Post Reply 
Nitro polski Stallman
Author Message
arski Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Negatyw zamknął konto
Nitro Wrote:przejezyczyłem się. Tam mialo być "który współtworzyłem".
Rozumiem, że nick który został zawarty w nazwie programu to całkiem przypadkowy zbitek liter i nie ma z tobą nic wspólnego. Jak długo żyję nigdy nie słyszałem, żeby ktoś się przejęzyczył w taki sposób.

Nitro Wrote:JAk to nie ma prawa działać? Ta metoda akurat działała tak szybko i skutecznie bo miałem dostęp do botnetu z którego szedł atak na wicha.
Za dużo bajek się naczytałeś. Kolejny raz sam sobie zaprzeczasz. Skoro to co widzimy to adresy komputerów należących do botnetu to wytłumacz skąd się tam wzięły wpisy "NORMAL".

W komentarzach na Youtube (polecam, przednia zabawa) odezwał się do ciebie jakiś sieciowiec, również cię spacyfikował. Chętnie porozmawiam na skype, a rozmowę udostępnimy na forum. Udowodnię ci podczas merytorycznej dyskusji, że kłamiesz.
(This post was last modified: 12-12-2012 00:05 by arski.)
11-12-2012 23:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroXXX Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Negatyw zamknął konto
(11-12-2012 22:27 )Nitro Wrote:  Program nie jest stworzony do zapobiegania DDOS na twitch.tv. Program został stworzony do przechwytywania pakietów, włamywania się na sieci oraz m.in zapobieganie DDOS nie na okreslony serwer.
Az sie zarejestrowalem zeby na to odpowiedziec, ty masz jakiegos whiersharka ktory przechwytuje pakiety z poza sieci lokalnej? Wyjasnij mi chociaz jak implementowales ten program to uzyles protokolu UDP czy TCP i na czym polegaja te protokoly i czym sie roznia, opisz najlepiej skoro to tworzyles.
Robisz na serio z siebie posmiewisko, bogu dzieki nie ogladalem twojego filmiku, ale po tym co wypisujesz juz slysze ze bredzisz lagodnie mowiac. Jak mozesz bronic ataku DDOS jak lacze ma ograniczenie przepustowosci? Budujesz jakis magiczny tunel zeby rurka w domu nie zostala wysycona przez atak? Poczytaj na temat botnetow to sie dowiesz jak dzialaja, bo jak widac masz zerowe o tym pojecie. To brzmi tak, jakbys obronil czlowieka ktorego atakuje tysiace osob, nobla chyba powinienes dostac. Nie mowiac juz o tym, ze kazdy szanujacy sie haker pisze sam swoje narzedzia - nigdy nie tworzy swoich rzeczy w zespole no chyba ze to komercja i jest legalna. Juz nie mowiac o tym jak tutaj zauwazylem 150 osob pisalo kod przez 3 lata, to co oni nowego windowsa budowali albo wowa? Nigdy nie stworzysz uniwersalnego programu do "wlamywania sie" sa oczywiscie zbiory explolitow - ale ich skutecznosc przy dobrze zabezpieczonej maszynie daje wiele do zyczenia. Glowa to podstawowe narzedzie hakera i interpretacja tego co wymusi na maszynie/programie, a nie jakis super-programik-do-wlamywania.

Jak juz schodzimy na temat bezpieczenstwa, to slyszalem ze to forum nie wyrabia - podejrzewam ze apache benchmarkiem mozna je poskladac - za duza ilosc zapytan pozwala na przetwarzanie (CPU/RAM szaleje?), wiec radze mod_evasive-apache/lighttpd posadzic tutaj ewentualnie przejsc na nginxa - jest wydajniejszy.

Jeszcze male sprostowanie aprops atakow DDoS bo zaczynaja tworzyc sie legendy. Atak taki mozna tanio kupic 5$/7$ i walic co/po ~300 sec przez miesiac! (wystarczy napisac prosty skrypt ktory powtarza akcje i mamy bota ktory wali 24h/24h), specjalnie nie podaje stron - zeby noobkowie nie mieli do tego dostepu, bo efekt bylby oczywisty biorac pod uwage ze wala one spoofem i nie sa wykrywalne. I nie trzeba byc zadnym hakerem zeby go uzywac - uzywaja go zazwyczaj crackerzy, osoby niszczace. Haker pomagam ludziom w zabezpaczniu swoich maszyn/sieci - jesli znajdzie taka dziure. Mozna to jeszcze podzielic na biale, czerwone i czarne tzw kapelusze -> do poczytania na google dla ciekawskich...

Cala sprawa z atakami, wygladala tak - ze pewnie atakowali ludzi ktorych mieli dodanych na skypie, lub nie. Przez niego latwo mozna osobnika IP wychwycic, to juz za duza podpowiedz z mojej strony - jednak drodzy uzytkownicy myslac logicznie - nie podajemy kazdemu skypa zwlaszcza kieruje to do youtuberow.

Negatyw i jego ekipa to nie sa nawet programisci, wiec tutaj musiala osoba trzecia pomagac. Cala koncepcja z tego co wiem od undergroundu jednak powstala przez Negatywa - to on jest pomyslodawca tego, ostatni desperacki krok przed zamknieciem kanalu.
(This post was last modified: 12-12-2012 01:05 by NitroXXX.)
12-12-2012 00:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Negatyw zamknął konto
Moge wiedziec dlaczego coraz wiecej osob rejestruje sie na tym forum z nickiem NITRO. Nick jak nick, pomijajac fakt ze to mnie wszyscy znaja po tej ksywie.

Tak wiec, nie mylic mnie z tymi dwoma osobnikami.

Btw. Bo troche zaspamowalem prywatnym lamentem. Wasza wiedza o atakach DDos jest kielkujaca. Osmieszacie sie od 44stron.
iDelti powiedzial ze jak sie dowiedzial ze z JEGO MASZYNY ddosowali to odcial im dostep na JEGO MASZYNIE. Potem rownie dobrze mogli wykupic bootera badz wgrac skrypt na jakiegos dedyka i dalej ddosowac.
A jesli chodzila mu o cos innego to w takim razie nie ma sensu to co powjedzial, bo ddosa mozna puscic nawet z wlasnego komputera.

Swoja droga te serwery do minecrafta zazwyczaj stoja na jakims tanim vpsie wiec sie nie dziwcie ze wam gimnazjalisci crashuja serwa, no bo sorry ale serwer z laczem 30mb/s to nie serwer. Jakby ktos z do rym uploadem domowym w niego przywalil to sklada sie po 15sekundach.

Edit:
Ziomek ktory wypowiada sie komentarz wyzej napisal najsensowniejszy komentarz od 15stron.
Za to ze sie postarales wybacze ci twoj nick.

I mala korekta, negatyw dobre skrypty .php pisze.

Kiedys zrobilem poradnik co i jak dla zielonych w tym temacie (ddos) ale gimbaza zamiast poszerzyc widze na ten temat wolala atakowac serwery w metinie, wiec chyba lepsza niewiedza na ten temat.


Ps. Za wszelkie literowki odpowiada slaba strona ktora nie ma wersji dla smartfonow :)
(This post was last modified: 12-12-2012 01:50 by NitroZyniak.)
12-12-2012 01:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
arski Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Negatyw zamknął konto
NitroZyniak Wrote:Wasza wiedza o atakach DDos jest kielkujaca. Osmieszacie sie od 44stron.
W takim razie popraw mnie i wskaż błędy w moich wypowiedziach.

NitroZyniak Wrote:ddosa mozna puscic nawet z wlasnego komputera.
Z własnego komputera, tak? Uhm.
Distributed Denial of Service
(This post was last modified: 12-12-2012 02:15 by arski.)
12-12-2012 01:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 01:46 )arski Wrote:  
NitroZyniak Wrote:Wasza wiedza o atakach DDos jest kielkujaca. Osmieszacie sie od 44stron.

NitroZyniak Wrote:ddosa mozna puscic nawet z wlasnego komputera.
Z własnego komputera, tak? Uhm.
Distributed Denial of Service
Czepiasz sie... Poprawiam, Dosa mozna puscic z wlasnego komputera.

Btw. Pisze u gory ze za duzo nie widze co pisze na 4calowym wyswietlaczu.
12-12-2012 01:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
aseeon Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Negatyw zamknął konto
Elita, polskiego, hakerskiego półświatka się zleciała. Strach się bać. Każdy kolejny lepszy od poprzedniego. Jeden opowiada o przechwytywaniu pakietów DDoSowych i innych cudach niestworzonych. Drugi nie potrafi napisać Wireshark, do tego przedstawia historię pod tytułem "Jak już schodzimy na temat bezpieczeństwa to opowiem wam o wydajności", ot tak, żeby było na temat. No i trzeci muszkieter (pełen wymówek, no bo przecież 4 cale) piszący o tym jaki jest znany i rozpoznawany, o DDoSach z jednego komputera i jak to 30Mb/s (mb != Mb) to nie serwer. Tak bardzo chciałbym abyś mi poszerzył wiedzę swoim filmem na temat ataków DDoS.

Suma sumarum: Informatycy śledczy, że ze świecą lepszych szukać.

Deal with it.
(This post was last modified: 13-12-2012 22:22 by aseeon.)
12-12-2012 02:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nitro Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 01:41 )NitroZyniak Wrote:  Moge wiedziec dlaczego coraz wiecej osob rejestruje sie na tym forum z nickiem NITRO. Nick jak nick, pomijajac fakt ze to mnie wszyscy znaja po tej ksywie.


Ale jesteś ograniczony. Nick Nitro używam pod ponad 11 latu. Używasz go więcej? Przecież nick Nitro jest popularny więc nie wiem o co się teraz czepiasz.
12-12-2012 04:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nitro Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Negatyw zamknął konto
/watch?v=AQqbiIXyhYk
o minecraft blow i pingwinie na temat DDOS
12-12-2012 10:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
mblow Offline

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Negatyw zamknął konto
A co mi tam pomyślałem ze sie specjalnie zarejestruje i napisze coś na temat pana nitro. Co do nitrosystempro poznałem go wczoraj z tego filmiku o multim dałem suba bo czekalem na jego nowe hehe materiały. Dzisiaj spoglądam na YouTube a tutaj moja wiadomość do niego. Warto tylko dodac ze nigdy do niego nic nie wysłałem :>. Zreszta spreparowanie takiej wiadomości to 5-10 minut roboty. Albo jakis firebug lub po prostu jpg :). Co do całej akcji to zastanawiam sie czy ktokolwiek wierzy w ten filmik o multim gdzie rzekomo nad programem do ochrony nad ddosami pracowało 150 osob przez 3 lata xD haha. Teraz czekam na filmik DDOS | Minecash | Capitansparklez bo na 100% do Ciebie juz pisał. I ponowie pytanie które tutaj na forum sie pojawilo co chcesz zyskać takimi fakeowymi filmikami?
(This post was last modified: 12-12-2012 11:10 by mblow.)
12-12-2012 11:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Negatyw zamknął konto
Ten "Nitro", oraz "mblow" (ta sama osoba), to jakiś nędzny troll.
Właśnie rozmawiałem z prawdziwym minecraftblowem i on nie ma nawet tutaj konta.
Skontaktowałem się z administracją, a do tej pory proponuję zrobić to co się z trollami robi, czyli olać ;)

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
12-12-2012 11:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.206 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 21 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5