacje ?
08-12-2012 10:20
Find all posts by this user
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #136
RE: Negatyw zamknął konto
@up ważne ze wiadomo coś wiecej
08-12-2012 10:22
Find all posts by this user
Xaatrox Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #137
RE: Negatyw zamknął konto
OO kurwa ... znalazlem winnego kto chyba zrobil ta modyfikacje kayloger niedawno na Teamspeaku widialem na moim kanale jakiegos kolesia rabbit i tam bylo 6 moich kolegow i on sprzedawal konta minecraft z roznymi nickami za 7 zl smsem moi koledzy je kupowali a on mial ich pelno .. Pozniej jak moi koledzy te konta premium kupowali to ciagle zmienialy im sie skiny czy to ma jakie kolewiek powiazanie z ta sprawa ?
08-12-2012 10:22
Find all posts by this user
Evaneth Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #138
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 10:17 )RevBoard Wrote:  
(08-12-2012 09:22 )Evaneth Wrote:  @CookieM Dziwne, że Kamil S. sie tu nie wpieprza jeszcze. Co nie? :D.
https://www.youtube.com/watch?v=DWAbyRmw...ata_player



Ojj RevBoard... Znam Cie.. Dość długo już..

Skoro ta część jest napisana w Keylogerze to mamy sprawców. I ty Rev, dobrze wiesz o tej sprawie. I dobrze ich znasz. Przecież to Twoi kumple. I już nie jedno odwaliliście razem.

http://www.i.imgur.com/ThAhY.jpg

Może i mnie znasz, ale w tym przypadku rzucasz zły osąd.To nie są moi kumple..Z nimi gadalem niewiele.Fakt, ze jestem wpisany do tego pliku nie oznacza ze brałem w tym udział.Powiedz mi, jak byś robił takiego moda to ladowalbys swój nick tam? Bo ja nie.



Zależy od wielu czynników.
Jakie intencje mieli twórcy tego.
Może nie wiedzieli, że tak to sie rozejdzie i że bedzie z tego taki przypał.
Lub poprostu są totalnymi idiotami.

btw, Twórcy cheatów umieszczają swój podpis. W tym wypadku też się podpisali.

Tak for fun Twoje zmiomki Cie wpisały? Zaproś ich może do tego tematu, hm?
08-12-2012 10:24
Find all posts by this user
De3iX Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #139
RE: Negatyw zamknął konto
Parę informacji czysto technicznych.
1. Prawda jest taka że tak jak przy większych sprawach każdy ma swoje teorie spiskowe, zamachy stanu, wony światowe itp. Wcześniej było to już pisane, mod Minecash nie zawierał keyloggera, był on zwykłym małym trojanem wytargetowanym w plik zawierający dane ostatniego logowania w Minecrafcie.
2. Antywirusy - jeśli ktoś twierdzi że "o to by się nie stało gdyby używali av" itd. to radzę dowiedzieć się czym tak naprawdę są Antywirusy. (Domyślam się, że pewnie to co u wy nazywacie antywirusami to tak naprawdę Internet Security Suit, ale to inna sprawa). Bardziej chodzi o to, że działanie tego typu oprogramowania jest oparte o sprawdzanie sygnatur plików i porównywanie z bazą wirusów. Mod który nigdy nie był sprawdzany przez specjalistów od zabezpieczeń pod kątem zawierania szkodliwego kodu, nie może istnieć w bazie wirusów, a co za tym idzie nie zostanie on wykryty. Każdy uczeń technikum potrafi napisać takiego trojana w c++ czy pascalu i nigdy nie zostanie on wykryty, ponieważ opiera się o prosty mechanizm czytania pliku (podstawa) i połączenie ze stroną web (średnio-zaawansowane), co najwyżej firewall wywali regułę.
3. Rzekome powiązanie splashes.txt z Minecash'em jest błędne ponieważ jest to plik który zawiera się w każdym Minecrafcie, odpowiada on za "krótkie wyrażenia" które pojawiają się w menu głównym MC w prawym dolnym rogu napisu/loga MineCraft.
4. Właściciel strony na którą szły dane, a właściwie to linki które zostały wycięte z forum. Admini wiedzą co robią, wszystkie linki które były tu podawane tj. zwykłe whois z zapytaniem o domenę we..da.com są prostą pomyłką, tak jak w "albumie dowodowym" który podesłał skkf jest napisane "(...) wysyła je na serwer www - URL widać na obrazku. Jest to jakiś zagraniczny darmowy hosting.". Czyli każdy może sobie wejść założyć konto i stronę bez podawania swoich danych osobowych. Jest jednak możliwość aby pozyskać e-mail właściciela tej darmowej strony z sub domeną "gg-luk", wystarczy napisać do hostingu i poprosić o dane w oparciu o przypuszczenie kradzieży danych. Mało prawdopodobne że dadzą ale jest to jedyny sposób :)

Pozdrawiam
(This post was last modified: 08-12-2012 10:40 by De3iX.)
08-12-2012 10:39
Find all posts by this user
Artrix Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #140
RE: Negatyw zamknął konto
@De3iX Dziwne bo jak wejdzie się w link z kodu który podał skkf przenosi na polski hosting co jest raczej dziwne i pokazuje błąd 404, ale żeby wysłać dane na hosting powinny znajdować się raczej gdzie dane do FTP czego raczej nie ma w tym pliku.

@EDIT Dla niedowiarków że AntyVirus nic nie znalazł Skan VirusTotal jest to skan pliku minecraft.jar który podesłał skkf.
(This post was last modified: 08-12-2012 10:54 by Artrix.)
08-12-2012 10:51
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.090 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.603 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.106 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.308 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 57 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5