Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Artrix Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #201
RE: Negatyw zamknął konto
Ale to nie jest wirus -,- tylko kilka poleceń w javie tutaj masz post skkf'a w którym wszystko jest podane Post Klik
08-12-2012 20:04
Find all posts by this user
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #202
RE: Negatyw zamknął konto
W takim razie przepraszam.

Jeszcze odnośnie tego tematu, zabawny komentarz spod filmika Buraka:
Quote:burak teraz mnie nastraszyłeś odchodze z yt bo niechce stracić w czymś konta dzienki ze mnie ostrzegłeś troszke bede tensknil za np pingwinem fajny jest ale muwisz ze ci co piszą dobijemy do x łapek na live to oszusci wiec nieufam juz nikomu jeszcze raz dzienki za ostrzerzenie

Widać tak też da się zinterpretować filmik. Biorąc pod uwagę poziom widowni Buraczka, zapewne znajdzie się więcej takich osób. I nie mam nic przeciwko krytykowaniu proszenia o łapki, ba, sam tego nie lubię, ale to niepotrzebne powiązywanie dwóch różnych zjawisk.
(This post was last modified: 08-12-2012 20:13 by Elwood.)
08-12-2012 20:08
Find all posts by this user
Muffinowy Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #203
RE: Negatyw zamknął konto
Tutaj macie minecraft.jar z MineCash:
http://www.mediafire.com/?dgpvvaa30lxcbd2
08-12-2012 20:14
Find all posts by this user
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #204
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 20:13 )mati0707 Wrote:  Z tego co się połapałem, to prawdopodobnie Flasheave jest twórcą (NIe jestem pewien). Muszę tylko ogarnąć gdzie skrypt wysyłał dane na mail czy do bazy danych

Twórcy zostali już podani przecież, Patyczak, Luk i 1 tajemnicza osoba.
Kilka istotnych spraw, raczej nie można zgłosić tego jako kradzieży bo właściwie nikt nie utracił dostępu do konta. Najwyżej wykradnięcie danych poufnych ale nie kont. No i ludzie przestańcie snuć domysły, teraz liczą się tylko fakty. Odpowiedzialność karna twórców moda nie dosięgnie bo to przecież jeszcze gimnazjaliści (fajnie nie?). Najwyżej jakaś kara może dosięgnąć Negatywa bo on chyba tylko z tej gratki jest pełnoletni.
08-12-2012 20:37
Find all posts by this user
zajc115 Offline
*

Posts: 8
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #205
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 20:37 )Krakenos Wrote:  
(08-12-2012 20:13 )mati0707 Wrote:  Z tego co się połapałem, to prawdopodobnie Flasheave jest twórcą (NIe jestem pewien). Muszę tylko ogarnąć gdzie skrypt wysyłał dane na mail czy do bazy danych

Twórcy zostali już podani przecież, Patyczak, Luk i 1 tajemnicza osoba.
Kilka istotnych spraw, raczej nie można zgłosić tego jako kradzieży bo właściwie nikt nie utracił dostępu do konta. Najwyżej wykradnięcie danych poufnych ale nie kont. No i ludzie przestańcie snuć domysły, teraz liczą się tylko fakty. Odpowiedzialność karna twórców moda nie dosięgnie bo to przecież jeszcze gimnazjaliści (fajnie nie?). Najwyżej jakaś kara może dosięgnąć Negatywa bo on chyba tylko z tej gratki jest pełnoletni.

Jeśli konta nie były kradzione ani nikt nie w sumie nie miał z tego korzyści to po co był ten mod i po co gro stworzono. Tak dla draki ? Nie chce mi się wierzyć. Może nie mieli odwagi by kraść.

Ile razy jeszcze natknę się na jakiś głupi post i pomyśle "człowieku idź i pierdolnij głową o ścianę, może następnym razem zastanowisz się zanim popsujesz mi humor"
(This post was last modified: 08-12-2012 20:48 by zajc115.)
08-12-2012 20:45
Find all posts by this user
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #206
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 20:45 )zajc115 Wrote:  Jeśli konta nie były kradzione ani nikt nie w sumie nie miał z tego korzyści to poco był ten mod i po co gro stworzono. Tak dla draki ? Nie chce mi się wierzyć. Może nie mieli odwagi by kraść.

Mod stworzyli gimnazjaliści więc nie szukałbym logiki :D. A tak na serio dostęp do kont mógł być sprzedany na allegro a ukraść nie mogli bo nie mieli dostępów do e-maili.
08-12-2012 20:49
Find all posts by this user
zajc115 Offline
*

Posts: 8
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #207
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 20:49 )Krakenos Wrote:  
(08-12-2012 20:45 )zajc115 Wrote:  Jeśli konta nie były kradzione ani nikt nie w sumie nie miał z tego korzyści to poco był ten mod i po co gro stworzono. Tak dla draki ? Nie chce mi się wierzyć. Może nie mieli odwagi by kraść.

Mod stworzyli gimnazjaliści więc nie szukałbym logiki :D. A tak na serio dostęp do kont mógł być sprzedany na allegro a ukraść nie mogli bo nie mieli dostępów do e-maili.

Ano racja ale gdyby dostępy do kont był sprzedawane to na pewno gdzieś by to zauważono na przykład duży napływ ofert na allegro.

Ile razy jeszcze natknę się na jakiś głupi post i pomyśle "człowieku idź i pierdolnij głową o ścianę, może następnym razem zastanowisz się zanim popsujesz mi humor"
08-12-2012 20:55
Find all posts by this user
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #208
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 18:24 )Nikodeus Wrote:  Od dłuższego czasu widzę, że w wątku nic się nie dzieje nowego. To co gremlinie - zajmiemy się spamowaniem forum i ściąganiem uwagi na siebie?
Spamować nie mam zamiaru, ale i tak dam się sprowokować ;) No to do dzieła.

Nikodeus Wrote:
(08-12-2012 14:14 )gremlin Wrote:  
Nikodeus Wrote:2. Wyjaśnić, dlaczego dwukrotnie kasowa na tym forum kluczowy link umieszczony przez kubn2, czyli źródło, do którego prowadził dany skrypt. A to on wiedzie do strony, która zbierała te dane - dobrze rozumiem?
Może po to, by nie brać odpowiedzialności za konsekwencje odkryć samozwańczych detektywów. Brzmi rozsądnie? Zwłaszcza, że osoby, których dane tam się znajdowały nie miały ze sprawą nic wspólnego, a wyrafinowane akty zemsty typu wysyłanie maili pełnych obelg czy wyjaśnianie kurierowi, że się nie zamawiało przesyłki nie jest może groźne, ale zdecydowanie nieprzyjemne.

To druga opcja. Również ma sens. Wybierz sobie swój domysł, chyba, że wiesz coś więcej i masz sprawdzone i udokumentowane źródła.(...) Ciekawostka. Skąd te informacje? Wiesz coś więcej o tym, kto? Podziel się. Gawiedź czeka, widły już mają naostrzone.

Jedynie tyle, że sam poprzez PW zgłosiłem pierwszy post "demaskujący" oszustów (autorstwa bodajże LamaTiVi). Autor popełnił literówkę i wyśledził nie tą domenę, co trzeba. Przy okazji doedukowano mnie, że rzeczona osoba to tylko rejestrator. Podejrzewam, że podobnie było z postem użytkownika kubn2. Jeśli liczyłeś na jakieś gorące wieści, to muszę Cię zawieść. Wiem tyle, ile zostało przedstawione w tym wątku, czyli prawie nic.

A tak z innej beczki. Jeśli to byłyby dane złodziei, to uważasz, że to w porządku zostawiać ich namiary do wiadomości publicznej?

Nikodeus Wrote:Zaufanie do kogoś na podstawie nicku jest głupie. Zaufanie do kogoś o nicku "Negatyw" to jawne odrzucenie zdolności krytycznego i uważnego myślenia.(...)Oczywiście że jest. Nick mówi o Twojej tożsamości. Wybrałeś nick Elwood a nie Justin Poony BiberFan na ten przykład z jakiegoś powodu. Jeżeli ktoś wybiera nick "Negatyw" i pod niego podpisuje swoją tożsamość, relacje, wizerunek - mówi w ten sposób coś o sobie.

Nie widzisz między tymi elementami zależności?

A co takiego mówi Ci nick Negatyw? Nawiązuje do filmu (negatyw-taśma filmowa, w końcu kręcił filmiki), nastawieniu do życia/pewnej odrębności (sam się kreował na takiego emo-kida) czy akurat pasowało Ci do ostatnich sensacji? Jakiż to profil psychologiczny nakreśliłeś na podstawie pseudonimu używanego w Internecie?

Nikodeus Wrote:
(08-12-2012 14:14 )gremlin Wrote:  Reszty banałów a'la internetowy psycholog nawet nie chce mi się komentować.

Ależ, nie wycofuj się Waść tak szybko. Komentujesz dwie rzeczy, do których możesz się przyczepić a resztę chcesz olać ciepłym moczem bo wychodzisz - z całkiem słusznego zresztą - założenia, że nikt i tak do treści nie wróci?
Nie, te dwie rzeczy skomentowałem, ponieważ najbardziej się rzucały w oczy. Jedna była zalążkiem teorii spiskowej, tj. współpracy administracji forum z N i M, nie trzeba by długo czekać, aż ktoś rzuciłby hasło "dlaczego właściwie wypowiedzieli się akurat na TYM forum?", efekty chyba potrafisz sobie wyobrazić. Druga rzecz natomiast wyjątkowo mnie rozbawiła (autentycznie), takie psychologowanie [sic!] na podstawie ksywek, zupełnie jak karty Tarota i wróżenie z dłoni. Reszta nie jest specjalnie głupia, jest po prostu banalna. W ogromnym skrócie: "Myślcie samodzielnie, bo można Wami łatwo manipulować" okraszone m.in. doszukiwaniem się głębszych przesłań w "Matrix'ie". Jeśli Ci na tym zależy lub rzeczywiście twierdzisz, że rzuciłem ogólnikiem, żeby zamaskować to, że nie potrafię udowodnić swoich słów, to mogę odnieść się do tego tekstu. Tym razem dokładnie.

Nikodeus Wrote:Proponuję zrobić inaczej, bo na razie bardziej sikasz pod siebie, niż na coś, a tym bardziej kogoś.

Poczekajmy aż ktoś się czegoś więcej dowie, a później niech gawiedź wyciągnie wnioski sensowniejsze niż tylko "źli niedobrzy jutuberzy, nikomu już nie można ufać", po czym popełnią ten sam błąd. Ale nie drugi raz. Tak z piąty, szósty, siódmy - tak dla pewności.
Mógłbyś sparafrazować? Nie jestem pewien czy ten fragment dobrze zinterpretowałem.

Nikodeus Wrote:Jeżeli wiesz coś, czego reszta nie wie - dlaczego się tym nie podzielisz?
Edukacja się dzieciakom przyda.
Tak jak pisałem wcześniej, wiem tyle ile dowiedziałem się z tego wątku. Reszta to jedynie domysły oparte na wyciągniętych wnioskach, ale te zatrzymam dla siebie, bo oskarżenia są zbyt poważne na snucie hipotez.

Screw you guys, I'm goin' home!
08-12-2012 21:32
Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #209
RE: Negatyw zamknął konto
Okej. Zamykamy.
Jeśli ktoś będzie miał coś istotnego do dodania - proszę na PW.
08-12-2012 22:06
Find all posts by this user
FarkuWilku Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #210
RE: Negatyw zamknął konto
Witam, chciałbym zwrócić uwagę na to że "wojenki" na youtube pojawiają się stale w określonej grupie, dlaczego? Proste, wojenki te napędzają ich dochody, ale tutaj oczywiście mówimy o czymś zupełnie innym, tutaj mamy łamanie prawa.

Przyznam że uwielbiam obserwować zachowania ludzi którzy są w coś zamieszani, jak próbują się bronić i odrzucają swoich żeby chronić swój tyłek po czym deklarują że nie mają nic z tym wspólnego, jest to ciekawy efekt.

I ostatecznie: Kiedy oni wszyscy się "biją" pomiędzy sobą i zamykają konta po ich "trupach" idą nowi Youtub'erzy, z nowymi pomysłami lecz drogę mają utrudnioną ponieważ są zależni od tzw. "elity youtub'a" która wprowadzając w błąd zarabia sobie na boku wykorzystując ufność innych.

To tyle w temacie
Pozdrawiam
-Wilku

Są sytuacje w których nawet inteligentny człowiek staję się pospolitym kretynem, a to tylko po to aby wziąć udział w bezsensownej walce.
09-12-2012 18:23
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.101 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.611 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.110 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.345 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 176 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5